Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Piłka ręczna - temat ogólny

750 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2007 o 22:33, Gregory171 napisał:

O Jarysie Jarysie gdzie ty miałeś oczy,zauważyłem ledwo jedną fajną Dunkę i 2-3 Polki.
Ja przez trzy dogrywki nawet nie drgnąłem z fotela

To jest tak jak się ogląda meczyk po 3 piwkach - teraz trzeba zadecydować kto pił: ja czy ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WYGRALIŚMY ...Teraz już tylko finał z niemcami z którymi wygraliśmy :) O ile się nie myle w niedziele o 16.30 jest finał ;p... Normalnie zachrypłem w trakcie trwania meczu i jeszcze na dodatek mało ci się nie zeszczałem bo bałem się że gdy pójde do kibla to coś ciekawego mnie ominie ..całe szczęście ze wytrzymałem do połowy pierwszej dogrywki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nakopiemy Szwabom... Jejeje. (wersja Ich Troje :P)

A tak serio, to w końcówce Duńczyków rozjechalismy, bo do tego momentu graliśmy w miarę równo. No, ja sie cieszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale emocje sięgały zenitu :) myślałem,że padne z nerwów ;) Skrzynka piwa już jest w lodówce i się chłodzi na niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w finale!! FANTASTYCZNIE!! Przeciwnik wymarzony, niemcy hehehe co więcej do szczęścia potrzeba? Wygrane? Już raz dostali z nami w tyłek (nie licząc ''45) teraz też się uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym sie tak do końca nie cieszył wygrana w finale. polacy sa lepsi od niemców ale nie wiadomo czy w tym finale sędziowie nie daja wygrac niemco( co niestety robili juz w niektórych meczach na tych mistrzostwach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 16:08, janusz82 napisał:

ja bym sie tak do końca nie cieszył wygrana w finale. polacy sa lepsi od niemców ale nie wiadomo
czy w tym finale sędziowie nie daja wygrac niemco( co niestety robili juz w niektórych meczach
na tych mistrzostwach)


może trafią się jacyś no...obiektywni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 16:12, budyyn napisał:

> ja bym sie tak do końca nie cieszył wygrana w finale. polacy sa lepsi od niemców ale nie
wiadomo
> czy w tym finale sędziowie nie daja wygrac niemco( co niestety robili juz w niektórych
meczach
> na tych mistrzostwach)

może trafią się jacyś no...obiektywni ;p


miejmy nadzieje że tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nareszcie odzyskalem sily po wczorajszym meczu wiec moge cos napisac;) z niemcami bedzie trudno poniewaz widac bylo u polakow (szczegolnie od 45 min do 60)brak pomyslu na gre kolowym i skrzydlowymi.Prawie wszystko pchali sie srodkiem wiec teraz niemcy beda uwazali jak nic na bieleckiego i tkaczyka:/ jezeli polska poprawi gre skrzydlowymi i kolowymi zeby niemcy dali troche swobody naszym srodkowym bedzie dobrze;)i mam nadzieje ze wszyscy do finalu wyzdrowieja bo u niektorych w finale bylo widac oslabienie choraba.Dziwia mnie komentarze niektorych co pisza ze nie maja polsatu sport albo polsatu przeciez mecze polakow mozna bylo obejrzec na dsf(moze tez nie maja to juz trudno;P;)) jako ze ogladalem wszystkie mecze polakow na dsf moge powiedziec ze polfinal nie byl najlepszym meczem naszej reprezentacji ale to przez chorobe.Ogladalem rowniez koncowke meczu francja niemcy i musze powiedziec ze rzeczywiscie sedziowie dawali takie jaja ze nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć, to biało-czerwoni są jedyną ekipą która pokonała gospodaży tych mistrzostw. Polacy mają taką mentalność, że jak mają trochę luzu (zapewniony conajmniej srebry medal), to grają bardzo swobodnie, a co za tym idzie - skutecznie i ładnie. W meczu z Danią faktycznie brakował nam pod koniec meczu już trochę sił i koncentracji, ale naszczęście w kluczowych momentach, to my zachowywaliśmy zimną krew. Polscy szczypiorniści pędzą jak lokomotywa i na nasze nieszczęście jest ktoś, kto może nas zatrzymać... to sędziowie, którzy ewidentnie pomagają Niemcom, co było widać dobitnie ich meczu półfinałowym z Francją. Liczę na zwycięstwo, ale jeżeli mamy przegrać, to dlatego iż nasi sąsiedzi będą lepsi, a nie że sędziowie będą przymykać oko na sytuacje niekorzystne dla reprezentacji Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moras przede wszystkim NIE polaczki!!! To obraźliwe określenie, a chyba jesteś POLAKIEM! Nie będzie jak siatkarze z Brazylią bo my zwyczajnie jesteśmy lepsi od niemców! To porównanie nie było dobre. ZOBACZYSZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

według mnie najlepszym zawodnikiem naszej reprezentacji jest Bielecki ..
W tym meczu z Danią bardzo dobrze bronił Weiner który wszedł w pierwszej połowie za Szmala ;].. miał on chyba z 50 % skuteczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa ostatnie mecze obejrzałem, ale nie w całości (w tym z Danią darowałem sobie dogrywkę). Nie potrafię przekonać się do tego sportu i już. Szarpanina okropna, pamiętam jak facet na koloni zadecydował, że będziemy w toto grać... brrr... Okładanie się rękami po twarzach, odpychanie... Paznokciami też można było zostaż porysowanym...

Cieszę się, że Polska wygrywa. Jak zawsze zresztą. Ale to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pełen optymizmu. Wczoraj wygraliśmy z bardzo silną drużyną. W Dani piłka ręczna to praktycznie sport narodowy. Jutro gramy z drużyną, z którą już wygraliśmy. Zobaczycie, Niemczy zaczną popełniać błędy właśnie z powodu presji na nich ciążącej :)
Co do sędziów to mam nadzieję, że staną na wysokości zadania i będą bezstronni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:13, Jarys napisał:

Jutro gramy z drużyną, z którą już wygraliśmy.

Sorki za drugi post - ale oczywiście nie jutro tylko w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2007 o 17:13, Jarys napisał:

Zobaczycie, Niemcy zaczną popełniać błędy właśnie z powodu presji na nich ciążącej :)


Szczerze wąpie, myślę, że wyjdą szczególnie umotywowani i pokażą pełnię swoich możliwości.

Dnia 02.02.2007 o 17:13, Jarys napisał:

Co do sędziów to mam nadzieję, że staną na wysokości zadania i będą bezstronni.


Na to też bym nie liczył, tak było jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować