Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2006 o 12:25, Gelou napisał:

Czy counter-strike: source wymaga sp ?? Z góry dziekuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam


SP? Możesz rozwinąć skrót abo opisać, co to jest? Bo nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SP to Service Pack. Co do CS:S to nie wydaje mi się żeby był potrzebny SP2, windowsa nie przeinstalowywałem od 2 lat, nie mam włączonego auto update. Zresztą co to za problem, gdy masz orginalny OS, nic nie stoii na przeszkodzie żeby i SP''eki ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiam obie bronie na równi ;)
Czasem robię tak, ze jak jestem CT to zabieram wrogom kałacha i gram nim póki nie zostanę zabity, a jak jestem T to sie łaszę na M4 ;)
Ale to jaki mam humor decyduje o tym co mi sie chce wziąść a co nie ;)
Poza tym... - AWP is 4 NOOBS. Bo nie wymaga skilla, a scout tak...
Dlatego czasem gram scoutem, famasem, MP5 i naprawdę - wybieram bronie spontanicznie, nie mam ulubionej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 12:25, Gelou napisał:

Czy counter-strike: source wymaga sp ?? Z góry dziekuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam

Proszę dokładnie odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 18:30, Gelou napisał:

> Czy counter-strike: source wymaga sp ?? Z góry dziekuję za odpowiedzi.
> Pozdrawiam
>
Proszę dokładnie odpowiedzieć.


Service Pack. Było wyżej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 19:18, ThoruS napisał:

> > Czy counter-strike: source wymaga sp ?? Z góry dziekuję za odpowiedzi.
> > Pozdrawiam
> >
> Proszę dokładnie odpowiedzieć.

Service Pack. Było wyżej.....


Chodzi mi oczywiscie czy potrzebny jest sp, a post który jest pierwszy w tym poscie to mój post!! lol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Dlaczego nie mogę się podłączyć albo ktoś nie może się podłączyć do serwera którego ja/kumpel stworze/y? Co się chcemy podłączyć jest napis "server not responding". I dlatego musimy szukać innych pustych serwerów aby zagrać razem. Czy ktoś wie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy u was też ostatnio pojawia się komunikat Verifying_steam_user_id? U mnie dzieje się to najczęściej gdy opuszam jeden serwer i staram się wejść na drugi- wyskakuje rzeczone okienko i nie mogę zrealizować połączenia. Radą na to jest ponowne uruchomienie steam''a. Czy to mozliwe aby ktoś używał mojego konta i to własnie było przyczyną takiego stanu rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 21:53, MatejM napisał:

Mam takie pytanie. Dlaczego nie mogę się podłączyć albo ktoś nie może się podłączyć do serwera
którego ja/kumpel stworze/y? Co się chcemy podłączyć jest napis "server not responding". I
dlatego musimy szukać innych pustych serwerów aby zagrać razem. Czy ktoś wie co z tym zrobić?


Moze obaj jestescie w sieci lokalnej i nie macie publicznego numeru IP?
Wtedy trzeba pogadac z adminem aby przekierowal wam odpowiednie porty.

Moze macie firewala?
Nalezy odblokowac odpowiednie porty.

Numerow portow najlepiej poszukac na stronie CSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:17, shinian napisał:

Czy u was też ostatnio pojawia się komunikat Verifying_steam_user_id? U mnie dzieje się to
najczęściej gdy opuszam jeden serwer i staram się wejść na drugi- wyskakuje rzeczone okienko
i nie mogę zrealizować połączenia. Radą na to jest ponowne uruchomienie steam''a. Czy to mozliwe
aby ktoś używał mojego konta i to własnie było przyczyną takiego stanu rzeczy?


Ja raczej tego nie miałem, co do twojej tezy - być może faktycznie ktoś używa Twojego klucza, ale gdyby tak było to w ogóle nie mógłbyś uruchomić gry w steamie. Czasem Steam się zwyczajnie sypie, ja bym polecił usunięcie całego steama i wgranie wszystkiego na nowo. Warto to robić regularnie jak coś jest nie tak ze Steamem, bo po takim zabiegu gdy dalej coś się sypie, można składać skargi do Steamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozwiązaniem tego problemu jest rzeczywiście reinstalacja całego STEAM''a to ja już chyba wolę jednak dalej żyć z tą usterką;) Te pliki zajmują u mnie 8GB miejsca na dysku, jeżeli małbym większość z nich znowu ściągać to by mnie chyba krew zalała. Kiedyś miałem złudzenia, że STEAM''owy backup rozwiązuje takie problemy, jednak u mnie po zastosowaniu tej opcji wyskakiwały błędy o braku zgodności:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 11:18, shinian napisał:

Jeżeli rozwiązaniem tego problemu jest rzeczywiście reinstalacja całego STEAM''a to ja już
chyba wolę jednak dalej żyć z tą usterką;) Te pliki zajmują u mnie 8GB miejsca na dysku, jeżeli
małbym większość z nich znowu ściągać to by mnie chyba krew zalała. Kiedyś miałem złudzenia,
że STEAM''owy backup rozwiązuje takie problemy, jednak u mnie po zastosowaniu tej opcji wyskakiwały
błędy o braku zgodności:P


To w ogóle dziwna sprawa :P
U mnie pliki Steama zajmowały znacznie wiecej, (Half-Life Generation, CS 1.6, HL2, HL2:D, CS:S + kilka tych steamowych demosów i kilka-kilknaście modów do Half-Life''a i CS:S''a) I miałem chyba kilknaście giga :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 21:17, shinian napisał:

Czy u was też ostatnio pojawia się komunikat Verifying_steam_user_id? U mnie dzieje się to
najczęściej gdy opuszam jeden serwer i staram się wejść na drugi- wyskakuje rzeczone okienko
i nie mogę zrealizować połączenia. Radą na to jest ponowne uruchomienie steam''a. Czy to mozliwe
aby ktoś używał mojego konta i to własnie było przyczyną takiego stanu rzeczy?


U mnie też czasami coś takiego się pojawia ale z tego co zauważyłem to innym ludziom na serwerze też. Często jak ktoś wchodzi na serwer to coś takiego się pojawia. Może to tylko weryfikacja konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 18:59, Bart_GT napisał:

Stawiam obie bronie na równi ;)
Czasem robię tak, ze jak jestem CT to zabieram wrogom kałacha i gram nim póki nie zostanę zabity,
a jak jestem T to sie łaszę na M4 ;)
Ale to jaki mam humor decyduje o tym co mi sie chce wziąść a co nie ;)
Poza tym... - AWP is 4 NOOBS. Bo nie wymaga skilla, a scout tak...



Hahahahaahh nie moge xD "AWP dla noobow" ales palną, padlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie. Valve ostatnim update''em naprawiło favorites i przy okazji popsłuło to. Ja rozumiem, że można sprawdzać steam_id, ale żeby tak często?:P

Bart_GT-> czym według ciebie różni się strzelanie z AWP i Scout''a? Na jakiej podstawie twierdzisz, że do jednej z tych broni nie są potrzebne żadne umiejętności, a druga z nich już ich wymaga? Jak ktoś jest dobry to z obu broni zabije za pierwszym razem. Z AWP też można trafić tak by jedna kulka nie starczyła na zdobycie fraga. Ja uważam, że każda broń której twórcy dali rację bytu jest do grania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 17:21, ProChaoS napisał:

Hahahahaahh nie moge xD "AWP dla noobow" ales palną, padlem.


Też żeś palnĄ.


>Bart_GT-> czym według ciebie różni się strzelanie z AWP i Scout''a?

Zadawanymi obrażeniami, scout zadaje trochę mniej obrażeń, ale wystarczojąco do hs za jednym strzałem, ale żeby AWP - 1 strzał gdzieś w biodro, udo czy górne ramię i frag? Jak dla mnie - zero satysfakcji ze strzelania z AWP.

Dnia 09.04.2006 o 17:21, ProChaoS napisał:

Na jakiej podstawie twierdzisz, że do jednej z tych broni nie są potrzebne żadne umiejętności, a druga z nich już ich wymaga?


Właściwie to każda broń wymaga umiejętności - taka jest prawda :) Ale to scoutem trzeba się bardziej pomęczyć, żeby zabić za pierwszym strzałem przeciwnika.

>Jak ktoś jest dobry to z obu broni zabije za pierwszym razem.

Racja.

>Z AWP też można trafić tak by jedna kulka nie starczyła na zdobycie fraga.

Właśnie - ''można'', a z kałacha można i heada komuś powieżyć samym spreyowaniem. (brak pojedynczych strzałów, strzał ciągły, ''na pałę :]'')

>Ja uważam, że każda broń której twórcy dali rację bytu jest do grania;)

Oczywiście, poza tym gdyby nie było snajperki to już by była zupełnie inna gra.
Zresztą bardziej denerwującą bronią jest wg mnie snajperka maszynowa... To jest czyste zło po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować