• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
BuuBuu

Settlers IV - pytanie

Pytanie

Mam pytanie.
Czy gra Settlers IV działą w Windowsie XP czy tylko w starszych. Pytam bo przy opisie gry są podene Windows 95/98/Me/2000 i dlatego nie wiem czy kupować, skoro mam XP?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

32 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.10.2005 o 15:13, BuuBuu napisał:

Mam pytanie.
Czy gra Settlers IV działą w Windowsie XP czy tylko w starszych. Pytam bo przy opisie gry są podene Windows
95/98/Me/2000 i dlatego nie wiem czy kupować, skoro mam XP?????


Działa bo sam mam i nie miałem żadnych problemów z uruchomieniem jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z edytorem map w Settlers IV - Złota Edycja, otóż wyskakuje mi taki error :
"Unable to start the graphic engine!
Check whether Windows has been set 16 bit color depth"

O co mu chodiz z tymi kolorami bo mam ustawionego wina na 32 bit?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.10.2005 o 11:49, Velociraptor napisał:

Mam problem z edytorem map w Settlers IV - Złota Edycja, otóż wyskakuje mi taki error :
"Unable to start the graphic engine!
Check
whether Windows has been set 16 bit color depth"

O co mu chodiz z tymi kolorami bo mam ustawionego wina na 32 bit?? :/


w ustawieniach ekranu ustaw kolory na 16 bitow i wtedy powinno pomoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z Settlersami IV Złota edycja z Extra klasyki...

Mianowicie przeszedłem podstawowe misje Rzymian z 4 i chciałem prześć na misje dodatku. I tu jest pies pogrzebany. Wybieram misję, wszystko jest ok pokazuje mi się scenariusz, ale gdy klikam dalej aby zagrać, to wyskakuje mi ekran z informacją: prosze włożyc do napędu płytę settllers IV Misje dodatkowe. Przy kampani trojan pokazuje się to samo tylko że z prosi o płytkę Trojanie i eliksir mocy. Kupiłem grę w empiku i w pudełku był tylko 1 CD... Co robić ?? czy wy też macie taki problem ??

Coś musi być nie tak, bo gdy gram sobie w mapę przypadkową, to mogę wybrać trojan i nimi grać, Zastanawiające jest też że gdy wybieram misję trojan to pokazuje mi się filmik, ale misja nie chce się włączyć, bo prosi o CD.

proszę o pomoc...

Pozdrawiam
Rak71

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.11.2005 o 17:07, Vel Grozny napisał:

Jak zniszczyć tę świątynię w 3 misji kampanii Mroczne Plemię?
Gdy moje wojska do niej podchodzą, giną natychmiast.


Z tego co pamietam ogrodnikami musisz najpierw zniszczyc wszystkie plantacje "gumijagód" wokół świątyni, jak nie bedzie ani jednej, wowczas wokół światyni nie bedzie niszczycielkiej strefy. I wtedy wpadasz ogrodnikami na swiatynie, jesli wokol niej bedzie zielono - ginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.11.2005 o 17:46, Api78 napisał:

Z tego co pamietam ogrodnikami musisz najpierw zniszczyc wszystkie plantacje "gumijagód" wokół świątyni, jak nie bedzie
ani jednej, wowczas wokół światyni nie bedzie niszczycielkiej strefy. I wtedy wpadasz ogrodnikami na swiatynie, jesli wokol
niej bedzie zielono - ginie.

OK, dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.11.2005 o 17:46, Api78 napisał:

Z tego co pamietam ogrodnikami musisz najpierw zniszczyc wszystkie plantacje "gumijagód" wokół świątyni, jak nie bedzie
ani jednej, wowczas wokół światyni nie bedzie niszczycielkiej strefy. I wtedy wpadasz ogrodnikami na swiatynie, jesli wokol
niej bedzie zielono - ginie.

Jednak dalej nie mogę sobie dać rady. Oczyściłem calutką wyspę, z połowę reszty mapy, a strefa pozostaje.
Chociaż przy samej świątyni pozostaje jedna plantacja, której ogrodnicy nie mogą zniszczyć, bo gdy tylko podejdą, trafiają do tej "martwej" strefy.
Chyba, że można inaczej niszczyć je, niż ogrodnikami? Próbowałem zaklęciami i machinami, ale nic się nie działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[ciach...]

Dnia 20.11.2005 o 19:59, Vel Grozny napisał:

Chyba, że można inaczej niszczyć je, niż ogrodnikami? Próbowałem zaklęciami
i machinami, ale nic się nie działo.


Któraś rasa ma możliwość właśnie magiem sprawiać, aby "zielone bylo jeszcze bardziej ziolone", nie znajac ogrodnikow, na ktorejs mapie tak zniszczylem cale mroczne plemie, to byl chyba moj rekord w produkcji manny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

[ciach...]

Dnia 06.11.2005 o 13:34, Rak71 napisał:

klikam dalej aby zagrać, to wyskakuje mi ekran z informacją: prosze włożyc do napędu płytę settllers IV Misje dodatkowe.
Przy kampani trojan pokazuje się to samo tylko że z prosi o płytkę Trojanie i eliksir mocy. Kupiłem grę w empiku i w pudełku
był tylko 1 CD... Co robić ?? czy wy też macie taki problem ??

[ciach...]

a byłeś tam? -> http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=86&p=518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.11.2005 o 17:07, Vel Grozny napisał:

Jak zniszczyć tę świątynię w 3 misji kampanii Mroczne Plemię?
Gdy moje wojska do niej podchodzą, giną natychmiast.


Podejrzewam ze da sie zniszczyc, ale wczytalem sobie ostatni zapis tej mapy i wynika, ze nie trzeba jej niszczyc, wystarczy aby cemntarzysko bylo zielone, a to wlasnie zrobisz ogrodnikami, lub magiem czar "skrót" - mają go wszystkie rasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2005 o 16:16, Api78 napisał:

Podejrzewam ze da sie zniszczyc, ale wczytalem sobie ostatni zapis tej mapy i wynika, ze nie trzeba jej niszczyc, wystarczy
aby cemntarzysko bylo zielone, a to wlasnie zrobisz ogrodnikami, lub magiem czar "skrót" - mają go wszystkie rasy

Chyba to zrobiłem, ale sprawdzę jeszcze raz - może zostały 2 mm kwadratowe :)
A jak się nie uda, to chyba wpiszę cheata :) Moralnie i tak czuję się zwycięzcą.

kamilimaciek - to misja "Bitwa o Rolfowy Róg" z podstawki, kampania Mroczne Plemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.11.2005 o 17:25, Vel Grozny napisał:

kamilimaciek - to misja "Bitwa o Rolfowy Róg" z podstawki, kampania Mroczne Plemię.


A to bardzo fajna plansza i możliwa do przejścia jeżeli moge Ci coś doradzić to najlepiej robić dowódców tak ok 90 i 110 ogrodników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

To jak już jesteśmy przy mrocznym plemieniu - to czy ktoś zna sposob na mapke czwartą - utknąłem tam, wg. mnie za malo czasu na rozwoj no i permanentny brak miejsca na rozbudowe osady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować