Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Muisz ustawić coś w opcjach, by ~ (tylda) włączała Ci konsolę. A potem piszesz record tu_wstaw_nazwe (albo recorddemo tu_wstaw_nazwe, nie jestem pewien). Zatrzymujesz pisząc stop. Odtwarzasz pisząc play nazwa_dema (jak jakieś jest zapisane, to samo się wyświetli na liście po wpisaniu play).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 17:51, Forgotten napisał:

Właśnie skończyłem partyjkę w cs:s i z tej okazji wrzucę dwa screeny:P.


cienko, nie zebym byl jakims pro ale ostatnio moje staty to 70:4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z podobnym problem? Ostatnio już kilka razy wywaliło mi grę z podobnym errorem jak na załączonym zdjęciu, nie wiem co jest grane :/

20071017173742

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 17:37, Sth`Devilish napisał:

Spotkał się ktoś z podobnym problem? Ostatnio już kilka razy wywaliło mi grę z podobnym errorem
jak na załączonym zdjęciu, nie wiem co jest grane :/

Ściągnij instalkę Steama z oficjalnej strony, uruchom, weź opcję "Napraw", powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie cieszę CS:S od kilku miechów :P Jakoś mi bardziej przypadł do gustu od starszej wersji. Obecnie szukam jakiegoś klanu,może wy jakiś znacie? Byłbym wdzięczny również za jakieś serwery,które polecacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda gram w 1.6, przyzwyczajenie robi swoje, ale.. Jedno się nie zmienia :D Nie po statach ocenia się wartość zawodnika. Jedna z najważniejszych lekcji w cs''ie, mnie zajęło około poł roku aby pojąć znaczenie tych słów,wierzcie mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak - jest steam na plycie (choc mozesz go rowniez sciagnac ze strony valve)

tak - steam jest niezbedny do gry wiec bez internetu niestety sobie nie pograsz (gra nie przewiduje uruchomienia w trybie offline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 10:18, Sztaba123 napisał:

Mam pytanie.Czy na płycie z: Counter Strike: Source

Day of Defeat: Source

Half-Life 2: Deathmatch

Jest program STEAM??? Jest on potrzebny do grania???
Proszę o odpowiedź


Steam mozesz sciagnac ze strony valve lub z plytki zainstalowac,pamietacie ze konto steam jest bezplatne[mozecie je traktowac jako gg],placicie za gry ktore sa na tym koncie aby grac na server VAC[orginalnych z zabepieczeniami przed cheaterami!

Co do tematu to wole CS 1.6 , choc Source ma piekniejsza grafe jest mniej wciagajaca niz 1.6 i mniej grywalna przez ludzi,tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 13:11, Infes napisał:

aby gracna server VAC[orginalnych z zabepieczeniami przed cheaterami!


Ten VAC to i tak jeden wielki żart i kompromitacja Valve :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 17:02, Sth`Devilish napisał:

> aby gracna server VAC[orginalnych z zabepieczeniami przed cheaterami!

Ten VAC to i tak jeden wielki żart i kompromitacja Valve :)


czemu tak twierdzisz? ;> Testowales cheaty i nie zostawales wykrywany? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:39, Infes napisał:

czemu tak twierdzisz? ;> Testowales cheaty i nie zostawales wykrywany? ;>


Nie testowałem (choć wiele osób mnie już o to oskarżało:P), natomiast co jakiś czas na serwer wbije totalny cheater i tak wkurza ludzi swoim combo wall&aim&speed hack dopóki łaskawie admin nie zajrzy na serwer... Może i jest w pewnym stopniu skuteczny, ale zabezpieczenia przed cheaterami jak widać aż takie wysokie nie są (powiedziałbym - nic wielkiego, standard).

Po za tym to nie ma czegoś takiego jak "oryginalne serwery", gdyż w gruncie rzeczy wszystkie są prywatne (choć stawiane dla posiadaczy oryginałów), a przynajmniej ja się nie spotkałem jeszcze z oficjalnymi serwerami Valve :) Ale to akurat szczegół :) Pamiętam jak swego czasu w CS:S posiadacze pirackich kopii (bez steama) mogli bez przeszkód grać na tych samych serwerach co posiadacze oryginalnych kopii, ale to już chyba odległa przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 00:42, Ecko09 napisał:

Zarzuć ktoś dla mnie pare screenów z tego CS: Source albo lepiej jakiś filmik.


www.google.pl , www.youtube.pl . Szukanie nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 21:23, Sth`Devilish napisał:

> czemu tak twierdzisz? ;> Testowales cheaty i nie zostawales wykrywany? ;>


Nie testowałem (choć wiele osób mnie już o to oskarżało:P), natomiast co jakiś czas na serwer
wbije totalny cheater i tak wkurza ludzi swoim combo wall&aim&speed hack dopóki łaskawie admin
nie zajrzy na serwer... Może i jest w pewnym stopniu skuteczny, ale zabezpieczenia przed cheaterami
jak widać aż takie wysokie nie są (powiedziałbym - nic wielkiego, standard).

Po za tym to nie ma czegoś takiego jak "oryginalne serwery", gdyż w gruncie rzeczy wszystkie
są prywatne (choć stawiane dla posiadaczy oryginałów), a przynajmniej ja się nie spotkałem
jeszcze z oficjalnymi serwerami Valve :) Ale to akurat szczegół :) Pamiętam jak swego czasu
w CS:S posiadacze pirackich kopii (bez steama) mogli bez przeszkód grać na tych samych serwerach
co posiadacze oryginalnych kopii, ale to już chyba odległa przeszłość.


Wiadomo ze jakis cheat zawsze sie znajdzie ktory przejdzie przez system VAC czy VAC2 lecz steam zauwz robi co chwile akutalizacje i uwiez mi napewno cheaty padna po jakims czasie,wiec tak czy siak zostanie koles wykryty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:20, Zauri napisał:

to ja sie moze pochwale (a jak! :D) moimi statami. Cos super to nie jest, a w css gram od 11miesiecy.


Jak to ktoś już kiedyś dobrze powiedział - statsy nie mówią o skillu gracza :) Tymbardziej, że i tak wszystko zależy od oponentów, często zwykłego farta oraz teamplayu, nie mówiąc już o źle ustawionych ratach :)

Swoją drogą, sporo czasu zleciało od ostatniego forumowego meczyku (jak pamięcią sięgam, to było nas tylko 5-6 ;/) - co byście powiedzieli na ponowne posiedzenie forumowiczów gram.pl przy CS:S na jakimś opustoszałym serwerze? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:07, Sth`Devilish napisał:

co byście powiedzieli na ponowne posiedzenie forumowiczów gram.pl
przy CS:S na jakimś opustoszałym serwerze? :>



hmm dobra mysl, najlepiej aby mapka to byla de_dust2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować