Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2007 o 22:29, DragonLord napisał:

A uniknąc tego można poprostu (po lagu) nie
wchodzeniem do danej drużyny, póki nie rozpocznie się nowa runda (można siedzieć na spectate).


No tak, niestety ten sposób nie zadziała na deathmatchu z ciągłym respawnem (na takowym głównie gram, ciągły respawn i levelowanie aż do zdobycia noża i zabicia z niego). Czyli niestety pozostaje mi tylko wypróbowany, ale niezbyt efektywny sposób - czyli restart Steama (jak zacznie się update robić to po sprawie...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 15:48, ElDudi napisał:

> Ja mam takie pytanie: Czy Sourca można pobrać przez Steama? Bo mam cs''a 1.6 a bardzo
bym chciał
> mieć Sourca a słyszałem że tak można.....

Tak, możesz zapłacić 19,90 $ i ściągnąć CSS.

ktoś tu to już robił? i powie jak?
Mam konto steam i chcę pobrać source.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcieć to każdy może , po prostu kup poprzez steama , ale wtedy płaci się kartą kredytową no i oczywiście musisz poczekać z dwa tygodnie na paczkę i doliczyć do tego 100 zł za przesyłkę zagraniczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 09:23, Virus 500 napisał:

Chcieć to każdy może , po prostu kup poprzez steama , ale wtedy płaci się kartą kredytową no
i oczywiście musisz poczekać z dwa tygodnie na paczkę i doliczyć do tego 100 zł za przesyłkę
zagraniczną

czyli tylko jakieś 200 zeta. Kusząca propozycja, ale nie skorzystam :P
Chodziło mi o legalne pobranie gry, korzystając wyłącznie z dobrodziejstw internetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 07:47, Virus 500 napisał:

Boże to piszą że jest zbanowane :\

Ta... już widzę, jak piszą, że zbanowane...

Dnia 03.12.2007 o 07:47, Virus 500 napisał:

Ja razem jakoś kupiłem z 20 różnych kont steam i żadne z tych kont nie było nigdzie zbanowane

Zazwyczaj wystarczy jedno konto, bardzo ciekawe, do czego Ci aż 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 10:24, DragonLord napisał:

> Ja razem jakoś kupiłem z 20 różnych kont steam i żadne z tych kont nie było nigdzie zbanowane

Zazwyczaj wystarczy jedno konto, bardzo ciekawe, do czego Ci aż 20...


Do tego by na 19 cheaterować a na 20 grać normalnie ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 konta, jedno zgubiłem i na żadnym nie mam bana. Nie wiedze sensu w "czitowaniu" :).
Kiedyś kupiłem konto na allegro i było wszystko OK. Zresztą jakby na allegro mieli oszukiwać, to bym tam nie kupował, a dokonałem już ponad 300 tranzakcji na allegro i oszukany jeszcze nie zostałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 09:23, Virus 500 napisał:

Chcieć to każdy może , po prostu kup poprzez steama , ale wtedy płaci się kartą kredytową no
i oczywiście musisz poczekać z dwa tygodnie na paczkę i doliczyć do tego 100 zł za przesyłkę
zagraniczną


Woo, zaraz - a od kiedy Steam stał się wysyłkowym sklepem z grami? Mnie się zawsze wydawało, że kupując tam grę jest ona po prostu dopisywana do twojego konta i możesz (a nawet musisz) ją sobie zassać przez Steama... :)

A co do tych 20 kont i zysku na sprzedaży - kurcze, kasy trzepiesz na tym pewnie niemiłosiernie! [sarkazm] Ciekawe ile ci tak na prawdę wychodzi zysku po odjęciu opłat Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja tam za to nie płacę tylko moi rodzice xD
A co do tego patrz wystarczy wejść i już masz :
Na przykładzie CoD 4 specjalnie dla ciebie zaznaczyłem napis PLUS TAXI które u nich za granicą kosztuje normalnie koło 20 $ a do nas to by kosztowało koło 100 $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja tam za to nie płacę tylko moi rodzice xD
A co do tego patrz wystarczy wejść i już masz :
Na przykładzie CoD 4 specjalnie dla ciebie zaznaczyłem napis PLUS TAXI które u nich za granicą kosztuje normalnie koło 20 $ a do nas to by kosztowało koło 100 $

20071203213710

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:37, Virus 500 napisał:

Wiesz ja tam za to nie płacę tylko moi rodzice xD
A co do tego patrz wystarczy wejść i już masz :
Na przykładzie CoD 4 specjalnie dla ciebie zaznaczyłem napis PLUS TAXI które u nich za granicą
kosztuje normalnie koło 20 $ a do nas to by kosztowało koło 100 $

to nie taxi tylko (tax znaczy podatek), taki VAT doliczany do ceny, nigdzie też nie ma podanej opcji transportu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurcze sory ! Kurde kiedyś to było napisane taxi :/
Ale i tak dolicza się do tego transport , przecież jakoś trza dostać Cd-Keya , a jak się do nich wysyła info że ukradli koto czy coś to proszą cię o cd-keya zamieszczonego na pudełku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:49, Virus 500 napisał:

O kurcze sory ! Kurde kiedyś to było napisane taxi :/
Ale i tak dolicza się do tego transport , przecież jakoś trza dostać Cd-Keya , a jak się do
nich wysyła info że ukradli koto czy coś to proszą cię o cd-keya zamieszczonego na pudełku
:/

to ci listem poleconym lotniczym wyślą, przecież nie kurierem:)
lotniczy na pewno powyżej 10$ nie wyjdzie. Albo nawet bez niczego po prostu dodadzą pozycję do twojego konta(bez konta nie da się nic kupić) a CD key wyslą mailem-w końcu i tak nikomu innemu nic nie przyjdzie z zarejetrowanej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 21:49, Virus 500 napisał:

O kurcze sory ! Kurde kiedyś to było napisane taxi :/


Rotfl, myślałeś że taryfą ci przywiozą z USA do Polski? Haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 09:23, Virus 500 napisał:

Chcieć to każdy może , po prostu kup poprzez steama , ale wtedy płaci się kartą kredytową no
i oczywiście musisz poczekać z dwa tygodnie na paczkę i doliczyć do tego 100 zł za przesyłkę
zagraniczną

Hahaha. Jak nie wiesz to lepiej nie pisz. Jak ja zamawiałem EP1 podałem pełny numer karty kredytowej (nie numer konta!). Kilka drobniejszych szczegółów gra powoli ściągała się ze Steama, bez jakichkolwiek "przesyłek zagranicznych" kosztujących 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie,towarzysze i towarzyszki mam problem z tzw. biblioteka w windowsa , ktora mi uniemozliwia , instalacje Countera Sourcea , instalacja przebiega poprawnie do momentu gdy musze sie zalogowac i sciagnac uaktualnienia i wogole sciagnac csa . to moj numer prosze o kontakt jak ktos potrafi pomoc bede wdziczny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować