Zaloguj się, aby obserwować  
Byl

Lord of the Rings Figurki - malowanie i gry strategiczne

447 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2007 o 15:11, necron1501 napisał:

> Znam zasady gry, kasę mam, tylko którą armię zbierać? Pomożecie?

Nawet fajny jest Arnor

No, widziałem, fajne figurki są, nie wiem czy nie zbierać. Ale konnicy nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2007 o 15:06, necron1501 napisał:

Wiem widziałem twoje figurki

Moje figurki? W jaki sposób mogłeś je widzieć, skoro ich nie zamieszczałem na 4um??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam ale wtedy powiedziałem to niedokładnie. Opis następnego numeru nie znajduje się na końcu tammtej strony tylko na końcu artykułu. Piszę to po to żeby zaoszczędzić wam czas sazumania tego opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 15:34, Bambadil napisał:

> Ja zkomentowałem cieszysz się:)

Tak:) Cieszę się:P Ten Troll nie płacze. On po prostu ręką się zasłania:P:P:P


AAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:43, rogoz94 napisał:


> Wiem widziałem twoje figurki
Moje figurki? W jaki sposób mogłeś je widzieć, skoro ich nie zamieszczałem na 4um??


Widziałem na żywo;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Bardzie. Wrażsenia raczej słabe, nie mają figurek sprzedawanych osobno i dość drogo. Jednak kupiłem tam Goblińskich Kapitanów. Teraz jak zwykle prośba:dajcię mi zdjęcie (pomalowanycvh oczywiście) goblińskich kapitanów. Najlepiej obydwu.

Do necron1501: Nie ma sensu nabijhać sobie tyle postów! Myślisz że nbędziesz miał szybki awans? Raczej na odwrót, dostaniesz degrada. Nie możśesz zzrobić napszykład tak jak ja na dole piszę do... jak to jeszcze raz się zdarzy w tym temaccie zgłoszę modkom, a może oni zobaczą to szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 19:13, Byl napisał:

Byłem dzisiaj w Bardzie. Wrażsenia raczej słabe, nie mają figurek sprzedawanych osobno i dość
drogo. Jednak kupiłem tam Goblińskich Kapitanów. Teraz jak zwykle prośba:dajcię mi zdjęcie
(pomalowanycvh oczywiście) goblińskich kapitanów. Najlepiej obydwu.

Do necron1501: Nie ma sensu nabijhać sobie tyle postów! Myślisz że nbędziesz miał szybki awans?
Raczej na odwrót, dostaniesz degrada. Nie możśesz zzrobić napszykład tak jak ja na dole piszę
do... jak to jeszcze raz się zdarzy w tym temaccie zgłoszę modkom, a może oni zobaczą to szybciej.


Proszę oto zdjęcia. Możesz jakąś swoją inwencję twórczą.


20070314144148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów byłem w Bardzie.Kupiłem trawkę-posypkę i 3 farby Citadel.Zmieniłem zdanie o tym sklepie imuszę przyznać że jest nawet porządny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 19:00, Byl napisał:

Dziś znów byłem w Bardzie.Kupiłem trawkę-posypkę i 3 farby Citadel.Zmieniłem zdanie o tym sklepie
imuszę przyznać że jest nawet porządny.


jest bardzo porządny. w zasadzie z tego co mi wiadomo to jedyny oficjalny sklep GW w Krakowie.
jeno trochę za mały... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak przykleić kusze ddo kusznika orków(Uruk-Hai)?
Odpadła mi 15 min temu. Jest do tego jakiś specjaliostyczny klej? Jeśli tak to jaki i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

okej. teraz będzie krótka pogadanka o klejach.

klej cyjanoakrylowy - czyli zwykłą Kropelka albo Super Glue. draństwo skleja wszystko w 3 sekundy, i to tak, że trudno się potem tego pozbyć (szczególnie trzeba uważać, żeby nie skleiło palców). dobrze jest mieć pod ręką trochę rozpuszczalnika. klej ten stosowany jest do klejenia na ''murbeton'', czyli na stałe. klei się nim metalowe figurki.

klej do plastiku - nie znam fachowej nazwy, ale takie coś jest do kupienia w każdym sklepie modelarskim. ceny nie znam - ale drogi na pewno nie jest (maks. 15 złotych za dużą, fają tubkę). ten klej jest o tyle przyjemny, że po nałożeniu na plastikową powierzchnię (i tylko taką) odrobinę ją rozpuszcza, przez co wiązanie pomiędzy dwoma plastikowymi fragmentami jest bardzo trwałe. dodatkowo, jeszcze przez pewien czas klej nie będzie zasychał (nie wiem, jak inaczej to określić), przez co będzie można w pewnym stopniu korygować ustawienie sklejanych elementów.

wikol - to już tak dodatkowo. trzeba dziada mieć, bo przeznaczony jest on do robienia podstawek, makiet itp. nakłada się rozcieńczonego wodą na podstawkę (cienka warstwa) a potem sypie żwirek czy co się tam chce. zasycha w dobrym (tj. nie za krótkim, nie za długim czasie) więc komfort użycia jest duży. nakłada się go starym pędzlem (w zależności od rozmiaru podstawki/modelowanej powierzchni pędzel będzie większy/mniejszy). po nabraniu wprawy nakładanie go staje się bardzo proste (na początku może brudzić palce, rozlewać się itp.). Wikol do zakupienia w każdym sklepie modelarskim (a nawet w budowlanych się trafi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Azrathel.
Jak inn mają coś do dodania to chętenie pszyjme kolejne rady. Tylko żebyście nie musieli pisać zbędnych zdań to dodam że ja mam na razie same metalowe figurki a więc kusznik także jest metalowy i nie piszcie mi o klejach do plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 19:07, Azrathel napisał:

czyli zwykłą Kropelka albo Super Glue. draństwo skleja wszystko w 3 sekundy


Ty to masz farta;) Mi to g**** "skleja" figurki w czasie 30 sek (a gdy kleisz metalowe figurki z jakimiś ostrymi zakończeniami, które wbijają się w palce to po 5 sek już masz dosyć trzymania) :/:/:/

Dnia 19.03.2007 o 19:07, Azrathel napisał:

i to tak, że trudno się potem tego pozbyć


???? jak używałem "kropelki" to wszystko (no może z małymi wyjątkami) mi się odklejało po 1.5 h :/ wole S.O.S za 2zł :)

Dnia 19.03.2007 o 19:07, Azrathel napisał:

(szczególnie trzeba uważać, żeby nie skleiło palców).


Prawda:)

Dnia 19.03.2007 o 19:07, Azrathel napisał:

klei się nim metalowe figurki.


mi metalowych wogóle nie sklejał:/

Dnia 19.03.2007 o 19:07, Azrathel napisał:

klej do plastiku ... (maks. 15 złotych za dużą, fają tubkę).


ja tam wole w "pudełku" takim jak lakier do paznokci za maks. 5zł, a starcza na długo i co najważniejsze dobrze skleja figurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 14:46, Byl napisał:

Wyszły już najnowsze "Gry Strategiczne w Śródziemiu?


wyczytałem, że powinny pojawić się w środę, 21 marca. czyli dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować