Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2008 o 20:16, marcin23 napisał:

Powiedz jeszcze jaki masz zasilacz do tego sprzetu...Może byc tak,że jezeli masz all
detale na HIGH to grafa pobiera więcej prądu min po to aby sie schłodzic-może byc tak,ze
posiadasz jakis "klasyczny" zasilacz montowany seryjnie w obudowach i w krytycznym momencie
nie jest wstanie dostarczyc wystarczającej ilosci energii dla grafiki bądz procesora....Wtedy
nastepuja zwiechy komputera badz jego automatyczny restart.Ja mam wiekowa karte x1900xtx
ale pod nia kupiłem Chieftec 600W-do dzis zadnych problemów i gram jeszcze we wszystko
bez problemu.
PozdR


Zasilacz musiałem dokupić osobno. be quiet! DARK POWER PRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 26.10.2008 o 21:19, Reaper65 napisał:


Zasilacz musiałem dokupić osobno. be quiet! DARK POWER PRO


Hmmm.no to pozostaja nam tylko sterowniki - albo jakies zgrzyty konfiguracyjne na linii np plyta-grafa...moze byc strzelona kosc ramu...Przyczyn moze byc wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2008 o 21:04, marcin23 napisał:

Hmmm.no to pozostaja nam tylko sterowniki - albo jakies zgrzyty konfiguracyjne na linii
np plyta-grafa...moze byc strzelona kosc ramu...Przyczyn moze byc wiele


Zrobiłem formata i już działa jak należy. Mój brat bez przerwy wgrywał jakieś gry i PeCet strasznie przez to zwolnił. I nawet serwery mi już pokazuje. Dzięki za pomoc.PodrO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 08:26, Reaper65 napisał:

> Hmmm.no to pozostaja nam tylko sterowniki - albo jakies zgrzyty konfiguracyjne na
linii
> np plyta-grafa...moze byc strzelona kosc ramu...Przyczyn moze byc wiele

Zrobiłem formata i już działa jak należy. Mój brat bez przerwy wgrywał jakieś gry i PeCet
strasznie przez to zwolnił. I nawet serwery mi już pokazuje. Dzięki za pomoc.PodrO



No to go pogon....kup mu jakis Atari 65XE ;) i niech pocina w cs-a lub inne giery u siebie lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 16:31, marcin23 napisał:

No to go pogon....kup mu jakis Atari 65XE ;) i niech pocina w cs-a lub inne giery u siebie
lol


Odebrałem mu uprawnienia admina, więc jak teraz będzie chciał znowu coś zaintalować to będę musiał mu na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 13:33, Reaper65 napisał:

Fajne są Deathmatch''e. Można wyrobić sobie niezłego skilla.


Właśnie, znasz może jakieś fajne, najlepiej polskie serwery do DM? Ja sporo grałem na takim, gdzie był non stop respawn, co każde 2 kille levelowałeś i zdobywałeś nową broń i na końcu musiałeś kogoś zabić z noża aby wygrać (po za tym zabicie z noża zabierało też level ofiarze), ale niestety już tego serwera nie ma :( Byłem tam w top20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś napisać jakie pliki dokładnie powinienem skopiować przed formatem dysku, żeby mieć wszystkie ustawienia gry (keybindy, opcje grafiki, raty), sety bronii (to co w menu buy jest, te gotowe zestawy do kupna) i liste serwerow (ulubione i historia)? Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 21:42, Sth`Devilish napisał:

Może mi ktoś napisać jakie pliki dokładnie powinienem skopiować przed formatem dysku,
żeby mieć wszystkie ustawienia gry (keybindy, opcje grafiki, raty), sety bronii (to co
w menu buy jest, te gotowe zestawy do kupna) i liste serwerow (ulubione i historia)?
Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź :)


zrób se backupa cs;a najlepiej.
Aby zachować configi skopiuj caly folder ''cfg'' na jakiś nośnik a potem wrzuć go z powrotem.
Listy serwerów nie da się skopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już płytek i planuje to gdzieś sobie w necie zapisać (bo format robie dziś), chce skopiować tylko same configi i listę serwerów, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 22:38, Sth`Devilish napisał:

Nie mam już płytek i planuje to gdzieś sobie w necie zapisać (bo format robie dziś),
chce skopiować tylko same configi i listę serwerów, nic więcej.


listy serwerów nie skopiujesz ;/. Ewentualnie pospisuj se adresy, ale to chyba nic nie da : P. A configi se spakuj, wrzuć na jakiegoś rapid''a i zapisz adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 13:47, Sth`Devilish napisał:

Właśnie, znasz może jakieś fajne, najlepiej polskie serwery do DM? Ja sporo grałem na
takim, gdzie był non stop respawn, co każde 2 kille levelowałeś i zdobywałeś nową broń
i na końcu musiałeś kogoś zabić z noża aby wygrać (po za tym zabicie z noża zabierało
też level ofiarze), ale niestety już tego serwera nie ma :( Byłem tam w top20.


Grałem na jednym polskim serwerze, ale tam tylko wybierałeś sobie broń z listy. Później podam ci IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

91.102.114.189:27016
91.102.113.230:27016

To ip dwóch polskich deathmatch''ów. Na obu tick trzyma jako tako, pingi w porządku. Poziom w porządku. Skill graczy jest różny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 17:35, Zauri napisał:

masz na mysli gungame deathmatch, taak ?
masz ip serwa z takim trybem
88.156.160.11:27015
polski sewer :]


Heh, to właśnie na tym grałem :) Ale niestety działa i jest tam tolerowany pewien cheat, mianowicie na tym serwerze można teleportować postać w dowolnym momencie kiedy gdzieś utknie - łatwo to wykorzystać na korzyść, bo grę można oszukać używając komendy przy ścianie... I niestety sporo osób o tym tam wie i tego nadużywa, przez co rywalizacja polega tak na prawde na tym, kto częściej użyje tego cheata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować