Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Piłka ręczna - temat ogólny

750 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2009 o 19:54, żyrafa napisał:

Fajnie, że Lijewski dostał nagrodę. Szmal i Tłuczyński mieli za dobrych rywali na swoich
pozycjach. Chociaż naprawdę z nich wszystkich najbardziej podziwiam M.Lijewskiego. Potrafił
czasem utrzymywać wynik jak nikt inny. M.in pierwsze bramki z Chorwacją czy końcówka
z Norwegią. W pełni zasłużona nagroda. Dzięki Marcin.

byla wybrana jakas druzyna mistrzost takie the best of

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, wybierali pod koniec dekoracji. Trzeba było oglądać, bardzo ciekawe to było :).

Jak ktoś jest z warszawy to niech się skoczy jutro o 9 na Okęcie przywitać naszych Szczypiornistów i porobi fotki i wrzuci :D. Byłbym wdzięczny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 20:04, kurczak-AFC napisał:

No tak, wybierali pod koniec dekoracji. Trzeba było oglądać, bardzo ciekawe to było :).

Jak ktoś jest z warszawy to niech się skoczy jutro o 9 na Okęcie przywitać naszych Szczypiornistów
i porobi fotki i wrzuci :D. Byłbym wdzięczny :D.

dekoracji niestety nie ogladalem nie chcialo mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że Polska rozegrała dziś bardzo ciekawy i emocjonujący mecz. Na początku im trochę nie szło ale z czasem się rozkręcili i zgrali naprawdę dobrą piłkę. Doskonała gra Szmala i Bieleckiego. A na ukoronowanie tak pięknego zwycięstwa trzeba dodać genialny wywiad ze Szmalem.

Dziennikarz:
- Jak pan będzie świętował zwycięstwo ?
Sławek Szmal:
- (chwila namysłu) Będę pił alkohol, dziękuję.

Wyraźnie widać, że szmal nie lubi dziennikarzy, pamiętam jak jeden nadepnął mu na odcisk po nieudanym meczu.

Przy okazji chciałbym wspomnieć finałowy mecz Francja - Chorwacja. Obie drużyny rozegrały naprawdę dobre spotkanie, obejrzałem je w całości i muszę stwierdzić, że było ono o niebo lepsze niż nasza wygrana z Danią. Nie można było się nudzić ani sekundy, karne sypały się jak z rękawa (dosłownie), obaj bramkarze bronili swoich bramek jak lwy. Myślę, że było to jedno z lepszych spotkań jakie widziałem w życiu, obie drużyny walczyły dzielnie do samego końca, ale co się dziwić ? Tak wysoka stawka, powiedziałbym, że większa niż życie. Gratuluję Francuzom, bo to właśnie im kibicowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, google.pl?


@colin mcrae, Szmal se robił jaja. On nie pije :D.
A co do finału to masz racje. Zarąbisty mecz! Francuzi wszystkie karne trafili :).
A jeszcze wracając do dziennikarzy to o ich pracy i atmosferze jaką wywołują wypowiedziałem się kilka postów wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że Lijewski został wyróżniony, należało mu się. Jednak nie podobało mi się że MVP został Vori. Rozumiem, grał świetnie, ale w najważniejszym meczu zachował się na pewno nie jak prawdziwy bohater i sportowiec. No i jeszcze Ivano Balić. Zbyt pewny siebie chłopak, nie potrafił pomóc drużynie wtedy kiedy najbardziej powinien, jego zachowanie podczas dekoracji też nie pasowało do lidera drużyny. A kibice jak zwykle się "popisali" i wygwizdali Francuzów, którzy dużo bardziej zasłużyli na tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wszystkie mecze Polski na MŚ, cieszę się, że zdobyli brązowy medal, należało im się. :)
Tylko te emocje w meczu z Norwegią... takiego epickiego meczu nigdy jeszcze nie widziałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:43, Kalejdoskop86 napisał:

Oglądałem wszystkie mecze Polski na MŚ, cieszę się, że zdobyli brązowy medal, należało
im się. :)
Tylko te emocje w meczu z Norwegią... takiego epickiego meczu nigdy jeszcze nie widziałem.
:)



Pozostaje sie cieszyc z medalu i pogratulowac Francuzom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:44, Izrafel92 napisał:

Pozostaje sie cieszyc z medalu i pogratulowac Francuzom ;)

Prawda, tylko przyznam się, że mecz finałowy również oglądałem i kibicowałem obydwu drużynom - grali fenomenalnie, tyle powiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:53, Kalejdoskop86 napisał:

> Pozostaje sie cieszyc z medalu i pogratulowac Francuzom ;)
Prawda, tylko przyznam się, że mecz finałowy również oglądałem i kibicowałem obydwu drużynom
- grali fenomenalnie, tyle powiem. :)



Ja niestety nie ogladalem. Pocinalem w Gothic''a 3 oO. Niestety.. heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem całym sercem za Francuzami. Dla mnie to oni są najlepszą drużyną świata i dziś to udowodnili! Miałem cichą nadzieję, że Chorwatów pożre ich własna zmutowana wykładzina :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dobrze że wygrali z Danią ,ale tylko przez to że Dania miała dużo okazji ,ale ich nie wykorzystywała albo też robiła będę i to głupie .Na koniec jak już było 23-30 to już sobie Duńczycy odpuścili tą grę .

Lecz gratuluje Polskim szczypiornistą bo są jedyną drużyną w Polsce która zdobyła dwa medale pod rząd w tym samym turnieju.No i pogratulować pięknego zwycięstwa Francuzom jak dla mnie to dobrze że pokonali Chorwatów bo oni wygrali z nami i nie tylko :P .

Czuję że Polska reprezentacja zdobędzie złoto za 2 lata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:55, kurczak-AFC napisał:

A ja byłem całym sercem za Francuzami. Dla mnie to oni są najlepszą drużyną świata i
dziś to udowodnili! Miałem cichą nadzieję, że Chorwatów pożre ich własna zmutowana wykładzina
:D.

Jejku, wiedziałem, że prędzej czy później przeczytam jakiś taki komentarz... ;P
Fakt, skandalem było to, że w hali w Zagrzebiu ta wykładzina szwankowała, ale wiedziałem, że w końcu usłyszę jakiś wredny koment w stylu: "przegraliśmy z Chorwacją przez wykładzinę, niemieckich sędziów, zawodnicy z Chorwacji nas bili..." . :P Byli Chorwaci po prostu lepsi od nas no i mieli publiczność, która ich na bieżąco dopingowała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chorwaci byli o wiele lepsi od naszym szczypiornistów . Lecz wykładzina nie miała nic do rzeczy bo zagrali w tamtym meczu okropnie i to była tylko ich wina !
A doping nie wiem czy coś im dał bo jak ja bym grał to bym się skupił żeby trafić do bramki a nie to czy kibice będą z zachwytu szaleć i krzyczeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 23:05, Assax napisał:

Chorwaci byli o wiele lepsi od naszym szczypiornistów . Lecz wykładzina nie miała nic
do rzeczy bo zagrali w tamtym meczu okropnie i to była tylko ich wina !

Wiem, ale spójrz na ostatnie mecze Polaków. Były coraz słabsze, oni musieli poradzić sobie z trudną sytuacją w grupie, grać na całego, mieli mało odpoczynku no i pewno przejmowali się tymi "kibicami i ekspertami" , którzy w nich nie wierzyli. Sport to sport - wszystko się może zdarzyć. Ja dziękują naszym szczypiornistą za medal, chociaż ten brązowy. Oczywiście cieszyłbym się ze srebra czy ze złota i to bardzo, ale fakt, że mamy trzecie miejsce na świecie w piłce ręcznej, i to zdobyte po tylu trudach, jest godne podziwu.

Dnia 01.02.2009 o 23:05, Assax napisał:

A doping nie wiem czy coś im dał bo jak ja bym grał to bym się skupił żeby trafić do
bramki a nie to czy kibice będą z zachwytu szaleć i krzyczeć :P

Ja również wolałbym w ciszy grać, niż w hałasie. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 21:07, colin mcrae napisał:

Muszę przyznać, że Polska rozegrała dziś bardzo ciekawy i emocjonujący mecz. Na początku
im trochę nie szło ale z czasem się rozkręcili i zgrali naprawdę dobrą piłkę. Doskonała
gra Szmala i Bieleckiego. A na ukoronowanie tak pięknego zwycięstwa trzeba dodać genialny
wywiad ze Szmalem.

Dziennikarz:
- Jak pan będzie świętował zwycięstwo ?
Sławek Szmal:
- (chwila namysłu) Będę pił alkohol, dziękuję.

Wyraźnie widać, że szmal nie lubi dziennikarzy, pamiętam jak jeden nadepnął mu na odcisk
po nieudanym meczu.


Znamienne jest to co Szmal powiedział odnośnie pytania dziennikarza podczas wywiadu z Bieleckim:

Dziennikarz:
- Dlaczego w pierwszej połowie było tyle niecelnych podań, to były nerwy?
Sławek Szmal:
- To jest polskie dziennikarstwo, szukanie tylko błędów..
Bielecki mu wtórował:
- Szukanie dziury w całym.

Potem był wywiad z samym Szmalem, który sobie żartował z tym piciem. Nie ma co ale Szmal ma świętą rację, nasi zakompleksieni dziennikarze zamiast dziękować i gratulować brązowego medalu naszym zawodnikom, zawsze chcą pokazać że my Polacy nie jesteśmy wcale dobrzy, a to doszukując się tego że dobrze nam się gra z Duńczykami, albo że zdobycie medalu to był obowiązek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zwalam winy na wykładzinę oO. Pisałem wcześniej, że to wina Polaków, mieli słaby dzień i tyle. Nie szukam winy bo wina leży w naszej drużynie...
Co do opinii ''kibiców i ekspertów'' też się wcześniej wypowiadałem i uważam, że masz rację. Na nich ciążyła ogromna presja. Z resztą o czym my w ogóle gadamy. 3miejsce NA ŚWIECIE MAMY!!! To jest MEGA OGROMNY sukces. Biorąc pod uwagę to ile osób w Polsce trenuje ręczną aż nie mogę w to uwierzyć! Polecam przeczytać to: http://www.sportfan.pl/artykul/6801/bieda-az-piszczy-a-my-zdobywamy-braz-ms-niewiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować