Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 10:06, n4bi napisał:

> Czy jest jakiś alternatywny przycisk dla granatu ? tzn. nie zmieniamy broni rzucamy granat


Trzeba zrobic odpowiednia komende ktorej ja niestety nie znam... wiem moze byc z tym duzy problem
bo ja na ten przyklad prubowalem zrobic 3xstrzal i mi sie wszystko "popsuło"...
w cfg sprubuj poszukac odpowiednich komend i polacz je np...
bind ] "weapon 4; weapon 4; attac1 +;attack1 -;weapon 1"
moze to jest dobra komenda na rzut granat i powort dobroni poprzedniej... nie wiem prubuj moze
ci sie uda


fcg - znaczy ? Bo nie jestem w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 10:13, Silveren napisał:

fcg - znaczy ? Bo nie jestem w temacie...


napisalem cfg a nie fcg...
cfg to inaczej twoj config... plik gdzie masz zapisane wszystkie ustawienia od przyciskow do ustawien grafiki (do tych drugich samemu trzeba wpisywac bo ogolnie ich tam nie ma... dzieki temu mozna wylaczyc w grafice slady po kulach wode, niepotrzebne efekty i niektore tekstury jak na aztecu tekstury swiatynie na niebie)... cfg ma wiele mozliwosci poleprzenia i uwygodnienia gry... zmiany w opcjach albo w konsoli sa dobre ale w cfg mozna zrobic to dokladniej... bo np. jak w opcjach ustawisz low graphic ot ja moge w cfg jeszcz mniejsza ggrasfike dac i co za tym idzie na gforce fx5200 mam fps 250 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudownie, jak ja kocham Steama... Teraz za każdym razem, jak włączam CS:S po jakiś 2 mminutach wyłącza mi komputer, czasem jeszcze mi coś wariuje z napięciem (tak, że głośniki np. trzeszczą, muszę zasilanie odłączać). I tak za każdym razem, i tylko przy steamie i CS:S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Counter-Strike: Source a konkretniej ze Steamem (co za ^%&$& shit!!) ,otóż miałem zainstalowałem ,działało cacy i nie sprawiało kłopotów. Ale dzisiaj o i sie zrypało i wyskakiwał error następującej treści:Platform Error: Bad module ''Servers/serverbrowser.dll'' not loading
nie wiedziałem jak temu zaradzić więc uninstall szybki ,zaraz potem instal ,steam się odpala tym razem ale co widzę? ,Counter Strike Source NIE MA NA LIŚCIE GIER (tzn. jest ale dopiero muszę ściągnąć!!) ,a przecież nie usunąłem tego co poprzednim razem ściągnąłem i wciąż jest na dysku! Sad czy da się dodać to spowrotem bez ponownego ściągania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zalogowałeś się na pewno na swoim koncie? :) Klucze gier związanych ze Steamem, są od razu przypisywane na stałe do konta, także w gry, które już zarejestrowałeś, możesz zagrać tylko z poziomu konta, na które je zarejestrowałeś. Po za tym większość problemów ze Steamem da się rozwiązać, wystarczy_korzystać_z_technical_supportu! Link jest nawet w samym steamie, w zakładce Help. Zapewne twój problem rozwiązałoby samo usunięcie jednego pliku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić binda? tzn piszę "bind q Flame Strike" (bez" i dokładnie tak jak w cudzysłowie, gram blood mage''m) serwer cdpteam z modem rpg warcraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna sprawa, mój Kaspersky IS 6.0powoduje mi lagi w grze. Wystarczy że go wyłącze i problemów nie ma. Największe lagi mam jak spoglądam w jakies duże odległości ( np "długa" w D2 ) przez AWP. Ciekawe czemu tak jest, przesyłane pakiety skanuje czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:37, hehe napisał:

Śmieszna sprawa, mój Kaspersky IS 6.0powoduje mi lagi w grze. Wystarczy że go wyłącze i problemów
nie ma. Największe lagi mam jak spoglądam w jakies duże odległości ( np "długa" w D2 ) przez
AWP. Ciekawe czemu tak jest, przesyłane pakiety skanuje czy jak ?


Też mam z tym problemy. Znalezienie odpowiedniego pakietu zabezpieczającego który nie powoduje lagów w grze graniczy z cudem. Prędzej czy później każdy z nich zaczyna się motać w tych wszystkich aplikacjach, i powodować zwolnienie kompa... No i ogromne lagi :|. Ba - pamiętam nawet, że podczas używania SteelSecurity (pakiet zabezpieczający zaprojektowany SPECJALNIE dla graczy) nie wystarczyło wyłączyć firewalla by zniknęły lagi. Trzeba było go kompletnie usunąć - włącznie z wpisami w rejestrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy tez macie bledy aplikacji hl2.exe ?? podczas grania w css ?? ostatnio "nasila" sie ten blad u mnie. Czasem podczas gry albo podczas ladowania nowej mapki na serwie. jest to bardzo wnerwiajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 23:29, Zauri napisał:

Czy wy tez macie bledy aplikacji hl2.exe ?? podczas grania w css ?? ostatnio "nasila" sie ten
blad u mnie. Czasem podczas gry albo podczas ladowania nowej mapki na serwie. jest to bardzo
wnerwiajace.


Błędy aplikacji hl2? Windowsowe? To raczej nie jest wina steam''a albo gry - coś masz nie tak z kompem, może ze sterownikami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy można zainstalować Source''a gdy ma się już zainstalowanego Half-Life2? W sensie, że nie trzeba ponownie instalować HL2. Bo jakoś nie widzi mi się perspektywa ściągania tych 700 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 17:27, WorldWar3PL napisał:

Nie wiecie, czy można zainstalować Source''a gdy ma się już zainstalowanego Half-Life2? W sensie,
że nie trzeba ponownie instalować HL2. Bo jakoś nie widzi mi się perspektywa ściągania tych
700 mb.


A próbowałeś uruchomic po prostu setup??
Jeżeli nie chce iść instalacja, to niestety chyba będziesz musiał odinstalowac H2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 17:27, WorldWar3PL napisał:

Nie wiecie, czy można zainstalować Source''a gdy ma się już zainstalowanego Half-Life2? W sensie,
że nie trzeba ponownie instalować HL2. Bo jakoś nie widzi mi się perspektywa ściągania tych
700 mb.


Source można zainstalować bez HL2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem sobie kartę z ATI na nVidie i teraz w CS Source z daleka nic nie widze bo coś na kształy mgly :/ Wszystko jest jakby przyciemnione, postacie też, tak że trudno rozpoznać team... Też tak macie ? Może wie ktoś czego to wina ? Może da się to jakoś wyłączyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 22:32, hehe napisał:

Zmieniłem sobie kartę z ATI na nVidie i teraz w CS Source z daleka nic nie widze bo coś na
kształy mgly :/ Wszystko jest jakby przyciemnione, postacie też, tak że trudno rozpoznać team...
Też tak macie ? Może wie ktoś czego to wina ? Może da się to jakoś wyłączyć ?

-sterowniki (np u mnie jak miałem zbyt nowe to cięło przy filmikach, lub były one ciemne)
-sprawdź ustawienia grafiki
- a jaka masz tą kartę? Może jakiś gramsajt, chociaż dla informacji? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8800 GTS, gra się nie tnie, tylko ta mgła dziwna jest. Na początku myślałem że to taki bajer na nowej karcie :D, Do momentu jak na D2 na długiej nie było widać przecwinika, a jak już było, to był nie do rozpoznania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 23:32, hehe napisał:

8800 GTS, gra się nie tnie, tylko ta mgła dziwna jest. Na początku myślałem że to taki bajer
na nowej karcie :D, Do momentu jak na D2 na długiej nie było widać przecwinika, a jak już było,
to był nie do rozpoznania...

Heh, może masz za dobrą kartę co csa :P W każdym razie nie wiem jak ci pomóc, wyślij mejla z bugiem do valve. Może oni coś poradzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, widze ze css tez tu jest popularny ;]
dawno mnie nie bylo na gram.pl

na jakich gracie servach....moze macie jakis dobry server na wysokim poziomie, gdzie umieja grac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować