Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Mistrzostwa Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn Niemcy 2007

115 postów w tym temacie

Jeśli polacy wygraja , a Małysz tez to bęzie to dla Polaskiego sportu bardzo udany weekend !! Szkoda że Adamek nie wygrał !! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:40, Iwach napisał:

Miejmy nadzieję, że wygramy.
Ale jak słyszę co te kotlety o nas mówią, jak się zachowują, to rośnie we mnie takie ziarenko
nienawiści, które może eksplodować w każdej chwili...

Mam głęboką nadzieję, że dostaną od nas tak po dupie, że aż Merkel nie będzie mogła siedzieć...

Dokładnie ! Masz racje ! Z tymi biletami to już przesada jest... żadnych dla Polaków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 13:55, N30ner napisał:

trzeba wszędzie zagranicznych trenerów to na pewno wygramy

Trenerem reprezentacji Piłki Ręcznej jest polak więc jak się chcę to można :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze by Sikora wygrał to by było cudownie (relacja na Eurosporcie była niedawno). Stawiam że będzie ciężki bój. A Małysz wygra bez zarzutu. Stawiam też że będzie po tym na drugim miejscu w pucharze świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:08, ziom91 napisał:

Jeszcze by Sikora wygrał to by było cudownie (relacja na Eurosporcie była niedawno). Stawiam
że będzie ciężki bój. A Małysz wygra bez zarzutu. Stawiam też że będzie po tym na drugim miejscu
w pucharze świata.

Szkoda Adamka tylko... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:09, kowboj3 napisał:

Jest niedobrze :(
1 połowa i Niemcy prowadzą 17:13 :(
Polacy co odrobią to stracą :( Niestety.


Dobrze nie jest, ale tragicznie też jeszcze nie. Wystarczy zacząć więcej trafiać. Gdyby tak te wszystkie poprzeczki i słupki weszły - prowadzilibyśmy. 30 minut przed nami. Ja jestem dobrej myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jetem złej myśli... Niemcy nas świetnie rozpracowali, poza tym mają doping 20 tys. widowni, no i po pierwszej połowie prowadzą 4 punktami. Jeśli wygramy ten mecz, to będzie to prawdziwy cud!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa.... Podwójne wykluczenie... To już jest koniec. Polska w żałosnym stylu żegna się z mistrzostwami. Jednym meczem udało im się zaprzepaścić dobry obraz całego turnieju. I niech nikt nie mówi, że i tak dobrze, że mają drugie miejsce i że to jest sukces. Jeśli się przegrywa finał mistrzostw świata w takim stylu i będąc zdecydowanym faworytem to można to nazwać tylko porażką. Sromotną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... Dobra - tymczasowo cofam poprzedniego posta:) Jeszcze walczymy:) Za wcześnie ich skpreśliłem. Tylko teraz trzeba zacząć gryźć parkiet! I mamy szanse:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować