Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2008 o 18:28, filip1-1 napisał:

Grasz dziś???? ja jestem pisałem ci na gg 10493030 mój num.


Jak macie sie umawiać żeby zagrać razem to raczej nie piszcie tu, raczej chyba lepiej wyjdzie na GG albo, skype itp, a nie spamujcie tu. Przynajmniej ucinajcie tekst przy odpowiedzi taka dobra rada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 07:17, HareQ napisał:

> Grasz dziś???? ja jestem pisałem ci na gg 10493030 mój num.

Jak macie sie umawiać żeby zagrać razem to raczej nie piszcie tu, raczej chyba lepiej
wyjdzie na GG albo, skype itp, a nie spamujcie tu. Przynajmniej ucinajcie tekst przy
odpowiedzi taka dobra rada :)


spoko tylko jak mu pisałem na gg to nie odpisywał mimo że był dostępny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o lol :D

rzeczywiscie na tym serwie sa spadochrony :DD uruchamia sie je klawisze E podczas spadania.

fajnie to wyg;lada jak sobie ludzie z magazynu na assaulcie skacza na tych spadochronach.

:) moj nick to maly nub :> a nick na steamie to Zauri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mnie oświeci w takiej materii.Zdarzyło mi się widzieć jak gracz zabija gracza:)I nie byłoby w tym nic dziwnego,gdyby nie zrobił tego przez dwie ściany.Cheater?Niby servery są zabezpieczone.Lubię grać na tym serverze i takie haedshooty(przez ściane) dość często widuje.I tak czasem się zastanawiam,czy to są takie świetne umiejętności tych graczy,czy chłopaki jakichś wspomagaczy używają.Ja w css gram krótko,więc nie znam jeszcze gry od podszewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 10:57, Pirxpl napisał:

Może ktoś mnie oświeci w takiej materii.Zdarzyło mi się widzieć jak gracz zabija gracza:)I
nie byłoby w tym nic dziwnego,gdyby nie zrobił tego przez dwie ściany.Cheater?Niby servery
są zabezpieczone.Lubię grać na tym serverze i takie haedshooty(przez ściane) dość często
widuje.I tak czasem się zastanawiam,czy to są takie świetne umiejętności tych graczy,czy
chłopaki jakichś wspomagaczy używają.Ja w css gram krótko,więc nie znam jeszcze gry od
podszewki.


Hmm...Jeżeli gość strzelał przez dwie ściany i w dodatku murowane to na pewno cheater. Jeżeli zaś to były jakieś elementy drewniane, lub jedna murowana to może się komuś pofarcić i trafi...ale headshot?! Rozumiem jeszcze gdzieś w brzuch ale nie headshot...to raczej cheater. Dużo razy spotykałem się z sytuacja nieobecności admina, i w tedy można było robić dosłownie co się chce, ale nikomu tego nie radzę, bo np admin może obserwować grę i byc niewidoczny. Najlepiej gra się w godzinach późniejszych, wtedy jest najwięcej adminów i wszyscy którzy grają nieuczciwie zostają banowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez przeszkody można strzelać jeśli są np z drewna, wtedy kule przechodzą na wylot i to nie jest cheat (i w sumie w życiu nie widziałem cheata, który by pozwalał to obejść). Aczkolwiek są cheaty (tzw "wallhacki"), które pozwalają widzieć przez ściany i dzięki temu np zabijać zupełnie nie spodziewających się tego graczy, chowających właśnie za takimi przeszkodami.

EDIT: Pamiętaj jednak, że niektórzy mają po prostu skilla w tej grze. Większość czynności tj jak bieganie/przeładowywanie bronii itp da się usłyszeć z całkiem dużej odległości, z dobrym słuchem (a także porządną kartą dźwiękową i głośnikami/słuchawkami) można namierzyć każdego nie skradającego się gracza. Wystarczy, że popełni jeden błąd, jeden dźwięk może zdradzić jego pozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To była mapa de dust 2.Headshoot był przez dwie ściany:)I dlatego mnie to zdziwiło i stąd moje zapytanie.Zabicie przez vdrewnianą przeszkodę mnie nie dziwi.Ale raz zaliczyłem(niestety)heada przez drewnianą skrzynię.A gość nie powinien mnie widzieć.Cóż,to tylko gra.Niektórzy mają super skilla.Czasem tylko mam wątpliwości co do uczciwości graczy.Właśnie w takich sytuacjach-haed przez przeszkodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2008 o 20:14, kurak123 napisał:

Namiary na fajne serwery:
91.203.133.29:27022
Academy Dream Killers

91.203.133.30:30000
BeCool

193.143.121.49:27017
Psyho Killers Squad (hasło PKS)


Dzięki, bo nie mogłem znaleść żadnych fajnych srewerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!Nie wiem ,czy to najlepsze miejsce na mój problem ,ale inne nie przychodzi mi do głowy.Otóż,ściągnąłem ostatnio mody do css między innymi Panic.I mam problem ze skakaniem.Otóż moja postać nie jest w stanie wskoczyć na parapet(na przykład).Wszystkie zombiaki koło mnie wskakują,a ja nie mogę,choć jak oszalały naciskam spację.W modzie Synergy mam podobny problem,jeśli cokolwiek mam pod nogami,z trudem udaje mi się to przeskoczyć.Moja postać po naciśnięciu spacji(klawisz odpowiadający za skok) skacze,ale jakoś za niskoW grach podstawowych ,jak css,czy Half-Life 2 ze skakaniem nie mam problemów.Może ktoś zna lekarstwo na mój kłopot.Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 19:50, Zauri napisał:

prosty trick z css

spacja + ctrl (crouch-kucanie) wtedy mozesz juz wskakiwac na te parapety :)

:)To takie proste?Kurcze,a ja się tyle namęczyłem:)Aż mi głupio.Wielkie dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem:

Kiedy gram w CSS (lub inne gry na tym silniku) gra mi się zacina tak, że trzeba już restartować komputer. Na początku wszystko jest dobrze, ale już po chwili zabawa się kończy. Mam ustawione max detale (oprócz opcji "vertical sync") Nie wiem co się dzieje. Na poprzednim PC gra działała mi bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2008 o 09:10, Reaper65 napisał:

Mam pewien problem:

Kiedy gram w CSS (lub inne gry na tym silniku) gra mi się zacina tak, że trzeba już restartować
komputer. Na początku wszystko jest dobrze, ale już po chwili zabawa się kończy. Mam
ustawione max detale (oprócz opcji "vertical sync") Nie wiem co się dzieje. Na poprzednim
PC gra działała mi bardzo dobrze.


Może masz duży ping...ale to raczej mało prawdopodobne. Jakbyś opisał swój komputer może byśmy bardziej coś wskórali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować