Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

sęk w tym,ze porzuciłem csa jakiś rok temu(wtedy jeszcze stary komp)
i wczoraj mnie dopiero naszło zeby powrocic ;)
nie pamiętam żadnych haseł...
raz mi już konto skradziono(jakieś 1,5roku temu)ale je odzyskałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 15:24, wrobelk napisał:

sęk w tym,ze porzuciłem csa jakiś rok temu(wtedy jeszcze stary komp)
i wczoraj mnie dopiero naszło zeby powrocic ;)
nie pamiętam żadnych haseł...
raz mi już konto skradziono(jakieś 1,5roku temu)ale je odzyskałem.

po prostu podążaj za instrukcjami jakie dopisałem do poprzeniej odpowiedzi.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=185&pid=1680

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 15:24, wrobelk napisał:

sęk w tym,ze porzuciłem csa jakiś rok temu(wtedy jeszcze stary komp)
i wczoraj mnie dopiero naszło zeby powrocic ;)
nie pamiętam żadnych haseł...
raz mi już konto skradziono(jakieś 1,5roku temu)ale je odzyskałem.

Ja tam gram w CS cały czas i puki się nie pojawi nowy to gram w starego aż się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2007 o 13:20, Zegarmistrz111 napisał:

> sęk w tym,ze porzuciłem csa jakiś rok temu(wtedy jeszcze stary komp)
> i wczoraj mnie dopiero naszło zeby powrocic ;)
> nie pamiętam żadnych haseł...
> raz mi już konto skradziono(jakieś 1,5roku temu)ale je odzyskałem.
Ja tam gram w CS cały czas i puki się nie pojawi nowy to gram w starego aż się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem Nie mogę uruchomić gry!
Mam legalną grę, legalne konto steam, zainstalowaną grę w 100 %, aktywowaną kluczem, sprawny i szybki internet, wczoraj się dało ją uruchomić, dzi ś już nie!
Ani klikając ikonkę, ani przez x-fire, ani przez steam...
pokazuje mi się okienko: "preparing to launch counter strike source " a potem okienko znika i nic się nie dzieje. W menedzerze programów też gry nie widać ,zeby działała.
Mam cs:s od wczoraj i nie wiem co ztym fantem zrobić.

W steamie gra widnieje "100 % - ready"
WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dało sie uruchomić po restarcie pc. Co nie tłumaczy czemu wcześniej się nie dało x/
Strasznie długo trwa ładowanie map, wtyczek itp. Może jak pogram to zmienię zdanie, ale na razie nie rozumiem czym sie tak wsyscy zachwycają w tym cs ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić ????
Otóż miałem robionego formata i od nowa zainstalowalem cs''a i podczas włączania(ładowania gry) wyskakuje mi błąd zatytułowany ENGINE ERROR i pisze Platform Error : module failed to initialize. po naciśnięciu ok wyskakuje Instrukcja spod "0x10243e2c" odwołuje sie do pamięci pod adresem "0x0e3ca1a0".Pamięć nei może być "read"...... no i mi wyłazi z gry =/ a wcześniej przed formatem działała gra normalnie .... Pomóżcie mi Ludzie pleeasee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 16:14, Ludvic napisał:

Co zrobić ????
Otóż miałem robionego formata i od nowa zainstalowalem cs''a i podczas włączania(ładowania
gry) wyskakuje mi błąd zatytułowany ENGINE ERROR i pisze Platform Error : module failed
to initialize. po naciśnięciu ok wyskakuje Instrukcja spod "0x10243e2c" odwołuje sie do pamięci
pod adresem "0x0e3ca1a0".Pamięć nei może być "read"...... no i mi wyłazi z gry =/ a wcześniej
przed formatem działała gra normalnie .... Pomóżcie mi Ludzie pleeasee :(

a możesz nie klikać "ok" na tej drugiej ramce i spróbuj czy się załaduje. U mnie tak jest ale z inną grą... i regularnie w nia gram mimo tego komunikatu. Po prostu go nie klikam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 16:29, seles napisał:

> przed formatem działała gra normalnie .... Pomóżcie mi Ludzie pleeasee :(
a możesz nie klikać "ok" na tej drugiej ramce i spróbuj czy się załaduje. U mnie tak jest ale
z inną grą... i regularnie w nia gram mimo tego komunikatu. Po prostu go nie klikam ;P



Nie da sie , od razu z gry mi wychodzi . Myślalem ze chozi np. o SP2 czy o nowe sterowniki ale to nie to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem napisać ze już doszedlem co trzeba bylo zrobić , po prostu trzeba bylo ...... zainstalowac w innym folderze hehe. Dziekówa dla tych ktorzy starali sie pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 10:22, Zegarmistrz111 napisał:

U mnie koleś przyszedł do szkoły i mówi że przeszedł C.S ale lol

może prawił o CS: Condition Zero, tam są misje SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 13:14, zadymek napisał:

> U mnie koleś przyszedł do szkoły i mówi że przeszedł C.S ale lol
może prawił o CS: Condition Zero, tam są misje SP.

No tak ale on powiedział że przeszedł C.S sourca i z tego tak sie brechaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:12, GraczZ napisał:

Małe pytanko: który CS jest fajniejszy source czy 1.6? Zastanawiam się którego wybrać.


CS:S ma o wiele ładniejszą grafikę (CS 1.6 wygląda już dosyć archaicznie jak na te czasy), świetną fizykę (latające ciała, beczki, nawet broń odlatuje przy wybuchu :p) i imho o wiele lepszy gameplay. Ale są też uparci fanboye CS 1.6, którzy zaczną ci wmawiać, że CS:S jest do bani, że za łatwy, że nikt w niego nie gra itd - nie słuchaj tych frajerów i kupuj Source''a w ciemno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:30, Sth`Devilish napisał:

> Małe pytanko: który CS jest fajniejszy source czy 1.6? Zastanawiam się którego wybrać.


CS:S ma o wiele ładniejszą grafikę (CS 1.6 wygląda już dosyć archaicznie jak na te czasy),
świetną fizykę (latające ciała, beczki, nawet broń odlatuje przy wybuchu :p) i imho o wiele
lepszy gameplay. Ale są też uparci fanboye CS 1.6, którzy zaczną ci wmawiać, że CS:S jest do
bani, że za łatwy, że nikt w niego nie gra itd - nie słuchaj tych frajerów i kupuj Source''a
w ciemno :P

no i jak się wnerwiają, ze m4 nie jest wszechpotężny i przegrywają czasami z MP5:)
Przedewszystkim dlatego wolę Source od 1.6, że każda broń to śmiercionośna zabawka, i nie ma tak, że gość z m4 czy kałachem rządzi. Na przykład śrutówka jest o wiele bardziej zabójcza niż w 1,6 aczkolwiek mozna mieć zastrzerzenia, czy aby na pewno wiązka śrutu powinna być tak spójna i tak zabójcza na duży dystans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:53, zadymek napisał:

Przedewszystkim dlatego wolę Source od 1.6, że każda broń to śmiercionośna zabawka, i nie ma
tak, że gość z m4 czy kałachem rządzi.


Mnie w Source boli tylko jedno - AWP. Strasznie wnerwiają mnie takie lamusy co tak biegają z AWP z miejsca na miejsce (tak aby widzieć co idzie z obu stron), w locie w stylu "ultra pr0 haxx0r" zmieniając broń (żeby przyśpieszyć reload). Nic bardziej nie wkur...za w tej grze niż taki właśnie cwel z AWP wybijający połowę drużyny biegając cały czas z zoomem. Ale po za tym to jest świetnie, z każdej broni przy odrobinie wyczucia i dobrego celu można kogoś ubić, boli tylko to, że granaty mają tak słabe pole rażenia.

Tak swoją drogą - wiecie może czy jest jakaś komenda wyłączająca kompletnie te okrzyki w stylu "Fire in the hole!" "Need backup!" itd? Bo strasznie mnie to irytuje na początku rundy, jak wszyscy w ciemno rzucają 1000 flashy, smoke''ów i granatów, a ja przez to nawet nie słyszę czy ktoś do mnie biegnie czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować