Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 17:24, shinian napisał:

A posiadasz podobne łącze jak twój kolega? W sumie powstawanie lagów to jest bardziej wina
połączenią niż podzespołów PC. Jeżeli jesteś w sieci to najprawdopodobniej na portach na których
zwykle stoją serwery CS''a (bodajże :27015) panuje u ciebie duży ruch;) Ja miałem kiedyś tak
z Battle for Middle Earth.



Posiadam to samo lacze co on i gram na tych samych serwach co on i on gra normalnie a ja mam lagi :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 10:41, ThoruS napisał:

Jeszcze jedne maluteńki problemik. Nie moge sięzalogować na żaden server. Wyskakuje mi coś
takiego.
Ktoś takie coś miał?


tez to miałem ( a przynajmniej tak mi sie wydaje) na wyszukiwarce serwerów masz na jakiej grze jest serwer np Counter-Strike:Source ale czasami z tą wyszukiwarką cos sie psuje i pokazuje tez serwery z Counter-Strike normalnego czyli 1.5 albo 1.6. J pozbyłem sie tego problemu włączają steam>servers> i tam zmieniłem zeby szukał serwerów tylko z CS:Source. A jak to nie pomorze to wybieraj tylko te serwery na których jest napisane Counter-Strike:Source (zaznaczyłe tą czrwoną elipsą) a co do wymagań to ja mam praktycznie 2 razy gorszy komp i mi css działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak CSS chodzi na kompa o wiele słabszych niż podane wymagania tylko czasem się tnie najczęściej jak cię zabiją lub jak rzucą granata dymnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2005 o 01:14, Kartel napisał:

tak CSS chodzi na kompa o wiele słabszych niż podane wymagania tylko czasem się tnie najczęściej
jak cię zabiją lub jak rzucą granata dymnego

masz racje jak mnie zabiją to sie tnie i jak granata rzucą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio serwer lagował i miałem bardzo podobne warunki, okazuje się, że w takich okolicznościach genialnie zdejmuje się przeciwników z każdej snajperki (idealnie można head''a na zoom''ie przycelować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można przygłośnić mikrofon kolegów z drużyny? Ja ich prawie nie słysze, a w opcjach mam w zakładce mikrofon wszystko na maxa. Jak można oddzielić znacząco dzwięki z mikrofonów i z otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 17:37, ThoruS napisał:

Jak można przygłośnić mikrofon kolegów z drużyny? Ja ich prawie nie słysze, a w opcjach mam
w zakładce mikrofon wszystko na maxa. Jak można oddzielić znacząco dzwięki z mikrofonów i z
otoczenia?

spróbuj podgłascnic dzwieki z gry
a ja mam 100-180 fps a jak patrze w niebo to ponad 200:D na max detalach ( wszystko full )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gracie na 1 serwerze cały czas czy zmieniacie serwer skaczeie jak wam sie podoba ( ja garm na 1 cały czas ewentualnie mam zastepczy ja na tamten sie nie moge dostac )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest średnio 50-70 fps. Mimo wszystko gra przy tym jest płynna, a różnica, jak już tutaj wspomniano, jest niezauważalna. W sumie te 70 fps to sporo, jako, że mój sprzęt nie należy do najlepszych deliktanie mówiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna sprawa.
U kolegi grałem w mod gdzie się budowało. Jakiś GeMod. Jest coś takiego?
Czy jeśli mam CS:S + DoD:S a nie HL2 to on mi pójdzie?

PozdrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde swietna !!!!!!! znakomita grafika i ogromna grywalnosc czyni z tej gry CUDO!! mam SOURCE ale bardziej mi sie podoba 1.6 dziaze w 1.6 na maxa prawdziwy ze mnie PRO !! POZDRAWIaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tu wrzucę moje takei małe osiągnięcie w CS:S :P
Dodam, że x-cutioner to najlespzy gracz z jakim miałem okazję zagrać :P
Kiedyś tam grając jeszcze w klanie brytyjskim nieźle mi poszło i oto wyniki:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 14:58, Bart_GT napisał:

To ja tu wrzucę moje takei małe osiągnięcie w CS:S :P
Dodam, że x-cutioner to najlespzy gracz z jakim miałem okazję zagrać :P
Kiedyś tam grając jeszcze w klanie brytyjskim nieźle mi poszło i oto wyniki:

Ale gdzie te osiągnięcie? Bo ja tam żadnego nie widzę... [chyba nie w statsach 24-8, lolzzzz].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2006 o 15:41, jarken napisał:

Ale gdzie te osiągnięcie? Bo ja tam żadnego nie widzę... [chyba nie w statsach 24-8, lolzzzz].


Wyobraź sobie że w statsach :P
Ale to daltego że ci kolesie o których mowa to świetni gracze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować