Zaloguj się, aby obserwować  
Byl

Lord of the Rings Figurki - malowanie i gry strategiczne

447 postów w tym temacie

No ale jak nie chcesz malować to wystarczy jakieś 250!
Tak naprawdę to jak byś dobrze poszukał to może i za 150zł bys armię znalazł. Np. takie niepozorne Gobasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, gobaski są naprawdę fajne, można je ciekawie pomalować - jednak O WIELE większe pole do popisu (oczywiście jeżeli chodzi o malowanie) dają Uruk-hai (mnóstwo miejsca na pancerzu do wykorzystania :P) oraz orki z Mordoru (bardzo podatne na konwersję, używając kawałka niepotrzebnego plastiku i nożyka można zdziałać cuda ;)). IMO najtrudniej maluje się ludzi (Gondor, Rohan, Arnor) - a to dlatego, że trzba być naprawdę dokładnym i trzymać się szczegółów. w przypadku ''złych'' figurek wszystkie niedociągnięcia da się zamaskować brudem, krwią lub czymś podobnym - w przypadku ludzi taki trik nie jest już możliwy (lub wygląda po prostu głupio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co ci lupka? Wystarczy kupić jakiś super mały pędzelek za cvoś 9zeta i pomalujesz oczy bezproblepowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:30, Byl napisał:

pomalujesz oczy bezproblepowo.


Hahaha....rany...mam nadzieję, że to jest żart :D bo jeśli nie to..powiedz mi ile czasu już malujesz figurki ??? bo Ja maluję je od kilku lat i jakoś od kiedy maluję oczy (od jakiegoś roku) to mam z nimi tylko problemy :D a to jedno za duże, a to jedno za skośne, a to jedno jest nie tam gdzie trzeba (najczęściej za bardzo w bok :P). Proszę Cię więc, abyś nie mówił, że oczy maluje się bezproblemowo :) Oczy maluję pędzelkiem 000 lub 00 (zależy czyje ;) i tylko w jednej figurce wyszły mi za pierwszym razem :D mianowicie w Gil-Galadzie, którego efekty możecie oglądać kilka stron wcześniej :D
PS. Jeśli Cię uraziłem to bardzo przepraszam :) nie miałem takiego zamiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Zupełnie źle to napisałem.
Chciałem wtedy napisać że bez lupki da się pomalować oczy a nie że się to zrobi bezproblemowo. Absolutnie mnie nie uraziłeś.

DO LASKI-Z-POLSKI: No to kum najmniejszy z Mag-pola, Kolibri czy jakiejkolwiek innej firmy. Jak to nie pomoże to zapisz się na kursy malowania płatne, lub bezpłatne takie jak np. w Bardzie. Tam z pewnością nauczysz się oczy malować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh... tak przyjermny zjadacz kasy..... ja mam dwie armie.. które zbieram uruk-hai i orki z mordoru... mam coś w okolicach 200 figurek, teraz tylko zmotywować się i je pomalować...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiór wszystkich figurek(oprócz z dodatku Kghazad Dum), zdjęcia, porady malarskie dwie mini gry figurkowe, prawdziwa encyklopedia Bietwniaka LOTR!!! Najlepsze jest to że do poszczególnych armi wchodzi się przez specjalną mapę(oczywiście można też tradycyjnym sposobem). Jedyna przeszkodą jest to że encyklopedoa jest po hiszpańsku:(((
Link do encyklopedi figurek LotR-a: http://www.games-workshop.es/lotr/index2.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do malowania oczu.

W tej sprawie można wiele mówić i wiele sposobów wykorzystywać. Ja zacząłem od najmniejszego pędzelka Mag-Pol (00) i szło mi przeciętnie. Można jeszcze spróbować używać główek szpilek do robienie okrągłych oczu, ale to też nie jest proste. Oczy to chyba najgorsza z możliwych części do malowania i lepiej ją poćwiczyć na jednym figsie niż wszystkie zepsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat kiedyś grał w figurkowego Władcę Pierścieni, jednak po jakimś czasie sprzedał wszystkie figurki i przerzucił się na Konfederację. Był nieraz u mnie ze swoimi figurkami i miałe okazję parę razy zagrać. Zasady w tej grze są banalnie proste, a sama rozgrywka jest ciekawa. Pamietam, że grałem armia elfów. Miałem 20 łuczników, 15 mieczników, Elronda i jeszcze jakiegoś bohatera elfów ale za chiny nie mogę sobie przypomieć jak sie zwał. Szkoda, zę to jest trochę kosztowna zabawa bo chetnie bym sobie jeszcze w to kiedyś pograł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować