Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Migracja postaci w World of Warcraft

51 postów w tym temacie

No to teraz dręczy mnie ciekawość. Jak długo będę musiał czekać na pierwszy komentarz oskarżający CDP (znowu) o lansowanie WoWa i pisanie o tej grze w co drugim (tak lepiej brzmi) newsie? A teraz mamy aż dwie wiadomości pod rząd z World of Warcraft w tytule. Straszne. I wcale nieważne, że ta wcześniejsza dotyczy tytułu Blizzarda tylko w niewielkim stopniu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Popularność World Of Warcraft jest ogromna, o czym świadczy liczba około 4,5 miliona graczy. W związku z tym pojawiają się także pewne problemy techniczne, jak przepełnienia serwerów. Aby temu zapobiec, ludzie z Blizzarda co jakiś czas umożliwiają przenoszenie własnych alter-ego.

Przeczytaj cały tekst "Migracja postaci w World of Warcraft" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 16:49, Seaven napisał:

No to teraz dręczy mnie ciekawość. Jak długo będę musiał czekać na pierwszy komentarz oskarżający CDP (znowu) o lansowanie
WoWa i pisanie o tej grze w co drugim (tak lepiej brzmi) newsie? A teraz mamy aż dwie wiadomości pod rząd z World of Warcraft
w tytule. Straszne. I wcale nieważne, że ta wcześniejsza dotyczy tytułu Blizzarda tylko w niewielkim stopniu. :P


Prawda jest taka, że jeśli chodzi o niusy GW/WoW, to odnośnie produkcji Blizzarda pojawia się ich znacznie więcej. I dlatego też na gram.pl WoW jest częściej widoczny w niusach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brad - poczytaj trochę o GW zanim się wypowiesz ;p.

Po prostu CDP idzie za marketingiem :) Co z tego ,że GW sprzedaje się lepiej od WoW''a - jeżeli Pre-Paidy schodzą jak ciepłe bułeczki :).

A tego co napisał Seaven - jw. marketing :D. Czy jak to tam się nazywa :P.

A co do newsa:
No fajnie... Migracje... fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 16:56, lordfett napisał:

Prawda jest taka, że jeśli chodzi o niusy GW/WoW, to odnośnie produkcji Blizzarda pojawia się ich znacznie więcej.
I dlatego też na gram.pl WoW jest częściej widoczny w niusach.


Wiem jaka jest prawda. Ostatnio praktycznie w każdym newsie o WoWie słychać było narzekania malkontentów, którym z jakiegoś powodu przeszkadza duża ilość wiadomości o tytule ze stajni Blizza. Więc tym razem chciałem ich uprzedzić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie jest aż 4,5 miliona graczy tylko jedynie 4.5 mln. Bo gdyby nie mieli abonamentu jak Gulid Wars to ta liczba wzrosłaby do nie przesaddze 30 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 18:45, Dantey napisał:

to nie jest aż 4,5 miliona graczy tylko jedynie 4.5 mln. Bo gdyby nie mieli abonamentu jak Gulid Wars to ta liczba wzrosłaby
do nie przesaddze 30 mln


Tylko ciekawe kto by wtedy ponosił koszty serwerów dla 30 mln osób, skoro nie byłoby abonamentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem się w GW, przenoszę się na WoWa - ale nie zamierzam twierdzić, że którykolwiek jest lepszy, ani snuć dziwacznych teorii "co by było gdyby abonamentu nie było" bo to sensu nie ma. I tak chapter 2 kupie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że news trochę na siłę. Ci co są zainteresowani WoWem to i tak mają startówkę na worldofwarcraft.com ustawioną :P
I pewna niesystematyczność. W tytule napisaliście "of" z małej litery, a w tekście już z dużej. Czepiam się. Wiem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie przeniosę się...
Gram na Burning Legion i tak już pozostanie. Jak będę tworzył nową postać to pomyślę nad serwerem RP-PVP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 17:39, WoWmen napisał:

WoW i GW to nie ten sam rodźaj gier ale WoW jest napewno bardziej wciągający i ciekawy


A CZY ty grałeś w GW czy może kierujesz się tylko jakimiś wypowiedziami innych wow w poruwnaniu do gw jest guwnem (GW ma lepszą : GRAFIKE GRYWALNOŚC WIĘCEJ SKIllI BARDZIEJ WCIĄGA) i żeby uprzedzićtwe pytania grałem w wowa 10dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 17:20, lampak napisał:

Może dlatego, że po prostu więcej się tu dzieje?


Ale zaje!@#.

Newsów o GW jest mniej między innymi dlatego że nie ma prawa być o nim takich newsów jak ten!

W GW wszyscy grają jakby na jednym serwerze i basta. Więc nie ma gdzie przenosić postaci. Można przenosić postacie z jednego "relm''u" do drugiego. A to robi się z zupełnie innego powodu niż przepełnienie serwera.

PS Mnie osobiście bawią te wszystkie kłutnie GW kontra WoW... bo i tak wiadomo że GW to jedyny powiew świerzości na rynku gier PC, a WoW to powiew... tego co zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować