Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 23:41, Carl92 napisał:

Znam ten uciążliwy suwak wyłącz Stema i włącz go ponownie i również grę. Powinien zniknąć.


Dzięki bardzo za pomoc. Chyba to pomogło. Nawet jeśli nie to i tak dziękuje bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 23:11, Carl92 napisał:

Ja mam ostatnio problem w CSS od czasu do czasu pogrywam sobie z botami i problem polega na
tym, że gra się przycina dokładnie chodzi o to, że idę przytnie się na 1sek idę i przytnie
się i tak w kółko. Normalnie jak gram na żywca z ludźmi tak nie mam.


Spróbuj ograniczyć liczbę botów, albo zredukować ustawienia graficzne. Grając z ludźmi gra nie przycina ci aż tak, ponieważ gracze sami sterują, celują i strzelają :) Natomiast w grze z botami, to na komputer (a ściślej rzecz biorąc na procesor) spada cały ciężar roboty i dlatego gra chodzi gorzej kiedy grają boty (choć z tego co mi wiadomo, to nie tyczy się to przypadku kiedy grasz na jakimś serwerze, gdzie akurat są boty, a jedynie własnej założonej gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś tego problemu nie miałem a jak gram już botami to 4vs4. Chyba już wiem dlaczego tak jest gram z botami na poziomie najwyższym i to jest większe przeciążenie dla proca gdy gram na Normalu jest ok. No nic szkoda bo na normalu z botami to żadne wyzwanie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 19:50, 332 napisał:

Half Life 2 Poland -moja grupa na steamie zapraszam!

to prosze ciebie masz to moj numer gadu i sie dogadamy co gdzie i jak
9381679

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 23:22, kargull91 napisał:

> Half Life 2 Poland -moja grupa na steamie zapraszam!
to prosze ciebie masz to moj numer gadu i sie dogadamy co gdzie i jak
9381679



Wysłałam ci wiadomośc na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 13:12, n4bi napisał:

Mozna jeszcze sciagnac scrackowana wersje tylko ze trudno znalesc taka ;p


Można też ukraść ze sklepu, ale nie polecam.
Ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 03:12, master962 napisał:

w Brazylii zakazano grać/posiadać Counter Strike''a i EverQuesta http://www.gotfrag.com/cs/story/41252/


Ciekawe, że mowa tam o CS i EQ, a nie o CS:S i EQ2 :P Ale zakaz dziwny - ja nie widzę w Counter-Strike''u żadnej krzywdzącej treści... Ok, są bardzo źle kojarzący się wielu ludziom terroryści i można nimi grać, ale to przecież tak samo jak zabawa w złodzieji i policjantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może zaczęli robić porządek zaczynając od starszych wersji :P zresztą cała ta sprawa jeśli jest oczywiście prawdziwa trochę mnie śmieszy :) dobrze że u nas narazie nie ma takich problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Kaczyńscy wrócą do władzy i partia Rydzyka będzie stanowić większość w rządzie... kto wie... kto wie :) Ja już drżę ze strachu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 05:11, Sth`Devilish napisał:

Jak Kaczyńscy wrócą do władzy i partia Rydzyka będzie stanowić większość w rządzie... kto wie...
kto wie :) Ja już drżę ze strachu ;)

będzie trzeba przenieść się wtedy do innego kraju :( chociaż podobno w niemieckim CS nie widać krwi a wszystko po to aby CS był mniej brutalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 14:37, master962 napisał:

będzie trzeba przenieść się wtedy do innego kraju :( chociaż podobno w niemieckim CS nie widać
krwi a wszystko po to aby CS był mniej brutalny :)


krew to jeszcze pikus, ciala rowniez znikaja, a jak widomo czesto po zwlokach mozna sie dowiedziec gdzie toczyla sie wojna o BS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak można zabronic grania? w brutalne gry.... Wkońcu każdy człowiek ma prawo sam decydowac (jak jest pełnoletni) w co gra. W niektórych krajach zabraniają....i jeszcze uważaja,że ich kraj jest wolny?
Żeby jeszcze zabronic jericho (gdzie krew tonami sie leje, ale cs''a?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować