Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Oj coś temat słabo się rozwija :P

Mam parę pytań na temat Cs''a. Zauważyłem (ale jestem spostrzegawczy) ,że scena CS''a jest naprawdę duża :P
.

Dotąd grałem w ET. W kilku klanach. W ligach ESL oraz CB. Lecz niestety... gra ta dla mnie wygasa... Już nie kręci mnie tak jak kiedyś. Chciałbym przystąpić do nowego światka - Sceny CS:Source. Jego popularność mówi sama za siebie (i hope so :D).

A więc tutaj me pytania:

1: Czy znacie jakieś ciekawe Polskie servisy z opisami map i innymi duperelami? Te które znalazłem w google są raczej średnie ^_^

2: Jak się ma sprawa z HL2 Deatmach? Gra się przyjemnie?

3: Xfire podaje ,że CS: Soruce jest popularniejszy od cs 1.6. czy aby na pewno?

No... zależy mi głównie na 2 pierwszych pytaniach :).

PS: A half-life 2 już przelazłem. U rodzinki na wakacjach xD> ale oni mają zwykłą 56 ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 16:17, Valed napisał:

Oj coś temat słabo się rozwija :P

Mam parę pytań na temat Cs''a. Zauważyłem (ale jestem spostrzegawczy) ,że scena CS''a
jest naprawdę duża :P
.

Dotąd grałem w ET. W kilku klanach. W ligach ESL oraz CB. Lecz niestety... gra ta dla mnie wygasa...
Już nie kręci mnie tak jak kiedyś. Chciałbym przystąpić do nowego światka - Sceny CS:Source. Jego popularność mówi sama
za siebie (i hope so :D).

A więc tutaj me pytania:

1: Czy znacie jakieś ciekawe Polskie servisy z opisami map i innymi
duperelami? Te które znalazłem w google są raczej średnie ^_^

2: Jak się ma sprawa z HL2 Deatmach? Gra się przyjemnie?

3:
Xfire podaje ,że CS: Soruce jest popularniejszy od cs 1.6. czy aby na pewno?

No... zależy mi głównie na 2 pierwszych pytaniach
:).

PS: A half-life 2 już przelazłem. U rodzinki na wakacjach xD> ale oni mają zwykłą 56 ;p.



1. http://www.lfserwis.pl/

2. Mi się nie podoba.

3. Raczej tak, tzn. ludzie grają w niego więcej godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie swietne mapy tode_dus i de_dust2 a poza tym moze dzis sobie wspolnie popykamy?????? Niech ktos walnie server i godzine poda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wyszedł patch dodający 2 nowe skiny (gurila warfare oraz GIGN), umieszczający 2 broń na plecach (przykładowo masz m4, przerzucasz na pistolet, to karabin ląduje na twoich plecach- wreszcie wiadomo czym przeciwnik może cię poczęstować;) Z bugów to wywalono możliwość przerzucania granatów przez cięnką scianę, szkoda, bo czasami się przydawała:P Jak tak dalej pójdzie to zniosą możliwość robiena z szyb luster weneckich i wogóle szlag trafi elementy zaskoczenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Wczoraj kupiłem CS:S. Wszystko chodzi, ale mam problem z grą taki że... się tnie. Mam minimalen detale i rozdzielczość 1024x768 i się tnie. No może się nie tnie ale nie chodzi płynnie.
Mam Athlona 2000XP Radedon 9600XT 512RAM. Nie za dobry, ale u mojego kolegi który ma prawie identyczny sprzęt, gra chodzi idealnie.
Plizzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 13:26, wojtek095 napisał:

jak dodać mape do w css np. aim_map albo fy_iceworld?


Najłatwiej wejść na serwer, na którym odbywa się rozgrywka na danej mapie, a steam ją automatycznie ściągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 10:41, ThoruS napisał:

Jeszcze jedne maluteńki problemik. Nie moge sięzalogować na żaden server. Wyskakuje mi coś
takiego.
Ktoś takie coś miał?

Problem z połączeniem to wszystko ;P po 4 próbach nieudanych d/c :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:44, BiShopKF napisał:

Ja tam nie umiem grac w tego cs''a. Ciągle heady zarywam :P
Tylko kogoś w oddali zobaczę - head ;)


Może masz za dużą głowę :P
Ja pykam w CS:S od tygodnia po premierze. Byłem w paru klanach ale się porozlatywały albo sam odchodziłem, obecnie jestem bez.
polecam serwerek net.arena3 i 5 pyka się tam tylko na mapce de_dust 2
Bardzo fajny jest jeszcze: Tajemniczy serwer wujka Herfflika
Jak ktoś chce to podam IP bo to tylko nazwy :)
Aha i tam mnie najczęściej można znaleźć - nick Seba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wpadłem na pomysł co może być przyczyną braku połączenia. Masz może jakiś program typu Norton AntiVirus 2005? Bo domyślnie część z tych programów blokuje nieautoryzowane próby połączenia komputera z serwerem. Kiedyś miałem identyczny problem w innej grze- okazało się że ''winny'' temu jest właśnie NortonAntivirus 2005. Wystarczy tylko autoryzować ten proces i problem powinien zniknąć (jeżeli to jest przyczyną oczywiście;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 12:47, WoWmen napisał:

> Jeszcze jedne maluteńki problemik. Nie moge sięzalogować na żaden server. Wyskakuje mi
coś
> takiego.
> Ktoś takie coś miał?
Problem z połączeniem to wszystko ;P po 4 próbach nieudanych d/c :P



To to ja wiem. Ale czym to jest spowodowane? Nie mam AntiVirusa. Może zadzwonić do Pomocy tech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Niedwano kupilem Countera i mam z nia problem taki ze mam bardzo wyski ping i to caly czas natomiast moj kumpel sasiad ktory ma tez ta gre i wmiare podobnego kompa nie mam wogole lagow wiecie moze co na to mozna poradzic probowalem wylaczac firewale itp. i nadal nic jesli jestescie w stanie pomoc to prosze pomozcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A posiadasz podobne łącze jak twój kolega? W sumie powstawanie lagów to jest bardziej wina połączenią niż podzespołów PC. Jeżeli jesteś w sieci to najprawdopodobniej na portach na których zwykle stoją serwery CS''a (bodajże :27015) panuje u ciebie duży ruch;) Ja miałem kiedyś tak z Battle for Middle Earth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować