Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Zastanawia mnie to, że ostatnio grając w Counter Strike''a na de_dust2 w niektórym miejscach gdzie prawdopodobnie powinny być okienka mam jakieś różowe kwadraty w czarne kropki :/ Wszystko mimo aktualizacji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 21:02, Pablo Querte napisał:

Zastanawia mnie to, że ostatnio grając w Counter Strike''a na de_dust2 w niektórym miejscach
gdzie prawdopodobnie powinny być okienka mam jakieś różowe kwadraty w czarne kropki :/
Wszystko mimo aktualizacji !

Okienka na dust2? No co ty? Cokolwiek zażywasz lepiej wyrzuć to świństwo bo ci szkodzi:)
A na poważnie, to mogą być błędy systemu plików(trzeba zeskanować partycję) albo efekt działania jakiegoś moda serwerowego. Dla pewności radzę wywalić wszytko co masz w katalogu counter-strike source w swoim profilu.No i zawsze to może być wina karty graficznej: może biedaczka nie daje rady albo się przegrzewa. A masz te cuda tylko na tej mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 15:16, Pablo Querte napisał:

Na innych nie zauważyłem jakoś :/ Nie wiem co się dzieje, ale w innym miejscu na de_dust2
widziałem duży brak tekstury :/


A patchowałeś jak? Ręcznie czy z serwera?

Ja też dodam swoje 5 groszy. Gram w CS''a kilka dni (wina kumpla) i powiem, że gra ta to tylko tak do relaksu. Brakuje pojazdów, grafika ujdzie choć niech już myślą nad odświerzeniem. Szczerze wolę WaRRock. Polecam osobom grającym w CS''a i tym co się już znudził.

Ahhh i mam pytanie. Słyszałem o takim czymś jak wykruwacz hackerów. Czyli jak mamy na serwie bootera to ten programik do wywala. Jest takie coś? Mam już dosyć tych k***sów (owych) cheaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 19:52, NeVeN napisał:

Ahhh i mam pytanie. Słyszałem o takim czymś jak wykruwacz hackerów. Czyli jak mamy na
serwie bootera to ten programik do wywala. Jest takie coś? Mam już dosyć tych k***sów
(owych) cheaterów.


hmm, gram w css od 2 lat ale o takim programie nie slyszalem. Na jednym polskim serwie jest cos fajnego :) jak ktos robi reconnecta (bo mu nie szlo i chce zaczac od nowa, jednym slowem statsiarz) to program zmienia jego nick na: Rekonciarska kupa gówna a jego staty przedstawiaj sie wtedy nastepujaco : 0 fragow, 50 smierci. Fajny bajer, a nawet jak sie samemu zmieni nick, to ten program znowu go zmienia.

a co do pytania to zostalo tylko nagranie demka cziterowi, wrzucenie na antycheat`a, jak zostanie jego steam ID dodane do listy, to bardzo mozliwe ze na WSZYSTKICH polskich serwerach dostanie banie (perma)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2008 o 20:42, Zauri napisał:

hmm, gram w css od 2 lat ale o takim programie nie slyszalem. Na jednym polskim serwie
jest cos fajnego :) jak ktos robi reconnecta (bo mu nie szlo i chce zaczac od nowa, jednym
slowem statsiarz) to program zmienia jego nick na: Rekonciarska kupa gówna a jego
staty przedstawiaj sie wtedy nastepujaco : 0 fragow, 50 smierci. Fajny bajer,
a nawet jak sie samemu zmieni nick, to ten program znowu go zmienia.

Niekoniecznie, ja już wile razy dostałem taki "bonus", może akurat na tym o którym piszesz dostaje sieza reconnect, ja zwykle dostaję bez powodu, ba, zauważyłem, że niekiedy osoby grające na serwie od pół godziny dostają takie coś. Nie ma reguły, założę się, że to admin szaleje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2008 o 12:48, Pablo Querte napisał:

>
> A patchowałeś jak? Ręcznie czy z serwera?
Po instalacji gry, ze Steama pobierała się aktualizacja.


No to mamy już powód. Musisz poprostu ściągną nowego patcha oddzielnie a jak nie zadziała pisz do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś podać optymalne "raty" dla Neostrady 1mb ? Ostatnio wszystkie gry na engine''ie Source dziwnie chodzą. Często mam straszne lagi, do tego postacie cały czas się "cofają". To uniemożliwia przyjemną grę :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2008 o 20:13, KrisK91 napisał:

Mógłby ktoś podać optymalne "raty" dla Neostrady 1mb ? Ostatnio wszystkie gry na engine''ie
Source dziwnie chodzą. Często mam straszne lagi, do tego postacie cały czas się "cofają".
To uniemożliwia przyjemną grę :].

Znam ten bó:/
Cóż, mogę ci jedynie podać swoje ustawienia, pingi są na nich rewelacyjne, za to (zależnie od serwera) pojawiają się niekiedy choke''i a nawet loss''y na poziomie 20, ale może u ciebie akurat będzie inaczej. W każdym razie wiele serwerów preferuje własne ustawienia i warto się dowiedzieć jakie to.
Najczęściej preferują takie :
cl_updaterate 100
cl_cmdrate 100
rate 25000
i raczej niewiele zdziałasz zmieniając te wartości na inne (w każdym razie ja nie odczułem różnicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki mały problem... Otóż przed chwilą dostałem bana za brak recoil. Nie no ciekawe, bo ja go wcale nie miałem :O . Sam nie wiem jak to mogło sie stać, bo rzeczywiście strzelając np. z awp to strzały padały kilka cm od siebie. Jak to możliwe? Samoistny no recoil o0 ? Nawet jak strzelałem z tego wielkiego machin guna to kule nie wiarogodnie blisko siebie były. Zupełnie nie rozumiem jak to mogło sie stać a przysięgam że nie miałem czitów . Zna ktoś przyczyne? A może to taki serwer był ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:17, Zauri napisał:

to wszystko zalezy od ticka, im wiekszy tym latwiej trafic. druga sprawa to fart :D


Fart fartem ale żeby aż takim? :D

I mam jeszcze problem z tym, że często w czacie y zamienia mi sie na z i na odwrót. Może ktoś coś poradzić? Strasznie to uciążliwie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:21, DartiReviMaster napisał:

I mam jeszcze problem z tym, że często w czacie y zamienia mi sie na z i na odwrót. Może
ktoś coś poradzić? Strasznie to uciążliwie ;d


Musisz nacisnąć Shift i Ctrl razem i powinno zadziałać ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:31, Ludvic napisał:

Musisz nacisnąć Shift i Ctrl razem i powinno zadziałać ;].


To to ja wiem, ale tak jest za każdym razem gdy włączam konsole. A ja chce by tak więcej już sie nie działo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 21:36, DartiReviMaster napisał:

To to ja wiem, ale tak jest za każdym razem gdy włączam konsole. A ja chce by tak więcej
już sie nie działo ;]

Na pasku zadań w Windowsie (tym na dole) powinieneś mieć ikonkę "PL" lub coś w tym stylu do zmiany ustawienia klawiatury, prawy klik na nim --> "Ustawienia...". Jeśli go nie ma to masz to w Panelu Sterowania --> Opcje regionalne i językowe --> Języki --> Szczegóły. Usuń tam klawiaturę "Polski (214)". Nie mam pojęcia, czy to rozwiążę problem z grą, ale skoro w windzie nie zmienia już klawiszy, to w grze też nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 20:21, DartiReviMaster napisał:

Witam mam taki mały problem... Otóż przed chwilą dostałem bana za brak recoil. Nie no
ciekawe, bo ja go wcale nie miałem :O . Sam nie wiem jak to mogło sie stać, bo rzeczywiście
strzelając np. z awp to strzały padały kilka cm od siebie. Jak to możliwe? Samoistny
no recoil o0 ? Nawet jak strzelałem z tego wielkiego machin guna to kule nie wiarogodnie
blisko siebie były. Zupełnie nie rozumiem jak to mogło sie stać a przysięgam że nie miałem
czitów . Zna ktoś przyczyne? A może to taki serwer był ;o


A na innych serwerach też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze zoorganizowac jakas partyjke css ? tylko dla forumowiczow ? jak cos, to moge zrobic serwer...
prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:16, Zauri napisał:

moze zoorganizowac jakas partyjke css ? tylko dla forumowiczow ? jak cos, to moge zrobic
serwer...
prosze o odpowiedz.


No ja jestem za xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować