Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2006 o 23:10, shinian napisał:

Moment. Tzn, że znasz osoby które nie mają tego problemu z favorites? Bo ja nie znam ani jednego
polaka i anglika którego ten problem by nie dotyczył.


Tak więc oto ja :)

Ale fakt faktem, skurwysyństwo, szczególnie jak ktoś ma tych serwerów wiecej jak tylko 2 (czyt. ja tyle mam :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam, takie rzeczy to ja na codzień robie:P A tak na serio to chłopacy są genialni, te heady z usp są niesamowite. Szkoda tylko że na stronie nie można zassać tego intra w wyższej rozdzielczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 23:10, shinian napisał:

Moment. Tzn, że znasz osoby które nie mają tego problemu z favorites? Bo ja nie znam ani jednego
polaka i anglika którego ten problem by nie dotyczył.

No dzięki temu forum to się dowiedziałem, że są takie osoby np. ... Bart_GT ;) Bo z kumpli to reszcie się to zepsuło. Albo nie działa w ogóle, albo lista kasuje się po wyjściu z gry,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 17:13, Czedwik napisał:

No dzięki temu forum to się dowiedziałem, że są takie osoby np. ... Bart_GT ;) Bo z kumpli
to reszcie się to zepsuło. Albo nie działa w ogóle, albo lista kasuje się po wyjściu z gry,


Nie wiem jak to się dzieje, ale dawniej notorycznie po każdym update traciłem favourites.
Po wyjściu z gry raczej nie, może czasem.
A teraz jak stoją tak stoją nadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 17:48, Bart_GT napisał:

> No dzięki temu forum to się dowiedziałem, że są takie osoby np. ... Bart_GT ;) Bo z kumpli

> to reszcie się to zepsuło. Albo nie działa w ogóle, albo lista kasuje się po wyjściu z
gry,

Nie wiem jak to się dzieje, ale dawniej notorycznie po każdym update traciłem favourites.
Po wyjściu z gry raczej nie, może czasem.
A teraz jak stoją tak stoją nadal ;)


Ostatnio jak zepsuli liste favoritow na drugi dzien byl update i wszystko dzialalo. A teraz? olali sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 17:52, ProChaoS napisał:

Ostatnio jak zepsuli liste favoritow na drugi dzien byl update i wszystko dzialalo. A teraz?
olali sprawe.


Ja bym ich ostro nie trkatował. Usługa Steam, z której korzystamy to (chyba) pierwsza tego typu usługa w dziedzinie gier komputerowych, która istnieje od jakiegoś czasu, wciąż sięrozwija, błędy są poprawiane, ale mimo wszystko momentami przesadzają.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 18:04, Bart_GT napisał:

> Ostatnio jak zepsuli liste favoritow na drugi dzien byl update i wszystko dzialalo. A
teraz?
> olali sprawe.

Ja bym ich ostro nie trkatował. Usługa Steam, z której korzystamy to (chyba) pierwsza tego
typu usługa w dziedzinie gier komputerowych, która istnieje od jakiegoś czasu, wciąż sięrozwija,
błędy są poprawiane, ale mimo wszystko momentami przesadzają.... :/


No, ale juz pewnie wiedza, ze zrobili buga wiec powini to naprawic jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2006 o 19:08, ProChaoS napisał:

No, ale juz pewnie wiedza, ze zrobili buga wiec powini to naprawic jak najszybciej.


Powinni. Choć ja nie mam tego problemu to widzę, że wszyscy inni mają, więc sprawa jest jednak poważna, tym bardziej jak ktoś w faovouritach miał kilkanaście-kilkadziesiat (sic!) serwerów. Weź je potem szukaj... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 19:48, Puszkin napisał:

Ta nowa mapa Militia jest poprostu zajebista :D bije na głowę wszystkie inne


Gra się fajnie ale ja wole dust_2.
Jeszcze jedno. Ile mniejwięcej czasu dziennie poświęcacie na CSa? Ja ok. 1 godz i juz boli mnie głowa od tych wystrzałów. Słyszałem że hardcorewcy grają po 5-6 godzin. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 19:48, Puszkin napisał:

Ta nowa mapa Militia jest poprostu zajebista :D bije na głowę wszystkie inne


To prawda, jest świetna. Ale brakuje mi drugiej kości 512 RAM''u żeby się nią cieszyć...


Ku**a! Skasowały mi się favourites! :):):) Co za ironia....
Pół biedy, że zostały one jeszcze w:
Steam>>Servers>>Favourites...
Ale już w CS:S dupa - czysto :/
Już nie jestem inny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 20:06, ThoruS napisał:

Gra się fajnie ale ja wole dust_2.


Ja wolę compound''a.

Dnia 23.01.2006 o 20:06, ThoruS napisał:

Jeszcze jedno. Ile mniejwięcej czasu dziennie poświęcacie na CSa? Ja ok. 1 godz i juz boli
mnie głowa od tych wystrzałów. Słyszałem że hardcorewcy grają po 5-6 godzin. A wy?


Ja ostatnio w nic nie gra, tylko teraz jakoś tak po godzince w CS''a.
Kiedyś jak miałem więcej czasu, to grałem jak tu wyżej opisałeś ''hardcorowo'' :)
Tzw. "Byle by tylko w ranku przegonić tego frajera..." "no, jeszcze tylko 1 runda.."
albo to: "To ja zaraz sapdam..." :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 20:11, Bart_GT napisał:

Ja wolę compound''a.


Ta mapa powinna nosić nazwę cs_buy_awp_or_die:P Tam bez snajpy przeżyć się nie da, czyli w sumie coś w sam raz jak dla mnie. Na de_port zresztą gra się bardzo podobnie. eh to moje 2 ulubione mapy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 20:06, ThoruS napisał:

Ja ok. 1 godz i juz boli mnie głowa od tych wystrzałów.


Moze za glosno masz dzwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 22:18, Volvox napisał:

Moze za glosno masz dzwiek?


Nie. Poprostu kiedyś grałem ok. 5h. Gdy się zorientowałem ile grałem to poczułem się jak jakaś szmata. Byłem kompletnie zmęczony, nic mi się nie chciało, uszy bolą (mam słuchawki dociskowe) i wogule miałem takie uczucie że chciało mi się żygać. Nie mieliście czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 21:43, shinian napisał:

Ta mapa powinna nosić nazwę cs_buy_awp_or_die:P Tam bez snajpy przeżyć się nie da, czyli w
sumie coś w sam raz jak dla mnie. Na de_port zresztą gra się bardzo podobnie. eh to moje 2
ulubione mapy:P


Nie cierpię de_port :P
Ale to nie prawda, że na compondzie bez snajpy nie da sie przeżyć ;)


85.13.194.66:27016 - tu możesz zobaczyć, że tak nie jest :)
Gram pod nick''iem Bart [PL].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować