Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl - zapowiedź

103 postów w tym temacie

> Nic więc dziwnego, że Strefa kusi nie tylko naukowców i wojskowych ale także ludzi ,
> którzy w pogardzie mając niebezpieczeństwo, pragną wyrwać jej skarby i sekrety.
> Działający nielegalnie, uzbrojeni po zęby przemytnicy przemykają wśród ruin dawnego
> Czernobyla i stąd nazywani są Stalkerami.

ekhm, Szary, czy możesz wyjaśnić sens tego ostatniego zdania??? bo ja nie bardzo widzę jak określeni STALKER wynika z tego co napisałeś :/ i stąd nazywani są Stalkerami ??? stąd znaczy skąd? jaki związek ma słowo(twór) ''Stalker'' z nielegalnie działającymi uzbrojonymi przemytnikami z ruin dawnego Czernobyla?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STALKER - gra owiana nimbem tajemnicy większym niż Half Life 2 - mam nadzieję, że da więcej radości... szkoda, że z tak wielu pomysłów twórcy zrezygnowali, ostatnio wszystkie fpsy i ppsy są tak do siebie podobne, praktycznie niczym się nie różnią... Czarnobyl mógłby coś zmienić, szkoda też że tyle trzeba było czekać... pamiętam pierwsze trailery... ileż to czasu już minęło... co do prezentowanych przez wydawcę parametrów: oto one AMD Athlon 64x2 4800+ or Intel Core 2 Duo, 1Gb RAM, 3D Hardware Accelerator Card Required - 100% DirectXR 9.0c compatible 256MB (Geforce 7800, for example). czyli nie byle co... mam akurat tyle, więc poradzę sobie... ale większość ludzi... cóż... czas zatem zbierać nie tylko na grę ale na dodatkową pamięć i może grafikę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycje kolekcjonerską ? ;> hę?
Wymagania se moze mieć, ja sie nie boje ]:-)>
ale zeby nie bylo bugów, chociaz w sumie by pasowały w klimat gry x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o grze S.T.A.L.K.E.R. było słychać już w 2001 roku miała wyjśc pod DirectX 8.0, potem pod 9.0 a teraz w koncu może wyjdzie, w 2005 roku była pokazywana na targach jako gra ciekawostka i strasznie zbagowana, gra która od początku miała problem z produkcją, dystrybucją i pracą nad samą grą, słynne Trailery - cudo ale co dalej, moze w końcu wyjdzie licze na to ale czy zawojuje świat tak jak kiedyś FAR CRY, teraz takie gry jak S.T.A.L.K.E.R. wychodzą na co dzień więc czy to bedzie hit ? może w 2003 roku tak ale teraz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować