Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 02.08.2008 o 20:06, Probos napisał:

Ja gram na serwerach Poligon, oraz klanu Z!P, na dodatek pod nickiem Probi'', lub Probos.
Odpadam. :D


Widziałem cię niekiedy :D A Dziadek cały czas chyba na Fabryce Fragów Gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 10:16, Pablo Querte napisał:

Dzisiaj grałem sobie w CSS i spotkałem się z kimś o nicku "Dziadek", który twierdził,
że jest z gramu. Przyznawać się ! :P


Ok, ok ;).

HareQ -> Nie cały czas na FF, lecz tylko rano, ponieważ to jeden z niewielu polskich serwerów, który we wczesnych godzinach może się poszczycić pokaźną liczbą graczy. W późniejszych godzinach łatwo mnie dorwać na Bunkrze.

P.S. 2nd konto. Pierwsze ze starą ksywką i hasłem w postaci ciągu cyfr, na które kiedyś nie miało się wpłyu, jeszcze ze Ś.P. cdprojekt.info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 21:01, Ludvic napisał:

> Oj ja też mam takie problemy. Ostatnio pilnowałem paki i miałem runde życia ( 7
zabójstw
> i nie zginąłem) i wtedy sie zaczęło obrzucanie błotem a na końcu ban. lol.

To zależy na jakich serverach sie gra... Ja gram na wsciekłych psach i tam jezeli co
to banujemy czasami admina czy stałego bywalca dla brechtów , a tak to nie ma czegos
takiego jak banowanie za dobra gre ;]


Zaczęli mnie od cziterów wyzywać i mieli uzasadnienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 14:33, Zauri napisał:

czy wy tez macie problem z polaczeniem sie ze steamem ??

Nie, ale takie numery są częste w weekendy, zapewne ich serwer jest zapchany, próbuj do skutku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 14:37, zadymek napisał:

> czy wy tez macie problem z polaczeniem sie ze steamem ??
Nie, ale takie numery są częste w weekendy, zapewne ich serwer jest zapchany, próbuj
do skutku.


dziwne, poraz pierwszy od 3 lat mi sie cos takiego zrobilo... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzis zestaw CS:S, DOD:S i HL2 - Deathmatch a do tego dorzucilem sobie jeszcze The Ship.
Moze ktos podac mi serwer z modem SoccerJam pod CS:S? gralem u kolegi i strasznie mi sie spodobal. Najlepiej, zeby gralo na nim duzo osob.
Z gory dzieki :). Jesli bedzie ktos ze mna chcial zagrac w CS:S badz inne gry ktore kupilem(a takze TF2) pisac pod nick steam: Kirabax\
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 15:56, Samurai Nobuke napisał:

Siema. Mam prośbę, kto mi powie, skąd mogę ściągnąć tego Garry''s Moda do CS:S? Jak patrze
na filmikie na youtubie to mam taką polewkę, że nie da rady. Z góry dzięki ;)


wystarczy poszukac w google :)

http://download.chip.eu/pl/Garry_s-Mod-9.0.4_3036871.html

Tokix:
>Pobra ć raczej nie możesz, bo program jest płatny.
>W STEAM można go kupić.

owszem zgadzam sie, ale na steamie oferowany jest GMOD z numerkiem 10. GMOD 9 (i starsze) sa jeszcze darmowe, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj wieczorem nie mogę się zalogować do Steama. Pojawia mi się komunikat "Nie można połączyć sie z siecią Steam. Może to być problem połączenia z Internetem lub z serwerami Steam." Na steama nie logowałem się parę miesięcy, ale trochę grałem w niego i takiego komunikatu jeszcze nie miałem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 10:21, Adeq napisał:

Od wczoraj wieczorem nie mogę się zalogować do Steama. Pojawia mi się komunikat "Nie
można połączyć sie z siecią Steam. Może to być problem połączenia z Internetem lub z
serwerami Steam." Na steama nie logowałem się parę miesięcy, ale trochę grałem w niego
i takiego komunikatu jeszcze nie miałem ;/


tez niedawno tak mialem. nastepnego dnia juz wszystko bylo ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem.

Wszystkie serwery, które dodałem do ulubionych po pewnym czasie zniknęły i mimo, iż próbowałem dodać je ponownie to i tak ich tam nie ma. Ten sam problem miałem na poprzednim PC i nie wiem już co mam robić. HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:39, Reaper65 napisał:

Mam pewien problem.

Wszystkie serwery, które dodałem do ulubionych po pewnym czasie zniknęły i mimo, iż próbowałem
dodać je ponownie to i tak ich tam nie ma. Ten sam problem miałem na poprzednim PC i
nie wiem już co mam robić. HELP!

Ja miałem coś podobnego , pamiętam , że zrobiłem reinstalkę gry a potem mogłem już dodać serwery ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 19:52, heaton 1992 bdg napisał:

Ja miałem coś podobnego , pamiętam , że zrobiłem reinstalkę gry a potem mogłem już dodać
serwery ...


Bardzo dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować