Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

witam wszystkich!Mam duzy problem z CS:Source(v.1.0.0.40)-probuje wybrac serwer,aby zagrac i widze-"No internet games responded to the query"Dodam,ze w plikach gry znajd.sie plik"rev"(ustaw.konfig.)Gdy uruch.go,
widze w notatniku:{Emulator}i duzo opcji do wyboru,np:

These settings may apply even if you don''t choose to use steamclient.dll!
# Change the setting below to set your PlayerName
# Default = REVOLUTiON
PlayerName = SteamPlayer
# Change the setting below to enable GameOverlay
# SteamExe=C:\Steam\Steam.exe
[GameServer
# GameServer policy rules
# Allow revEmu v9.63 ~ 9.73 clients to join your server
# revEmu v9.62 and below will be rejected nevertheless
# Default = True
#AllowOldRev=False
# Allow unknown clients to join your server
# Default = True
#AllowUnknown=False
# Allow cracked Steam clients to join your server
# Default = True
itp.Nie wiem jakich ust.mam dokonac,poniewaz znam b.slabo j.ang:)
Bardzo prosze o pomoc,bo sam sobie z tym nie poradze:)Z GORY DZIEKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CS oryginalny ? Jak nie to przejdź się do sklepu i kup oryginała. A z tego co tu widzę to chyba nie.

# Allow cracked Steam clients to join your server
# Default = True

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą Counter-Strike: Source, który pojawił się po którejś aktualizacji (jak dodali te osiągnięcia chyba). Kiedy go włączam, to po chwili pojawia się komunikat:

Error!

cstrike\gameinfo.txt is not a valid format.

OK

Wcześniej gra chodziła dobrze. Proszę o pomoc. Mam oczywiście oryginalną grę na koncie Steam kamil_950.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 12:10, Kamil950 napisał:

Ciach


Dodam jeszcze, że za pomocą Steama defragmentowałem pliki gry i sprawdzałem ich zgodność, a poza tym przeinstalowałem grę i to nie pomogło. Pamiętam jednak, że wcześniej wyświetlał mi się jakiś inny komunikat błędu przy włączaniu gry, ale też już po wprowadzeniu osiągnięć raczej.

Ten wcześniejszy komunikat został opisany tutaj: http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1321467&highlight=Failed+load+launcher+DLL (tylko, że u mnie jego część było w języku polskim).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś kiedyś z takim problemem? Nie mogę zmienić absolutnie żadnych ustawień gry (a chodzi mi konkretnie o jedno, przez które strasznie trzeszczy jak coś mówię przez mikrofon - "Microphone gain boost"), bo kiedy coś zmieniam, klikam na "zastosuj" i "ok" wszystko wraca do poprzednich ustawień (w rezultacie nic się nie zmienia). Konsola pokazuje tylko takie coś (na zamieszczonym obrazku widać dokładniej):

"couldn''t exec userconfig.cfg
Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg
couldn''t exec userconfig.cfg
Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg"

Zna ktoś rozwiązanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 23:30, totemcm napisał:

"couldn''t exec userconfig.cfg
Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg
couldn''t exec userconfig.cfg
Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg"

Może ten config.cfg jest tylko do odczytu? A jak nie to pewnie coś w środku się skopało. Wywal go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tylko do odczytu wywalilem wszystko co tam było w pliku textowym i zastąpiłem.. powinno to usunac ustawienia a tak się nie stało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, wiecie jak stworzyć server do CS:S? mam windowsa 7, dlatego polowa poradnikow odpada, druga polowa odpada bo nie mam pojecia , nie znalazem programu "counter-strike source server". Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 16:03, ThoruS napisał:

Siemka, wiecie jak stworzyć server do CS:S? mam windowsa 7, dlatego polowa poradnikow
odpada, druga polowa odpada bo nie mam pojecia , nie znalazem programu "counter-strike
source server". Dzieki za pomoc.

Pisz do mnie na steamie fallout227
to postaram się przybliżyć Ci stawianie serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo

To mialbyc najlepszy dzien w moim zyciu no i nie jest.Kupilem orginalnego "Counter - Strike: Source" zalozylem konto steam wpisalem klucz z cd wszystko wyglada swietnie ale gdy chce zagrac klikam na ikone z pulpitu laczy sie z kontem steam po chwili po zalogowaniu wrzuca mnie do sklepu i pisze informacja Kup Counter - Strike: Source jak ja mam kupic jak dopiero co kupilem nowke plytke ze sklepu WTF!!!! nie kumam o co chodzi co jest grane moze ktos mi pomoze i wytlumaczy co mam zrobic bo ja wymiekam.Ja poprostu chce sobie spokojnie pograc no i nie moge kup orginala i nie moc grac nie kumam za co ja zaplacilem.Moze ktos z was mial podobny problem


Bardzo prosze was o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 23:58, XDannX napisał:

Bardzo prosze was o pomoc

Może skrót jest walnięty? Próbowałeś uruchomić CSS''a z listy gier (Biblioteka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 09:56, Crew_900 napisał:

Wyłącz steama, przejdź do folderu gdzie go zainstalowałeś, usuń tam plik ClientRegistry.blob,
włącz steam`a



Zrobilem jak kazales i dalej po wejsciu w bibloteke czy w skrot wywala mnie na strone sklepu i pisze KUP GRE no przeciez idzie sie zalamac orginalna plytka ze sklepu i nie moge grac.

please pomozcie jak chcecie to moge zalaczyc PrtScn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 11:01, XDannX napisał:

please pomozcie jak chcecie to moge zalaczyc PrtScn



Gdzie wpisałeś tego CD KEYa ? Wpisuje się go w zakładce biblioteka -> DODAJ GRĘ... -> Aktywacja produktu w Steam... Otwórz autoruna z płytki i tam powinno się trochę zainstalować, a następnie pobrać resztę gry bo są to najprawdopodobniej aktualizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak zrobilem,gdy probowalem wejsc z plytki Play CSS probuje mnie laczyc ze steamem albo mnie wrzuca do sklepu albo wyskakuje FATAL ERROR:FAILED TO LOAD PLATFORM MODULES ale to wyskakuje jak probuje uruchomic go z plytki bo jak z bibloteki to wrzuca mnie do sklepu

Juz mam takiego dola ze nie pytajcie ja jestem za tepy na ten fikolek

POMOZCiE PLEASE

juz raz odinstalowalem plytke i ponownie zainstalowalem i tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prześlij mi na maila login do swojego konta oraz zdjęcie pudełka z kluczem produktu, napiszę do Valve a jeżeli ty wiesz co i jak po angielsku to sam napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 11:58, Crew_900 napisał:

Prześlij mi na maila login do swojego konta oraz zdjęcie pudełka z kluczem produktu,
napiszę do Valve a jeżeli ty wiesz co i jak po angielsku to sam napisz



ok to podaj mi maila bo tutaj nie widze mozliwosci napisania priva albo nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować