Piłka ręczna - temat ogólny

750 postów w tym temacie

Słodki Jezu, szczęka mi opadła...
Brawo Polacy! Wielki szacunek.

I pomyśleć, że jak Wenta mówił, że mamy masę czasu (ostatnie przerwa), to myślałem, że tak sobie gada :D

Udostępnij ten post

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 21:45, Problematik napisał:

Nie no, świetne zakończenie, pod koniec meczu nie spodziewałem się takiego obrotu spraw.
Brawo Polska!!!

Myślałem że dostanę zawału kurde serca. Ze starszym przeklinaliśmy w tym meczu jak po***waleni.

Niesamowite. Toż to jest niemożliwe xD. Jak oni to wygrali to naprawdę nie wiem. Pikawa mi o mało nie padła xD.
Brawo Polacy...tylko bez takiej nerwówki następnym razem xP.

Dnia 27.01.2009 o 21:46, Coxsik napisał:

Dokładnie, ja na 3 minuty przed końcem jak jeszcze przegrywaliśmy, poszedłem do klopa, wracam szybko na ostatnie sekundy i co? Bramka i to w ostatniej chwili można by rzec. Normalnie dla takich rzeczy chce się żyć.

To było po prostu cudo:D A minutę przed końcem w ogóle nie wierzyłem w tak dobre rozstrzygnięcie. Na każdą naszą bramkę Norwedzy od razu reagowali, i to skutecznie, co zwłaszcza w końcówce dało powody do ostrych nerwów. Na szczęście zostawili pustą bramkę i sztab trenerów po ostatnim gwizdku mógł się położyć na piłkarzach:P