Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Wiesz co, bardzo chętnie, jak tylko favorites naprawią- bo narazie na serwery dodane do tej listy mogę wchodzić jedynie z poziomu windowsa, aż boję się cokolwiek tam dodawać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 23:50, shinian napisał:

Wiesz co, bardzo chętnie, jak tylko favorites naprawią- bo narazie na serwery dodane do tej
listy mogę wchodzić jedynie z poziomu windowsa, aż boję się cokolwiek tam dodawać:P


Hehe, no ja tak samo - z poziomu windowsa.
Dali chłopaki z tym bug''iem dupy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że ta tarcza to był bug na bug''u, bug''iem poganiany. Po pierwsze tarcza wogóle nie chroniła przed granatami odłamkowymi, a wytrzymywała każdy strzał z awp, następnie graczy z tarczą najłatwiej zabijało się nożem- nóż przechodził przez tarcze. Następnie można było zrobić ''pociąg'' z tarczy+coś szybko strzelnego. Wyglądało to tak, że np. masz w reku m4, na ziemi leży tarcza. Biegniesz w kierunku tej tarczy, (wciskasz g( wyrzucasz karabin),łapiesz tarcze, wyrzucasz tarcze, łapiesz karabin)*n Powstawało wtedy coś takiego, że gdy dana osoba strzelała do ciebie, jej pociski sie od ciebie odbijały (teoretycznie od tarczy) w międzyczasie mogłeś również strzelać. Przy czym chyba jeden z patchy usunął możliwość robienia pociągu, ale reszta bugów chyba nadal istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Source i tak bez tego jest pełen bug''ów. Chociaż trzeba przyznać, że ostatnio coraz więcej z nich znika;) Jednak z drugiej strony pozostaje po nich sentyment (np. bardzo lubilem podkladać c4 na kolegach z teamu, albo w wiadrach- śmiesznie było patrzeć jak ct ma problemy z odnalezieniem ładunku wybuchowego;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 14:54, shinian napisał:

Source i tak bez tego jest pełen bug''ów. Chociaż trzeba przyznać, że ostatnio coraz więcej
z nich znika;) Jednak z drugiej strony pozostaje po nich sentyment (np. bardzo lubilem podkladać
c4 na kolegach z teamu, albo w wiadrach- śmiesznie było patrzeć jak ct ma problemy z odnalezieniem
ładunku wybuchowego;) )


A tak, to był świetny błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 16:36, Bart_GT napisał:

A tak, to był świetny błąd :)


Najbardziej bezczelna część to było jednak to, że gdy c4 znajdowało się w wiadrze, to można było w nie normalnie strzelać (odskakiwało) tym sposobem można było przenieść c4 na własnego respa i tam go spokojnie bronić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2006 o 17:08, shinian napisał:

Najbardziej bezczelna część to było jednak to, że gdy c4 znajdowało się w wiadrze, to można
było w nie normalnie strzelać (odskakiwało) tym sposobem można było przenieść c4 na własnego
respa i tam go spokojnie bronić:P


Oj tak sam pamiętam jak to wykorzystywaliśmy z kumplami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak na compoundzie kiedyś często ostatni żyjący bot blokował sie na samochodach przy *wall*.
Zrobiłem screen''a i wysłałem opis błędu w *report bug* i już problemu nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 11:16, kiop napisał:

dodawajcie ip swoich ulubiony serwerów na na tym temacie jest ich bardzo malo


85.13.194.66:27016 - Brytyjski serwer publiczny. Bardzo fajny klimat, tylko cs_compound.
Są jeszcze bliźniacze only: dust2, militia i office.

Jak ostatnio grało tu aż 3 (!!) polaków (ja, crazy rabbit i noobilitiation) to żeśmy będąc w drużynie CT bodaj byli 3 najlepszymi graczami na serwie :) Polecam za klimat, można potrenować, czasem jest trudno, ale to rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80.242.136.70:27015 Meat Factory- bardzo fajny serwer, leci sporo niestandartowych map.
193.110.122.210:27015 Strefa Gier- bardzo dobry polski serwer, sporo dobrych graczy się tam pojawia
193.42.218.101:27018 Impierium Gier. Jedyny minus to beznadziejny system rank na serwerze (jeżeli komuś to przeszkadza)
193.42.218.22:27015 Ciemna Strona- Bardzo dobry polski serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

212.187.246.177:27015 (mam nadzieję, że nie nic pomyliłem :P )
Serwer 24/7 cs_office (max 24 graczy) - serwer klanu [EWA]
Gracze od początkujących do tych naprawde dobrych (je mam miejsce 35/130 ;p (ale było lepsze, do czasu, jak nie resetowali statsów i nie wprowadzili ETB :( )). Często jest jakiś admin, zabawa lekka i przednia. Zablokaowane AWP i auto-snajperki. Niestety, za dużo polaków tu nie ma (ale czasem jakiś się zdarzy). POLECAM! (gram pod nickiem nogarD|PL|)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z logowaniem. Wchodze na serw np:"U Wuja i Maszyny" przy ładowaniu się zostaje poproszony o podanie hasła i zawsze gdy podam hasło(PRAWIDŁOWE!) zaczyna sie ładować i znowy pojawia mi się komunikat o zalogowaniu. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest Wasz ulubiony zestaw? U mnie (gram CT) Kevlar+hełm, dekit, M4 z tłumikiem, 2 x flashe i granat. Bardzo lubię też Deagla, ale go nie kupuję do M4, bo szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(gram zawsze w ct) desert (+zapasowe ammo), awp (bez zapasowwego ammo). Nie kupuje defa i amunicji do snajperki ponieważ to mi jakoś wybitnie pecha przynosi. Proszę się nie śmiać, ale jak przypadkowo kupie przybory saperskie to pewnym jest, że za następnym rogiem wyrwe head''a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować