Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Najlepsze jest ghostowanie :) Czasem wchodzimy z kumplem na serwer i jedziemy po niczego nie podejrzewających kolesiach ^_^ Uwierz w Ducha! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych cheater to ktoś kto walnie 5 hedów z rzędu i ma zbyt wysokie staty. Generalnie takie oskarżenia są w 90% nietrafione. Ludzie cheatera na oczy nie widzieli, nie znają do końca mechaniki tej gry i szafują oskarżeniami, a czasem wystarczy tylko nauczyć się grać :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i po kiego psuc ludziom zabawe?
poza tym czy was to bawi? :D
jaka z tego satysfakcja? _-_"

nigdy nie rozumialem motywow cziterow w grach on-line...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z Toba sie zgodze :D
bo juz z kolega, ktory napisal post powyzej sie nie zgodze :P

czesto mozna spotkac takie lamy, ktore graja jakby chcieli a nie mogli, a probuja oczerniac tych, ktorzy grac potrafia i maja niezle statystyki ;]
kilka razy nawet wiekszosc osob z serwera zawieralo jakis "sojusz" zeby takiego a''la czitera zbanowac
zal.pl - nic wiecej nie mam do powiedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 23:30, d7 napisał:

i po kiego psuc ludziom zabawe?

A niby komu w ten sposób psuję zabawę? Jak nikt o tym nawet nie wie? A zresztą na większości serwerów siedzą ekipy po kilku kolesi z klanu jednego. Skoro oni ghostują, to czemu ja mam się nie zabawić?

Dnia 12.04.2007 o 23:30, d7 napisał:

poza tym czy was to bawi? :D

Jakby nas nie bawiło, to byśmy tak nie robili :P

Dnia 12.04.2007 o 23:30, d7 napisał:

jaka z tego satysfakcja? _-_"

Ogromna :P

Dnia 12.04.2007 o 23:30, d7 napisał:

nigdy nie rozumialem motywow cziterow w grach on-line...

Ja też nie, dlatego nie czituję ^_^ Ghostowanie to nie jest cheatowanie. Zawsze jesteśmy z kumplem w jednym teamie, więc jeśli serwer ma uczciwe ustawienia i nie można patrzeć oczami drużyny przeciwnej, to co najwyżej możemy się komunikować gdzie nas ubili/postrzelili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaa XDD
czekaj, nie zalapalem w pierwszzej chwili na czym to polegalo :D
jestem cholernie zmeczony, za swoje niedopatrzenie przepraszam :P

musze sie przyznac, ze sam czasem z kims sie tak bawie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj dostałem paczkę z ORYGINALNYM(!) Counter Strike: Source. Problem jest taki że kiedy wpisuje ten kod aktywujący to wyświetla mi się informacja że ten kod jest właśnie używany. :( Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 16:11, Adeq napisał:

Witam. Dzisiaj dostałem paczkę z ORYGINALNYM(!) Counter Strike: Source. Problem jest taki że
kiedy wpisuje ten kod aktywujący to wyświetla mi się informacja że ten kod jest właśnie używany.
:( Bardzo proszę o pomoc!


odpowiedz jest banalna... popros o zmiane produktu bo inaczej nie zagrasz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... ja to mam szczescie ;p juz napisalem do EA polska teraz czekam na odpowiedz. A tak apropo tez nie znosze cziterow =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 21:31, n4bi napisał:

bo w 1.6 to sie mrowi od cheaterow ;p


W CS:S na części serwerów również. W sumie sporo grałem w 1.6 Jednak pierwszy raz w życiu na cheater''ów natknąłem się właśnie w Sourcie. Byli bezczelni: Aimhack+speedhack+wallhack:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam taki problem...
mam Celerona 3.06 GHz
Radeon X1300
1GB RAM

I za Chuny niue wiem czemu na LOW i na High mam taki sam FPS... czyli miedzy 30-60 w porywach nawet 80... chcialbym miec na low 100 a nie 40-60 ;/ znacie jakies metody albo moze ma ktos z was cfg likwidujacy np zwloki slady po pociskach i takie tam ;p cfg na wiekszy FPS... bede wdzieczny za jaką kolwiek pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:54, n4bi napisał:

Ej mam taki problem...
mam Celerona 3.06 GHz
Radeon X1300
1GB RAM

I za Chuny niue wiem czemu na LOW i na High mam taki sam FPS... czyli miedzy 30-60 w porywach
nawet 80... chcialbym miec na low 100 a nie 40-60 ;/ znacie jakies metody albo moze ma ktos
z was cfg likwidujacy np zwloki slady po pociskach i takie tam ;p cfg na wiekszy FPS... bede
wdzieczny za jaką kolwiek pomoc


A można wiedzieć PO CO ci taki fps? fps czyli frames per second (klatki na sekundę) Ludzkie oko jest zawodne i wystarczy już chyba 24. Nigdy nie rozumiałem po co ludziom np, fps 100 skoro nie zauważą różnicy z 60 i 30 ... Apropo to samo mówiło sony z PS3 , że będzie 1080p ze 100 fps, a ludzie się pytali po co, skoro tylko benchmarki dojrzą różnicę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już coraz lepiej idzie mi w kanterze, jak na razie mój rekordzik to: 16 lv broni czyli ak 47 i 15 zabitych( wcześniej udało mi się zabić 18). Nie żebym się chwalił ,ale czy to normalne że dwie minuty grałem jak początkujący, a potem jakby jakaś siła mnie tchnęła i grałem jak ekspert ?

PS: Po prostu poczułem się jak ekspert i zacząłem tak grać i mi wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:04, KrisK91 napisał:

CSS nie jest wydawane przez CDP - tak więc dostać takiej karty nie możesz :)

Half-Life2 jest wydawany przez CDP, tak więc wszystko zależy, jaką wersję ma Flacktub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 11:43, Silveren napisał:

Już coraz lepiej idzie mi w kanterze, jak na razie mój rekordzik to: 16 lv broni czyli ak 47
i 15 zabitych( wcześniej udało mi się zabić 18). Nie żebym się chwalił ,ale czy to normalne
że dwie minuty grałem jak początkujący, a potem jakby jakaś siła mnie tchnęła i grałem jak
ekspert ?

PS: Po prostu poczułem się jak ekspert i zacząłem tak grać i mi wyszło :)


mylisz sie... poprostu grasz z n00bami ;p jestem brutalny wiem :D. a na jamik serwie grasz tak wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:17, DragonLord napisał:

> CSS nie jest wydawane przez CDP - tak więc dostać takiej karty nie możesz :)
Half-Life2 jest wydawany przez CDP, tak więc wszystko zależy, jaką wersję ma Flacktub.


a czasem nie przez EA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować