Zaloguj się, aby obserwować  
Byl

Lord of the Rings Figurki - malowanie i gry strategiczne

447 postów w tym temacie

Niestety nie:/ Muszę od siostry pożyczyć aparat, kliknąć pare fotek mojej pomalowanej armii LotR-a i dodam bonusa mojego krasnoluda + (jeśli znajdę) pierwszą pomalowaną przeze mnie figurkę:D
Ps. Zależy na jakich plastikowych:) Ja np. na krasnoludach z WFB robię cienie, oczy itp. a na figurkach z LotR-a nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 00:01, Bambadil napisał:

Niestety nie:/ Muszę od siostry pożyczyć aparat, kliknąć pare fotek mojej pomalowanej armii
LotR-a i dodam bonusa mojego krasnoluda + (jeśli znajdę) pierwszą pomalowaną przeze mnie figurkę:D
Ps. Zależy na jakich plastikowych:) Ja np. na krasnoludach z WFB robię cienie, oczy itp. a
na figurkach z LotR-a nie.


Jak dorwę siędo aparatu, to pokarzę moje chluby. Gil-Galad, Elladan, Elrohir i Trzej krasnoludzi z Khazad-Guard w trzech wersjach - czerwonej, zielonej i niebieskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie w tej chwili skończyłem Berserkera.Nie będzie pewnie się wam podobać to że na nogach także wyszczegulniłem mięśnie.Zdjęcie przyśle albo dzisiaj wczesnym wieczorem albo jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 13:00, Byl napisał:

Oficjalnie w tej chwili skończyłem Berserkera.Nie będzie pewnie się wam podobać to że na nogach
także wyszczegulniłem mięśnie.Zdjęcie przyśle albo dzisiaj wczesnym wieczorem albo jutro.


loool - to zamiast gadać, że skończyłeś daj jego zdjęcie.
że nam się mięśnie nie będą podobać? Oo
mięśnie to SZCZEGÓŁ - a szczegółów im więcej tym lepiej. oczywiście wszystko zależy od tego, JAK udało Ci się te szczegóły zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam daj mi zdjęci kusznika od tyłu, bo inaczej go nigdy nie skończe! Ta prośba jest jak zwykle od wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:10, Byl napisał:

Błagam daj mi zdjęci kusznika od tyłu, bo inaczej go nigdy nie skończe! Ta prośba jest jak
zwykle od wszystkich.


Ale nie rozumiem. Kusznik jak każdy inny Uruk - Zbroja czrna z suchym chainmailem, skóra scorched brown z myciem czarnym i znak ręki. A broń - Kusza - bubonic brown i mithrill silver albo chainmail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pomalować włosy? Pozatym kusznik uruków ma jakieś(chyba) pasy z tyłu.Przyślijcie mi zdjhęcie, albo powiedzcie jak dokładnie pomalować kusznika Uruk0Hai z tyłu.


PS. Z przykrością oznajmiam że zdjęcie berserkera będzie najszybciej jutro, z powodu problemów z aparatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:22, Byl napisał:

Ale jak pomalować włosy? Pozatym kusznik uruków ma jakieś(chyba) pasy z tyłu.Przyślijcie mi
zdjhęcie, albo powiedzcie jak dokładnie pomalować kusznika Uruk0Hai z tyłu.

no to tak.
włosy. malujesz je Chaos Black, po czym suchym pędzlem (zakładam, że wiesz na czym to polega) Fortress Grey (jeżeli nie masz, możesz też zrobić mieszankę czarnego z białym - ma wyjść ciemnoszary kolor). potem możesz całość wymyć w czarnym roztworze, ale to nie jest konieczne.
te ''pasy'' (btw - podstawową rzeczą przy malowaniu figurek jest wiedza o tym, jak figurka ma wyglądać i jakie ma na sobie elementy...) to kołczany na bełty. malujesz je na ciemny brąz (Scorched Brown) po czym myjesz w czarnym roztworze. teraz wystarczy umiejętnie podcieniować krawędzie i wypukłości (Dark Flesh + suchy pędzel będzie jak znalazł) i tyle. bełty możesz zostawić na czarno, jedynie brzechwy przeciągnąć delikatnie Fortress Gray lub nawet Skull White.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 17:07, Byl napisał:

A pojemniki na bełty?


a umiesz czytać?
przeczytaj więc mój post jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:22, Byl napisał:

Ale jak pomalować włosy? Pozatym kusznik uruków ma jakieś(chyba) pasy z tyłu.Przyślijcie mi
zdjhęcie, albo powiedzcie jak dokładnie pomalować kusznika Uruk0Hai z tyłu.


Wiesz, połowę przyjemności w malowaniu miałem z próbowania nowych rzeczy i z możliwości, które daje figurka. Wybór zawsze należał do mnie. A poza tym pomyśl chwilę, a nie pytaj się innych. Sam poalowałem armię, według własnych upodobań i jestem dumny.

Dnia 24.02.2007 o 16:22, Byl napisał:

PS. Z przykrością oznajmiam że zdjęcie berserkera będzie najszybciej jutro, z powodu problemów
z aparatem.


Poczekamy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem kusznika. Nie będzie wam się podobał ani Kusznik ani Berserker, bo nie mam talentu do orków(odkryłem to po skończeniu Kusznika), ani nie zastosowałem cieni bo nie umiem tego robić.


PS. Do Azrathel: Sorry że się wtrącam, ale popszedni Awatar był ładniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 13:39, Oskar24 napisał:

Figurki metalowe można zmyć rozpuszczalnikeim...A plastikowe?


uuu z plastikowymi jest strasznie trudno (a przynajmniej dla mnie zawsze był to problem)...
możesz użyć rozpuszczalnika w małych ilościach - ale w przypadku farby akrylowej (jaką maluje się najczęściej figurki) da to raczej mizerne rezultaty...

może inni będą mieli jakiś lepszy koncept.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak modelarstwo...:) Ma ktoś może jakieś stronki lub coś z obozami fantasy battle? Ja tam mojego metalowego Gandalfa nie mogłem zmyć rozpuszczalnikeiem:( Dopiero cyrklem zeskrobałem farbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o Warhammer: Fantasy Battle? jak tak, to proszę:

http://us.games-workshop.com/games/warhammer/default.htm
(na samej górze strony są zakładki pozwalające na przeskakiwanie pomiędzy systemami: W 40k, W:FB i LotR)


a tak btw - co wy na to, żeby zmienić nazwę wątku z :Lord of the Rings..." na coś bardziej ogólnego? w końcu nie rozmawiamy konkretnie o jednym systemie, a ogólnie o malowaniu figurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Niewiem jak to się robi.

2.Jest to ogulnie o malowaniu figurek, ale raczej z LotR, a nie Warhamer, i różne takie.

3.Niewiem czy zauważyliście że jest to terz wątek o grze bitewnej LotR.Ja w każdym razie nie widziałem tu żadnego posta o grze bitewnej LotR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 14:00, Byl napisał:

1.Niewiem jak to się robi.

wystarczy poprosić moderatorów (drogą mejlową). mogę się tym zająć, ale chcę znać wasze zdanie.

Dnia 26.02.2007 o 14:00, Byl napisał:

2.Jest to ogulnie o malowaniu figurek, ale raczej z LotR, a nie Warhamer, i różne takie.

no właśnie - Warhammerowcy myślą, że to temat TYLKO o LotR - i dlatego się tu nie dopisują. a nie chodzi przecież o systemy, a o malowanie figurek.

Dnia 26.02.2007 o 14:00, Byl napisał:

3.Niewiem czy zauważyliście że jest to terz wątek o grze bitewnej LotR.Ja w każdym razie nie
widziałem tu żadnego posta o grze bitewnej LotR.

wtf? przecież cały czas rozmawiamy tutaj o figurkach z Gry Bitewnej LotR - tyle że nie o samej grze, strategiach itp. - a o malowaniu figsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować