Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Jak sprawić żeby XP wyglądał jak Vista? - O tuningu komputera na Vistę...

75 postów w tym temacie

Witam,


Zanim kupimy nową Vistę,może warto najpierw ją wyprubować?Albo chociaż znaleźć sposób na "zaszpanowanie" przed kumplami "wypasionym" komputerem?Czy wysłużonego XP''ka można zamienić,albo choć trochę upodobnić do Visty?Owszem!Nie tak dawno powstał program Vista Inspirat,służący do tuningu optycznego(i nie tylko) komputera z systemem operacyjnym Windows XP.Program jest w pełni darmowy,i zdobył już dużą popularność...gorąco polecam,a aby cieszyć się pięknem Visty w pełni,polecam zainstalować program Desktop Sidebar,który umieszcza w naszym komputerze pasek podobny do tego który posiada Windows Vista.Oto linki:

Vista Inspirat- [www.download.net.pl/2315/Universal-Vista-Inspirat-Brico-Pack/]

Desktop Sidebar- [www.desktopsidebar.com]


PoZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki! No z nieba mi spadłeś. Zacząłem się chwalić że mam Vistę, ale niestety JESZCZE nie przyszła, a że jutro też nie przyjdzie, a kumple wpadną zobaczyć tę Vistę, to wezmę tuning starego XP ( z uszanowaniem ;)) i cudeńko~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 16:06, Jaki Ganh1 napisał:

Przepraszam za spam...jestem winien tego spamu...
Słuchaj, a czy jak to zainstaluje to nadal będe miał wszystko po polsku??



Niestety niektóre rzeczy ulegną zmianie...np,taki pasek na górze będzie tam pisało np."My computer"...ale w np. menu start "Mój komputer po polsku",czyli w sumie wszystko stare pozostanie...i nie zapomnij o pasku...dodaje uroku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee...słuchaj. Jak biorę ten pierwszy link, to biorę download i tak dalej. Potem przełącza mnie na downloada do CrystalXP, i jak kilkam download to przełącza mnie na BeleSearch''a! Co zrobić, wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee...słuchaj. Jak biorę ten pierwszy link, to biorę download i tak dalej. Potem przełącza mnie na downloada do CrystalXP, i jak kilkam download to przełącza mnie na BeleSearch''a! Co zrobić, wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę wpisać w Google "Vista inspirat"-tam dostaniesz pełno linków...wypróbuj...
I jeszcze jedno:kiedy dodajesz posta,to klikaj raz,a potem czekaj cierpliwie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego paseczka po prawej stronie jestem zadowolony. Mogę wreszcie oglądać zdjęcia bez wchodzenia w Mój komputer. Mogę korzystać z fajnego zegarka, mogę wiedzieć jaka jest wydajność komputera, dysku, internetu... Po prostu jest fajowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walisz dublami jak bananki skorkami. Jaki...
Swoja droga Visty na razie nie oplaca sie instalwoac-jest to na razei sam chwyt marketingowy "cót miut i oszeszki" i to dokladnie z taka samoa pisowania.... Jesli nei planujecie gruntownej modernizacji kompa - nie inwestujcei w viste... przynajmniej takie jest moje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe,ciesze się że ci się podoba...radze wejść w opcję jak klikniesz napis "Sidebar" na górxze,tam masz opcje wyglądu,skórki,przeźroczystość...jak byśm odkrył jak ustawić animację albo zegar wzkazówkowy,to powiedz,będę wdzięczny...masz też o tym programie artykuł w nowym CDA,radzę przeczytać...

20070201162908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie,spokojnie,nie masz się o co martwić,całkiem legalne i bezpieczne...poza tym to nie tylko skóra...to daje równierz elementy systemu z Visty...naprawdę polecam!Testowane przeze mnie i przez CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za te duble, ale coś mi się na prawdę chrzani w kompie. Od pewnego czasu ciągle coś nie tak. Nie robię tego specjalnie. (Boże, ja tak długo pracowałem na Brygadzistę, niech moderatorzy będą łaskawi jak ty :D)
A co do reinstalki, to raczej nie będzie konieczna, chyba że ją lubisz ;) Ja miałem już parę tego typu ulepszeń, i jedyne co musiałem zrobić to cieszyć się z tak fajnych ulepszeń ;)
Co do Ashakela, to sądząc po tapecie jesteś fanem Spella 2, ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę osobiście jedynie podmienić pliki przy pomocy Uxtheme (o np. tutaj http://www.softpedia.com/progDownload/Uxtheme-Multipatcher-Download-2369.html) wpaśc na Devianart i pościągać co fajniejsze msstyles ;) Vista Inspirat trochę za dużo rzeczy podmienia. Wolę sobie jedynie zmienić visual style Windy i doinstalować np. Objects docka. Mniej pamięci też to wszystko pożera niż ta paczka z włączonymi wszystkimi programami od przeźroczystości itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zegara, to ja mam już ustawiony. Spróbuj zmienić skórkę, być może wtedy się da. A co do animacji, to wejdź w Opcje->Ogólne->Okno ze szczegółami (w ogólnych) -> Opcje -> Ustaw sobie ;) (jak nie o to ci chodziło to napisz dokładniej, bo mam ten programik od 5 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować