Zaloguj się, aby obserwować  
pro_evo2

Igrzyska Zimowe 2007

11 postów w tym temacie

Bardzo fajna gra o sportach zimowych.Bardzo ladna grafika,jest realistycznie.W grze są takie dyscypliny jak : Biathlon , Slalom , skoki narciarskie , kombinacja norweska.Gra jes bardzo fajna i zamierzam ja kupic bo gralęm u kolegi.Np:Jak gramy biathlon zawodnicy się meczą czym bardziej zmęczeni tym trudniej trafić.Gra jest dobra lae brakuje tras i Prawdziwych nazwisk zawodników.Gra kosztuje 19,99.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6544 tu można pzrczytać więcej o grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 16:54, pro evo napisał:

Bardzo fajna gra o sportach zimowych.Bardzo ladna grafika,jest realistycznie.W grze są takie
dyscypliny jak : Biathlon , Slalom , skoki narciarskie , kombinacja norweska.Gra jes bardzo
fajna i zamierzam ja kupic bo gralęm u kolegi.Np:Jak gramy biathlon zawodnicy się meczą czym
bardziej zmęczeni tym trudniej trafić.Gra jest dobra lae brakuje tras i Prawdziwych nazwisk
zawodników.Gra kosztuje 19,99.
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=6544 tu można pzrczytać więcej o grze.

Kupiłem koledze na mikołaja ale mu nie chodziła :P bo nie ma Pixel Shaderów :D Ja też zamierzam sobie kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi sie że nawet niegrałeś w tą gre a temat założyłes bo jesteś wywrotowcem ech trudno wypowiedziec sie trzeba- Gra niezasługuje jak dla mnie na uwage z powodu wielu bledow w niej ukazanych przez co cena jest taka niska 19,99 Zagrac mozna ale niedaje to emocji na kilka dni ech niestety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prawda grafika jest niezaładna trochę blędów ale na ta chwile lepszej gry o sportach zimowych nieznajdziemy.Ja przedewszystkim chcę kupic gre bo jest biathlon dlatego.Ale jest - jest malo tres w biathlonie bodajze 5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierke juz mam i jest super tylko jedna sprawa, strasznie trudno w Biathlonie się szczela czy ktos ma sposób na to by dobrze szczelać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 19:36, Marcilek napisał:

Czyli opłaca siękupic igrzyska zimowe co???



Mam tą gre i jest fajna polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 19:37, Kubinho1916 napisał:

Cena niska-grafika wysoka. Fajna technika gry, polecam:)



Ja również , jest dużotorówi jak jest się fanem sportów zimowych , lepszej gry nieznajdziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo fajna :D Ciągle w nią zagrywa, szkoda że nikogo w multiplayerze niema ale gra super :D
Jeat dużo dyscyplin:Biatlon , biegi narciarskie,kombinacja norweska , bobsleje , narciarstwo alpejskie, skoki.Brakuje tylko tras ,jest ich 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować