Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Tylko czy opłaca Ci się wydawać 19,90$ skoro za 44,90 masz grę w pudełku gdzie jest nie tylko CS:S, ale również HL2 ? Co to za interes kupować przez steam`a i płacić drożej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:26, hehe napisał:

Tylko czy opłaca Ci się wydawać 19,90$ skoro za 44,90 masz grę w pudełku gdzie jest nie tylko
CS:S, ale również HL2 ? Co to za interes kupować przez steam`a i płacić drożej ?


20 Dolarów to raptem 5 zł więcej niż cena GotY w Polsce, dodam że to wydanie nie jest już tak łatwo zdobyć (jest sukcesywnie wycofywane ze sprzedaży, w miejsce wydania zawierającego HL2+CSS wpychane jest wydanie o nazwie "Half-Life 2 Classic" bez CSSa, choć po tej samej cenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:26, hehe napisał:

Tylko czy opłaca Ci się wydawać 19,90$ skoro za 44,90 masz grę w pudełku gdzie jest nie tylko
CS:S, ale również HL2 ? Co to za interes kupować przez steam`a i płacić drożej ?

hm? mi się wydawało, że ostatnio CS:S było po 80- 90 zeta, a zwykłe Couter-strike za 44,90. Ale może ceny się zmieniły, muszę sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak taki gramowy sparing zrobic ? co wy na to ?? ja pusty serwer bym w steamie znalazl. Tylko napiszie jakie godziny by wam odpowiadaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 14:57, Virus 500 napisał:

Ja mam serwa , mógłbym postawić :]


no to na co czeksz ? :) z haslem on jest ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 18:32, Virus 500 napisał:

Nie , po co ma być na hasło :]


w takim razie postaw ten serwer i zapodaj tutaj jego IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 19:55, Virus 500 napisał:

ok :
192.168.2.13:27015 lub 77.45.17.207:27015


ten drugi adres jest dobry, mapka tez jest git, chyba kazdy zna d2. A alltalk na serwie jest ?? bo by sie przydal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 20:08, Virus 500 napisał:

TAK , wejdź to zobaczysz jaki serwer :]


narazie nie moge bo sciagam demo pro street. ale jeszcze pol godzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma pytanko:

skąd można ściągnąć podstawowe skiny do CS:S, bo naściągałem tego pełno i nie skopiowałem starych:/ teraz mi się wolniej serwery wczytują i jakoś ścina, a najgorsze, że nie mogę na niektórych serwerach grać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz , nie ma na necie standardowych skinów , po prostu usuwasz folder counter-strike source , włączysz potem przez steama jeszcze raz i masz podstawowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam jakiś walnięty problem , idę sobie i mam z 150 fps po chiwli ze 150 fps robi się 30 fps lub mniej i się trzyma i potem znów wraca o 150 fps :| I tak cały czas zaczęło mi się robić :| Jakieś pomysły o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 15:04, wrobelk napisał:

ja mam pytanie,
czy ktos z was probował odzyskiwac konto na steamie??
jezeli tak to prosze o info,potrzebuje pomocy

jeśli dostaleś perma to nic nie wskórasz, ale w przypadku kadzieży mozesz się oczywiście zwrócić do obsługi Servisu. Jesli im udowodnisz, że jesteś posiadaczem oryginału o danym CD Key''u albo konta o konkretnej nazwie to mogą spróbować przywrócić ci nad nim kontrolę.
Sam przeprowadzałem proces zmiany właściciela HL2 wiec wiem, że nie sprawia to większych kłopotów.
A tak w ogóle to która wersja cię dotyczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie na nowym kompie proboje zainstalowac steama(z cs:s)
nie pamietam tylko hasla,wiec dostalem e-mail od steam-support
mam w nim taki tekst:
"Please also enter the *answer* to the following question into the ''Secret Answer'' field of the same dialog:

What did customer support last reset your passphrase to?"

nie wiem co mam tak wpisac.
wczoraj wyslalem kolejnego maila ze sciema ze mi konto skradziono z zalacznikiem w postaci zdjecia z cd-keyem,wiec czekam na odp.chyba ze ktos mi pomoze rozwiazac problem anglistyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można zapomnieć hasła? Nie dziwię się im, że tak podejrzliwie do tego podchodzą.
A w pytaniu chcą się dowiedzieć, jakie hasło obsługa techniczna ustawiła ci poprzednim razem(A co, to nie pierwszy problem?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować