Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2008 o 08:35, zerohunter napisał:

Ile waży instalka i czy jest jakieś spolszczenie?No i jakie ma wymagania....


Jakieś 15 gramów, spolszczenia nie ma, ale za to specjalnie dla takich jak ty spolszczono menu :) Wymaga komputera klasy PC, monitora oraz klawiatury QWERTY i myszki (nie, nie tej żywej...) oraz internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2008 o 10:21, Adeq napisał:

Od wczoraj wieczorem nie mogę się zalogować do Steama. Pojawia mi się komunikat "Nie
można połączyć sie z siecią Steam. Może to być problem połączenia z Internetem lub z
serwerami Steam." Na steama nie logowałem się parę miesięcy, ale wcześniej logowanie chodziło bez problemu
i takiego komunikatu jeszcze nie miałem ;/


Kurde do dzisiaj mam ten problem ;/ A minęły już 3 dni... Proszę was, poradźcie coś, może też ktoś miał coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem ostatnio reinstalkę, ale pojawił się kolejny problem. Kiedy próbuję uruchomić CSS to pojawia mi się komunikat, że nie można się połączyć z serwerami Steam. Inne gry w Steam-ie da się uruchomić, a do samego Steam''a mogę się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2008 o 11:00, Adeq napisał:

Kurde do dzisiaj mam ten problem ;/ A minęły już 3 dni... Proszę was, poradźcie coś,
może też ktoś miał coś takiego?


Istnieje szansa na to, że ktoś Ci Twojego Steama zakosił. Poproś znajomych, których miałeś na liście "Friend" w Steamie, żeby sprawdzili, czy czasem ktoś na Twoim koncie nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 08:34, BzyQacz napisał:

Pytanie na dziś brzmi: Mam ochotę na CS, który polecicie?


coraz więcej osób przesiada się na Source''a, poza tym na dzisiejsze czasy 1.6 ma ma grafikę, która była dobra za czasów Chrystusa... wszystkie mistrzostwa w CS są narazie tylko w 1.6, ale coś mi się zdaje, że to za niedługo padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 16:23, Vesania666 napisał:

> Pytanie na dziś brzmi: Mam ochotę na CS, który polecicie?

coraz więcej osób przesiada się na Source''a, poza tym na dzisiejsze czasy 1.6 ma ma
grafikę, która była dobra za czasów Chrystusa... wszystkie mistrzostwa w CS są narazie
tylko w 1.6, ale coś mi się zdaje, że to za niedługo padnie



Moim zdaniem wybrał bym Sourca jak zaczynac grać w cs''a to juz w nowszego , ja od poczatku zacząłem grac w niego i jak gram w 1.6 to jakos to sztucznie wygląda jak dla mnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i większość,tak i ja miałem styczność z CS''em i co do moich doświadczeń związanych z tą grą to nie mam ich za dużo aczkolwiek to właśnie ta gra królowała u nas w kawiarence kiedy to ona jeszcze była czynna =) Aktualnie z FPS''ów Online wolę CoD''a 2 ale CS też ma swój unikalny klimat no i rzesze fanów...A jeżeli chodzi o e-sporty to czy był ktoś z was na ubiegłym ESWC?? Bo nie wiem jaka drużyna wygrała tegoroczne zawody?!

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 12:08, hehe napisał:

On ma haxy ? Coraz bardziej mnie śmieszy poziom ocen na antycheat.
Powiedz w której akcji zoabczyłeś coś dziwnego ?


no wiesz jak dla mnie to jednak ma wh, zauwaz ze jak stoi na schodach przy respie to tylko sie wychyla kiedy ida przeciwnicy z duzych schodow. albo jak zabil tego stojacego na tle drzewa. byc moze fart, tylko szkoda ze przez caly czas tak "niewiarygodnie" farcil, jeszcze przed nakreceniem dema :P

ps. skoro admin na ac cos wykryl tzn. ze venomus nie jest czysty. a to tylko potwierdza moje podejrzenia.
ps2. myslisz ze oni tam na ac takie "czyste" demko oceniaja ? maja tam mase programow (m.in. taki jeden ktory wyglada jak jakiies wh. ale dzieki temu widac czy danym gracz farcil w akcji czy po prostu wiedzial gdzie w grze skierowac celownik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:35, Kolumb95 napisał:

Grałem kiedyś u kolegi w niego, ale nie wiem czy on jest darmowy czy trzeba go kupić
jak każdą inna gre ?


kupujesz jak kazda inna gre, pomimo swojego wieku gra trzyma cene (w sklepie 80zl, wraz z Day of Defeat Source i HL2 Deathmatch) na alegro sa konta steam (wtedy gre legalnie mozesz za posrednictwem platformy steam sciagnac na kompa) w cenie od 20zl czyli nie duzo, ale jezeli jestes "new" i nie wiesz co i jak mozesz byc oszukany. Radzilbym ci jednak kupic wersjie nowa, pudelkowa. Ja sie jeszcze zalapalem na edycje Game Of The Year, nie mam tam DoD Source ale mam za to genialne HL2 + HL2 Deathmatch + dwa dodatki + oryginalne HL na silniku Source.niestety takiej edycji w sklepach juz nie znajdziesz.

Wniosek: kup CS:S + DoD:S + HL:DM w sklepie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic dziwnego nie widze w jego akcjach. A przynajmniej nic takiego co udowadniałoby haxy. A jeżeli chodzi o ocenianie na AC to nie są nieomylni i parę razy wydali już "kontrowersyjne" decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 16:35, Kolumb95 napisał:

Grałem kiedyś u kolegi w niego, ale nie wiem czy on jest darmowy czy trzeba go kupić
jak każdą inna gre ?

Na wirtus.pl jest za 70 zl.
Warto - do dzis w niego gram. I DoD:S jest rowniez swietny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 17:48, Kirabax napisał:

> Grałem kiedyś u kolegi w niego, ale nie wiem czy on jest darmowy czy trzeba go kupić

> jak każdą inna gre ?
Na wirtus.pl jest za 70 zl.
Warto - do dzis w niego gram. I DoD:S jest rowniez swietny


Popieram, ale ja kupiłem jednak w empiku :P A jeśli można wiedzieć gdzie (tzn na jakich serwerach) i pod jakim nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:56, HareQ napisał:

> > Grałem kiedyś u kolegi w niego, ale nie wiem czy on jest darmowy czy trzeba
go kupić
>
> > jak każdą inna gre ?
> Na wirtus.pl jest za 70 zl.
> Warto - do dzis w niego gram. I DoD:S jest rowniez swietny

Popieram, ale ja kupiłem jednak w empiku :P A jeśli można wiedzieć gdzie (tzn na jakich
serwerach) i pod jakim nickiem?

Gram na wielu serwerach. Pod nickiem Kirabax(taki też mam identyfikator steam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema ja mam taki problem
Gram sobie na niestandardowych mapach w cs''a i mam takie różowo-czarne kwadraciki na jednych mapach da sie to znieść ale na innych nie... więc proszę was o pomoc może macie jakieś linki czy coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 08:49, smoktiz25 napisał:

siema ja mam taki problem
Gram sobie na niestandardowych mapach w cs''a i mam takie różowo-czarne kwadraciki na
jednych mapach da sie to znieść ale na innych nie... więc proszę was o pomoc może macie
jakieś linki czy coś ??


A na standardowych mapach też je masz? Mi się wydaje że te całe kwadraciki są elementem mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować