Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2008 o 14:43, Zauri napisał:

krew to jeszcze pikus, ciala rowniez znikaja, a jak widomo czesto po zwlokach mozna sie dowiedziec
gdzie toczyla sie wojna o BS

a wiedziałem że czegoś zapomniałem dopisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 14:48, 332 napisał:

Ja nie wiem jak można zabronic grania? w brutalne gry.... Wkońcu każdy człowiek ma prawo sam
decydowac (jak jest pełnoletni) w co gra.


Według niektórych, nie ma prawa. Szczególnie jeżeli decyzja jest niezgodna z przekonaniami polityka - wtedy całą wolność diabli biorą, bo politycy wiedza lepiej co jest dla Ciebie dobre :)) Świetny przykład to poseł - Piłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 11:49, klaser2 napisał:

jak dołączyć do istniejących serwerów bo mam tylko gra pojedyncza i stwórz serwer

Czy aby na pewno mamy na myśli ten sam tytuł? Gdzie w CS: Source masz Grę pojedynczą?

20080122131451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w ogóle sądzicie o Counter Strike Source mam ta gre i mam tez 1.6 uwazam ze source jest o wiele lepszy chociaz niektorzy uwazaja odwrotnie co wy o niej sądzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 14:12, matui1996 napisał:

A co w ogóle sądzicie o Counter Strike Source mam ta gre i mam tez 1.6 uwazam ze source jest
o wiele lepszy chociaz niektorzy uwazaja odwrotnie co wy o niej sądzicie ??


ekhm...
od tego to masz ten temat kolego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23727#u_79
w tym temacie gadamy tylko o Source`sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 19:07, Zauri napisał:

> A co w ogóle sądzicie o Counter Strike Source mam ta gre i mam tez 1.6 uwazam ze source
jest
> o wiele lepszy chociaz niektorzy uwazaja odwrotnie co wy o niej sądzicie ??

ekhm...
od tego to masz ten temat kolego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23727#u_79
w tym temacie gadamy tylko o Source`sie



Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem CSS dwa lata temu na gram, a teraz zacząłem grać w half life 2: lost coast i teraz dopiero zacząłem grać. bo miałem słabego kompa teraz mam odrobinę mocniejszego. Gra w pewnym momencie się kończy tzn. zjeżdżam z tego rusztowania na kartonie, rozmawiam z dziadkiem i chapter 1 się kończy. Co to jest za Half life ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 15:11, Silveren napisał:

Kupiłem CSS dwa lata temu na gram, a teraz zacząłem grać w half life 2: lost coast i teraz
dopiero zacząłem grać. bo miałem słabego kompa teraz mam odrobinę mocniejszego. Gra w pewnym
momencie się kończy tzn. zjeżdżam z tego rusztowania na kartonie, rozmawiam z dziadkiem i chapter
1 się kończy. Co to jest za Half life ?

Można by powiedzieć, ze to jest dodatkowy poziom do hL2. To jest tester, który miał bodajże zaprezentować tzw. taki wstęp do E1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ani trochę nie jest to powiązane fabularnie z samym HL2, to jedynie pokaz możliwości efektów HDR. Z resztą sam powinieneś się domyślić, jeżeli przeszedłeś zarówno HL2 jak i Ep1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co sie dzieje jesli przy ladowaniu servera wyskakuje mi błąd "couldn''t CRC map....." ??
A i drgie pyanie mam Internet Tele2 1 Mb i jaki powinienem miec ping ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2008 o 22:14, Ludvic napisał:

A i drgie pyanie mam Internet Tele2 1 Mb i jaki powinienem miec ping ?


Ping nie zależy od prędkości łącza, tylko od jakości połączenia z serwerem. Możesz mieć łącze i 20 MB a znajdą się serwery na których będziesz mieć ping 500. Tak samo w drugą stronę - przy łączu 256 kb możesz mieć ping 15...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moze ktoś mi odpowiedzieć na to pytanie :
Co sie dzieje jesli przy ladowaniu servera wyskakuje mi błąd "couldn''t CRC map....." ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam problem z css. Mam starsznie duze pingi <100-200> i sie kompletnie nie da grac. Wszystkie programy typu gg mam wylonczone. Neta mam 512 modem bezprzewodowy w petrotelu. Siła sygnału jest bardzo dobra wienc to nie jest wina odległosci rutera od kompa. Moze są jakies komendy dzienki którym ten ping zmnjejsze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich komend. Po prostu łapiesz takie połączenie z serwerem i już. Poszukaj sobie serwera na którym będziesz mieć dobry ping. Ja też mam radiówkę i nawet przy słabej sile sygnału mam niezłe pingi na polskich serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: No bo do CS 1.6 są 2 typy modelów broni. Te z sourca i oryginalne. Czy tak samo jest w CSS ?? No bo mi sie za bardzo te nowe nie podobają, a widziałem na filmiku jak gościu grał na modelach broni z CS 1.6 . Czy tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2008 o 16:07, DartiReviMaster napisał:

Mam pytanko: No bo do CS 1.6 są 2 typy modelów broni. Te z sourca i oryginalne. Czy tak
samo jest w CSS ?? No bo mi sie za bardzo te nowe nie podobają, a widziałem na filmiku
jak gościu grał na modelach broni z CS 1.6 . Czy tak można?


wszystko mozna, wystarczy wgrac sobie odpowiednie skiny do gry i tyle, a jezli nie chcesz kombinowac to zostaw te standardowe, tez dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 13:13, Zauri napisał:

wszystko mozna, wystarczy wgrac sobie odpowiednie skiny do gry i tyle, a jezli nie chcesz
kombinowac to zostaw te standardowe, tez dobre :)


Jak dla mnie troche za duże :) , w każdym razie thanks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem ostatnio trochę po dłuższej przerwie i głupio mi to mówić, ale polskie serwery ( przynajmniej te na których grałem ) są beznadziejne. Pełno tam dzieciaków którzy pojęcia nie mają o grze i na wszystko mają jedno wytłumaczenie - cziter !!!! Masz zbyt dobre staty, zabijesz zbyt wielu w jednej rundzie, albo o zgrozo trafisz kogoś przez drzwi albo przez ścianę , jesteś przez małolatów ( głównie przez nich ) wyzywany kickowany albo banowany. Na zagranicznych mając staty 20 : 4 wzbudzisz jakiś tam podziw albo chociaz usłyszysz miłe słowo. Na polskim nagają ci demko i jakiś pożal się boże pseudo znawca dopatrzy się czitów i dostaniesz bana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować