Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Pomocy mialem kiedyś steam a teraz go usunąłem a Counter strike source mi nie dziala ...

Kiedy chce grać przez internet mam napisane ze steam nie jest aktywny jak zrobić zeby było jak dawniej zebym mogl grać na serverach które wyszukam pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 14:51, matui1996 napisał:

Pomocy mialem kiedyś steam a teraz go usunąłem a Counter strike source mi nie dziala
...

Kiedy chce grać przez internet mam napisane ze steam nie jest aktywny jak zrobić zeby
było jak dawniej zebym mogl grać na serverach które wyszukam pomocy!!!

Zainstalować Steam''a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:08, hehe napisał:

Dałem Niemcom łupnia :))) i wcale nie chcieli mnie banować :P


no nawet sobie te staty sa, ja tam ostatnio lamie a na niektroych niemieckich serwach mam straszne lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:08, hehe napisał:

Dałem Niemcom łupnia :))) i wcale nie chcieli mnie banować :P

nie ma się co chwalić, w końcu nie wiadomo jak grali, żebyś dał jakiś filmik...
Ja osobiście też mógłbym się pochwalić kilkoma wynikami, mimo, że generalnie gram jak ofiara. Po prostu czasem trafi się banda początkujących i nagle z mp5 (w zasadzie tylko tego używam)robi się mordercza artyleria:)
Lepiej byś zrobił screena jakiegoś efektownego heada, albo multikilla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj dziury w całym :) Jak dla mnie grali słabo co widać po wyniku :P Czy była to banda początkujących - nie mnie to oceniać. Najlepiej wejdź sobie na ten serwer i sam zobacz. Albo na jakiś inny serwer finalbattleground i zobacz czy Twoim zdaniem grają tam leszcze czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 02:30, hehe napisał:

Nie szukaj dziury w całym :) Jak dla mnie grali słabo co widać po wyniku :P Czy była
to banda początkujących - nie mnie to oceniać. Najlepiej wejdź sobie na ten serwer i
sam zobacz. Albo na jakiś inny serwer finalbattleground i zobacz czy Twoim zdaniem grają
tam leszcze czy nie :)

to nic pewnego, nawet na serwerach pifpaf może się trafić sporo amatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na serwerach finalbattleground prowadzone sa ogólne statystyki. Wejdź sobie na pare i zobacz jacy ludzie tam graja. Może i raz trafili się amatorzy, ale swoją drogą trudno żeby lepszym graczom takie lanie sprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem ..
Chciałem sobie pograć z nowymi skinami , wystarczy 1 skin nieważne czy niskiej jakości czy wysokiej , psują mi się fps`y z jednym skinem nieraz w grze tak jakby fps mi się zacinają , np. gdzie normalnie idę i mam 150 fps to nieraz jak tam pójdę to mi fps spadają do 20-30 :| Wtedy muszę tam w grze spojrzeć w ziemię lub w niebo i potem fps powracają do normy a jak mam więcej niż 1 skin to wtedy już prawie praktycznie mam z 30-40 fps`ów :|

A jak nic nie podmienię , gram na standardowych to wszystko oki jest ...
Co jest grane ????
Jakby co podaję sprzęt na którym gram :
Intel Core2Duo E6750 2.66 Ghz
GeForce 8600 GT Gainward Golden Sample 800/1600 Mhz
2 GB DDRII 800 Mhz Patriot
ASUS P5B
250 GB HDD SATAII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 16:18, Pablo Querte napisał:

> Pomocy mialem kiedyś steam a teraz go usunąłem a Counter strike source mi nie dziala

> ...
>
> Kiedy chce grać przez internet mam napisane ze steam nie jest aktywny jak zrobić
zeby
> było jak dawniej zebym mogl grać na serverach które wyszukam pomocy!!!
Zainstalować Steam''a ?



Proste i logiczne, nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Nie lubię Counter Strike''a, jakoś nie przypadł mi do gustu, ale w tym rzecz. Otóż, jak w niego grałem to chciałem dołączyć do jakiejś gry "Non-steam" . Zaczęła mi się ściągać mapka i pliki .wav . Były to nazwy: dupszot.wav i pier*ol.wav . Czy w takich plikach są wirusy? Przeskanowałem natychmiast je i kompa. Jak chciałem je odsłuchać to nie dało się (chyba jak zobaczyłem takie coś to od razu zakończyłem ściąganie mapki) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 13:55, hehe napisał:

Takie nazwy nie mają nic wspólnego z wirusami :) Po prostu tak się czasem nazywają pliki
dźwiękowe z countera.

Acha... dzięki za odpowiedź, poprawiłeś mi nastrój :P .
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach te noobki :P gram sobie na jakims polskim serwie (DM) i biegam sobie z awp na duscie2. Graczze calkiem niezli skilowo na serwie sa i w ogole, a tu patrze, oO prowadze w statach, suuper. Byl taki jeden kolo, moj znajomy, bez przerwy mnie od czitow wyzywal. Jakby nie patrzec to niezle banie mi wchodzily, ale tez czasem odwalalem niezle czietrskie akcje np. jak widac na rysunku :D zrespawnowalo mnie blisko antyterrorystow a ja co ? bum! jednego z awp, pozniej tego co na BS stal, a zabil mnie trzeci ktory tez stal na BS`ie. Albo inna akcja, siedze w piaskownicy z awp a ty slyzse dzwiek noza! instynktowny odruch (musialem wylaczyc przyblizenie i sie odwrocic) i bam! z awp bez celownika. a najlepsze ze to ten moj ziomek ktory bez pzrerwy dostawal ode mnie niezle banie :D od tamtej chwili mowi do mnie cziter. Jeszcze inna akcja co do glupkowatosci niektorych graczy. Mapka awp_zvk. Nawet niezle mi idzie, staty 7 do 2 przy b. wysokim poziomie pozostaly graczy. akcje ilustruje 2 obrazek. chce ucie bo widze kolesia z terro ktory do mnie celuje, ale nie moge! jakis pedal ode mnie z druzyny toruje mi droge! i to jeszcze nie mial wlaczonego zooma przy awp! zabil mnie terrorysta :P w nastepnej rudnie mowie temu matolkowi zeby nie blokowal, a ten sie rzuca zebysmy na esl 1 na 1 to on mi pokaze kto lepszy. Oczywiscie Pawelek (moj ziom ktory dostawal banie ode mnie) od razu mowil zeby nie zadzieral z Najsem (ze mna :)) bo dostanie :D koniec mapy. Ja mam staty 14 do 2, a ten co sie do mnie rzucal : 6 do 7.
ehh szkoda gadac.

20080218165454

20080218170702

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 23:47, Dark SMG napisał:

Pewnie kolesie mieli lagi.. czekam na jutrzejszy sparing :P


lagi mowisz ? :) podczas naszej gry nie bylo zadnych lagow, a ty i tak dostawales niezle manto.
trening czyni mistrza, ja gram prawie nie przerwanie od roku i widac tego efekty^^

20080219192219

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować