Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Migracja postaci w World of Warcraft

51 postów w tym temacie

"A CZY ty grałeś w GW czy może kierujesz się tylko jakimiś wypowiedziami innych wow w poruwnaniu do gw jest guwnem (GW ma lepszą : GRAFIKE GRYWALNOŚC WIĘCEJ SKIllI BARDZIEJ WCIĄGA) i żeby uprzedzićtwe pytania grałem w wowa 10dn"

Ciekawe ile widziales przez te 10 dni... Sadzac po bledach ortograficznych jestes kolejnym sfrustrowanym gowniarzem ktorego nie stac na abonament. Ja osobiscie nie ide tak daleko zeby rozstrzygac ktora gra jest lepsza, bo obie maja unikalne, interesujace elementy, a takze obie maja pewne minusy. Osobiscie wole WoWa, poniewaz bardziej przypada mi do gustu system rozwoju postaci w tej grze.

"Mnie osobiście bawią te wszystkie kłutnie GW kontra WoW... bo i tak wiadomo że GW to jedyny powiew świerzości na rynku gier PC, a WoW to powiew... tego co zwykle"

No tak, gra wyprodukowana w 21 w ktorej podczas proby wejscia do wody napotykamy "niewidzialna" sciane to prawdziwy "powiew swierzosci"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem ani w jedną, ani w drugą, dlatego razy będę rozdzielał po równo, jeśli tylko sytuacja będzie się tak dalej rozwijała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 23:39, Czulu napisał:

"Mnie osobiście bawią te wszystkie kłutnie GW kontra WoW... bo i tak wiadomo że GW to jedyny powiew świerzości
na rynku gier PC, a WoW to powiew... tego co zwykle"

No tak, gra wyprodukowana w 21 w ktorej podczas proby wejscia do wody
napotykamy "niewidzialna" sciane to prawdziwy "powiew swierzosci"...


No jak to ci przeszkadza to czemu ci nie przeszkadza fakt że można w WoW walczyć odwrócony plecami do wroga(postać wtedy dalej walczy jakby przeciwnik stał z przodu). To jest dopiero absurd. Ale mi się wydaje że nie o to chodzi żeby wytykać tym tytułom to że są grami i tyczą się ich pewne ograniczenia. Jeśli uważasz że WoW to coś nowego to sprawdź zupełnie darmową grę online Rose i powiedz co jest bardziej podobne do tej gry WoW czy GW. Mogę ci dać jeszcze inne przykłady gier z gatunku MMORPG i wszystkie są do siebie podobne(łącznie z WoW)... tylko GW odbiega od standardów.

PS Osobiście uważam WoW za fajną gierkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 23:57, J.a.k napisał:

bardziej podobne do tej gry WoW czy GW. Mogę ci dać jeszcze inne przykłady gier z gatunku MMORPG i wszystkie są do siebie
podobne(łącznie z WoW)... tylko GW odbiega od standardów.


A GW nie jest MORPG:) W każdym razie nie "pełnoprawnym" Bo sami twórcy zwią swoją grę CORPG (Competitive Online Role Playing Game):)

I co z tego że podasz klejne przykłady? To sprawdzone sposoby i świetnie wykorzystane przez Blizzarda;) Plus wiele więcej pomysłów od siebie:) I nie porównuj WoW-a do darmowych MMORPG bo nie dorastają mu do pięt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No jak to ci przeszkadza to czemu ci nie przeszkadza fakt że można w WoW walczyć odwrócony plecami do wroga(postać wtedy dalej walczy jakby przeciwnik stał z przodu). To jest dopiero absurd"

Nie gralem wprawdzie klasami mlele, ale wiem z cala pewnoscia cos takiego jest nie mozliwe w przypadku strzelania bronia dalekosiezna. Podejrzewam ze bug o ktorym wspominasz ma miejsce tylko w przypadku starc na bezposrenie odleglosci, gdy postaci wzjemnie sie "przenikaja" i gra ma klopoty z obczajeniem czy teraz juz stoisz tylem do wroga czy jeszcze nie. W kazdym bac razie osobiscie nie zauwazylem zeby ktos stal pol metra od drugiej osoby i naparzal ja mieczem.

"Jeśli uważasz że WoW to coś nowego to sprawdź zupełnie darmową grę online Rose i powiedz co jest bardziej podobne do tej gry WoW czy GW."

No sila rzeczy GW nie jest podobne do MMORPG bo, jak juz wielokrotnie tu podkreslano, oficjalnie nikt go do tego gatunku nie zalicza. Ale odnosnie rewolucjyjnosci gier, podaj mi co takiego jest wspanialego w GW, czego nie ma w WoWie ani innych grach RPG-online ? Bo ja znam tylko jedna takowa - tryp Guild vs guild, ktory uwazam za pomysl zaiste genialny, i bardzo zaluje ze czegos takiego w WoWie brak (moze wtedy nadal bym gral w te gre). A twierdzenie ze GW ma lepsza grafike to sprawa watpliwa. GW ma po prostu bardziej skomplikowane modele, ale imo WoW nadrabia to mistrzowskim dopracowaniem tekstur. Zreszta tak czy siak nie widze w wyzoszsci enginea GW nad WoWem nic rewolucyjnego, przeciez sa starsze gry ktore pod tym wzgledem bija obie gry na glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest żaden Bug. Gra jest tak zbudowana że wystarczy stać w odpowiedniej odległości od wroga żeby módz go klepać. I tak żeby uderzyć dużego potwora można stać oddalony niezły kawał.

Grafika jest dużo lepsza w GW i kropka. I nie próbuj bronić WoW pod tym kątem bo się ośmieszasz. A poza tym GW jest doskonale napisanym programem! Dowodzą temu dwa oczywiste przykłady:
1)Koniec z Patch''ami! - na aktualizacje gry z premiery do stanu bierzącego czeka się dwie minuty, a na WoW jeśli ktoś nie ma ściągniętych patch''y pare godzin. Poza tym że to wygoda to dochodzi jeszcze taki fakt że w GW można grać nawet na zwykłym Dial-up modemie.
2)Jest doskonale zoptymalizowana i chodzi na każdym sprzęcie.

"A GW nie jest MORPG. W każdym razie nie "pełnoprawnym" Bo sami twórcy zwią swoją grę CORPG."

Takie teksty to ja nie wiem kto pisze, czy fani GW czy WoW??
A pomijając ten fakt że może i są to odrobine inne gatunki, to są zarazem na tyle podobne że jak najbardziej można je porównywać!

No i na koniec jeśli nie grałeś w Rose to sprawdź tą grę bo może niepotrzebnie płacisz abonament! Gra ma grafikę na podobnym poziomie co WoW, battleground''y i system level''owania postaci który chyba powinien ci bardziej przypaść do gustu niż ten w GW.

PS na temat taki: "Dlaczego GW jest rewolucyjną grą..." nie będę się rozwodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałeś arcik powiedzieć zostać przy AoE :D.
Już mi się podnudziły te wyzwiska :P. Obie gry są wspaniałe... obie rewelacyjne. Obie zbratały sobie naprawdę wielu fanów ! (4,5mln w przypadku WoW''a oraz 1mln+ w przypadku GW to rewelacyjny wynik!!!).
Mi osobiście jak wiele razy wspominałem - bardziej przypadł do gustu GW :P. Może dlatego ,że jest to coś nowego? Nie klepanka lvl''i? (bez urazy :)).

PS: Arcik - Ty przypadkiem wczoraj wieczorem nie grałeś w ET na serwerze ETSerwis? :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie te newsy o WoWie to cudowna robota ze strony CDprojekt BIG thx for that.

A dlaczego zaraz wyjasnie:
1.Mam ustawiona http://www.gram.pl/gra.asp?id=153 jako strone startowa
2.Nie musze niczego szukac i lazic po oficjalnej stronie WOWa(z angielskim u mnie nie jest tak cudownie)
3.W newsach jest wszystko przedstawione jasno i klarownie łacznie ze stronami do ktorych mozna sie udac by załatwic to co sie chce :)
4.Kupujemy per-paidy i dostajemy to za co płacimy czyli informacje z pierwszej ręki, fachową obsługe ze strony CDprojekt i Blizzard(czasmi sa problemy ale ogólnie wszystko wypada wysmienicie)

Do fanów Guild Wars: o swoje newsy to proscie u siebie, macie swoje forum, macie tez newsy, to sobie tam proscie o to co chcecie, robiac to tutaj, zapychacie niepotrzebnymi komentarzami news i wychodzicie na kompletnych idiotow.

Pozdro dla grupy CDprojekt odwalacie kawał dobrej roboty :) oby tak dalej !!!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 19:51, Ciechan napisał:

Uważam, że news trochę na siłę. Ci co są zainteresowani WoWem to i tak mają startówkę na worldofwarcraft.com ustawioną :P
I
pewna niesystematyczność. W tytule napisaliście "of" z małej litery, a w tekście już z dużej. Czepiam się. Wiem. :P


Też tak uważam. Tym bardziej, że nie pamiętam aby informowano nas na gram.pl o każdej fazie migracji. Ale cóż... ich prawo. Swoją drogą WoWem jestem jak najbardziej zainteresowany, ale "startówkę" mam ustawioną na coś innego. :P
Czepianie się to nic złego. Popełniony został przecież błąd. A takowe trzeba tępić w zarodku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To nie jest żaden Bug. Gra jest tak zbudowana że wystarczy stać w odpowiedniej odległości od wroga żeby módz go klepać. I tak żeby uderzyć dużego potwora można stać oddalony niezły kawał"

Ano, i jest to calkiem poreczne ulatwienie, czego nie mozna stwierdzic przy "polu bezpieczenstwa" nad kazdym zbiornikiem wodnym w GW.BTW ciekawe ze wczesniej piles do bicia tylem a teraz do bicia na odleglosc...

"Grafika jest dużo lepsza w GW i kropka. I nie próbuj bronić WoW pod tym kątem bo się ośmieszasz"

A czy Ty jestes EXPERTEM zeby wypowiadac takie autorytatywne opinie ??? Zwroc uwage ze ja napisalem "moim zdaniem...". I jak juz mowilem, wyzszosc grafiki GW nad Wowem nie ma nic do rewolucyjnosci...

"A poza tym GW jest doskonale napisanym programem! Dowodzą temu dwa oczywiste przykłady:
1)Koniec z Patch''ami! - na aktualizacje gry z premiery do stanu bierzącego czeka się dwie minuty, a na WoW jeśli ktoś nie ma ściągniętych patch''y pare godzin. Poza tym że to wygoda to dochodzi jeszcze taki fakt że w GW można grać nawet na zwykłym Dial-up modemie.
2)Jest doskonale zoptymalizowana i chodzi na każdym sprzęcie."

Pare godzin to chyba Ty musisz czekac na te aktualizacje, bo ja, choc nie mam super lacza sciagam wszystko w 2 godziny. Zreszta sila rzeczy, skoro patche do WoW zawieraja czesto kupe nowych tekstur i zajmuja kilkadziesiat i wiecej Mb to musza sie troche sciagac. A to ze aktualizacja GW do stanu obecnego z wersji premierowej trwa 2 minuty swiadczylaby tylko o tym ze niewiele od tego czasu dodano nowych obiektow/dodano ich znacznie mniej niz w WoWie.W WoW tez mozna grac na modemie, tylko po co (po to zeby placic za kazda minute gry jak za rozmowe miedzynarodowa, raczej ciezko to uznac za udogodnienie) ? Zreszta nie sadze zeby obie gry wydolily na 56 kbps przy 40 osobowych rajdach (moze w GW tego nie ma i dlatego sadzisz ze modem spokojnie do niej wystarcza ;)). Optymalizacja - jakos nie slyszalem o powaznych problemach sprzetowych w Wowie, mimo ze siedzialem sporo na battlenet.pl.

"PS na temat taki: "Dlaczego GW jest rewolucyjną grą..." nie będę się rozwodził"

No tak najlepiej stwierdzic skoro nie jestes w stanie dowiesc swojej... Najlepiej faktycznie sobie daruj "bo się ośmieszasz"

A tak na marginesie, liczby nie klamia. Skoro WoW ma blisko 4x wiecej graczy niz GW, i to pomimo faktu ze jest gra platna, to chyba wynika z tego ze rozwiazania przyjete w WoWie bardziej przypadly do gustu ludziom niz te z GW, a to juz jest podstawa zeby ocenic ktora gra jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 23:57, J.a.k napisał:

No jak to ci przeszkadza to czemu ci
nie przeszkadza fakt że można w WoW walczyć odwrócony plecami do wroga(postać wtedy dalej walczy jakby przeciwnik stał z
przodu). To jest dopiero absurd.


Nie można. I jako grający paladynem (klasą jak najbardziej i praktycznie wyłącznie melee) wiem co mówię. Zaraz wyskakuje informacja, że "jesteś odwrócony w niewłaściwą stronę". Absurdem jest jedynie podawanie niesprawdzonych wiadomości.

Dnia 26.11.2005 o 23:57, J.a.k napisał:

Ale mi się wydaje że nie o to chodzi żeby wytykać tym tytułom to że są grami i tyczą się
ich pewne ograniczenia. Jeśli uważasz że WoW to coś nowego to sprawdź zupełnie darmową grę online Rose i powiedz co jest
bardziej podobne do tej gry WoW czy GW. Mogę ci dać jeszcze inne przykłady gier z gatunku MMORPG i wszystkie są do siebie
podobne(łącznie z WoW)... tylko GW odbiega od standardów.


Rush On Seven Episodes czy o innej "róży" wspominasz? No, przyjacielu, jeśli to jest podobne do WoWa, to zaleciłbym ci jak najszybszą wizytę u okulisty. I pewnie że WoW jest "podobny" do innych MMORPG. Sposób i system rozgrywki, jak i pewne zasady nigdy się nie zmieniają. Tak samo podobne są do siebie wszelakie FPS-y, cRPG-i i co tam jeszcze chcesz. Inny jest przedstawiany świat, inne są poszczególne rozwiązania. Szukanie zarzutów na siłę?

Dnia 26.11.2005 o 23:57, J.a.k napisał:

PS Osobiście uważam WoW za fajną gierkę.


Cieszę się. Co oczywiście nie powstrzymuję Cię przed dokopywaniem temu tytułowi na każdym kroku, nie zawsze w zgodzie z faktami. Osobiście do GW nic nie mam, więc i nie będę robił tego samego.

Dnia 26.11.2005 o 23:57, J.a.k napisał:

To nie jest żaden Bug. Gra jest tak zbudowana że wystarczy stać w odpowiedniej odległości od wroga żeby > módz go klepać. I tak żeby uderzyć dużego potwora można stać oddalony niezły kawał.


Powiedz, Ty chyba w betę grałeś? Choć i tam nie pamiętam takich przypadków. Albo wziąłeś strzelca i uparcie twierdzisz, że to klasa melee. :P Innych możliwości uderzenia wroga bronia białą, gdy stoi się oddalonym "niezły kawał", nie widzę.

Dnia 26.11.2005 o 23:57, J.a.k napisał:

Grafika jest dużo lepsza w GW i kropka. I nie próbuj bronić WoW pod tym kątem bo się ośmieszasz.


Jest inna. Pod kątem zbliżenia do realności, jakiejś "prawdziwości". Choć z lekka trąci mangą. W WoWie mamy wszystko przedstawione w sposób "baśniowy", dla niektórych dziecinny. Niech i tak będzie. Co nie zmienia faktu, że oba typy mogą mieć swocih zwolenników. Ośmiesza się tylko ten, kto chce innym na siłę narzucać swój gust.

Dnia 26.11.2005 o 23:57, J.a.k napisał:

A poza tym GW jest doskonale napisanym programem! Dowodzą temu dwa oczywiste
przykłady:
1)Koniec z Patch''ami! - na aktualizacje gry z premiery do stanu bierzącego czeka się dwie minuty, a na WoW jeśli
ktoś nie ma ściągniętych patch''y pare godzin. Poza tym że to wygoda to dochodzi jeszcze taki fakt że w GW można grać nawet
na zwykłym Dial-up modemie.
2)Jest doskonale zoptymalizowana i chodzi na każdym sprzęcie.


1) Jakiś czas temu podawałem Ci całkiem wyraźny przykład (jak mi się zdawało). Do GW wychodzą "update`y", malutkie łateczki poprawiające spostrzeżone błędy, czasem dodające coś nowego. Ale nigdy na wielką skalę. W każdym patchu do WoWa takich poprawek jest co najmniej kilkadziesiąt. Poza tym są tam też nowe elementy, które w istotny sposób zmieniają rozgrywkę. Jak system honoru czy Pola Bitew chociażby. Wymaga to zmian w całej grze, w systemie. Dlatego nie jest możliwe, aby aktualizacja odbywała się tak, jak w GW.
2) Nie tyle jest doskonale zoptymalizowana, ile z uwagi na swój gatunek i założenia nie obciąża tak sprzętu jak tytuł Blizza. Już tłumaczę: w WoWie, jak w każdym MMORPG, możesz spotkać/widzieć w jednym momencie setki osób. Oczywiście Twój sprzęt musi teraz przetworzyć te wszystkie dane, zaś Twoje łącze nadążyć z przepływem informacji. W GW, jak wiemy, przez większość rozgrywki czegoś takiego nie uświadczymy. Zawsze myślałem, że takie podstawowe różnice są jasne dla każdego.

Dnia 26.11.2005 o 23:57, J.a.k napisał:

A pomijając ten fakt że może i są to odrobine inne gatunki, to są zarazem na tyle podobne że jak najbardziej > można je porównywać!


Ciut więcej, niż odrobinę różne. Tak trudno to sobie uświadomić? Porównywać możesz, o czym też nieraz wspominałem, pewne elementy, rozwiązania. Nie całość, gdyż całość różni się znacząco już przy sposobie kreacji i istnienia witualnego świata.

Dnia 26.11.2005 o 23:57, J.a.k napisał:

No i na koniec jeśli nie grałeś w Rose to sprawdź tą grę bo może niepotrzebnie płacisz abonament! Gra ma grafikę na podobnym
poziomie co WoW, battleground''y i system level''owania postaci który chyba powinien ci bardziej przypaść do gustu niż ten
w GW.


Tiaaa. Istny Wow, wypisz, wymaluj. Szczególnie pod względem grafiki (ekhem) :/. Teraz już wszyscy wiemy skąd Blizzard czerpał inspirację.

Dnia 26.11.2005 o 23:57, J.a.k napisał:

PS na temat taki: "Dlaczego GW jest rewolucyjną grą..." nie będę się rozwodził.


A liczyłem na obszerne wypracowanie...

Również nie będę się zbyt długo rozwodził nad tematem. Jedna, mała prośba - porównujcie z sensem to, co porównywać można. Bez fanatycznego zaślepienia, naciąganych argumentów i chęci udowodnienia własnej racji za wszelką cenę. Takie zachowania stają się już meczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 10:30, Valed napisał:

Mi osobiście jak wiele razy wspominałem - bardziej przypadł do gustu GW :P. Może dlatego ,że jest to coś > nowego? Nie klepanka lvl''i? (bez urazy :)).


Bez żadnej urazy, Valed. Ale chyba swego czasu trochę dyskutowaliśmy, o ile mnie pamięć nie myli, i takie ogólnikowe twierdzenia są pewnym nadużyciem. Każdy z gry wyciągnie to, czego potrzebuje. Znam masę osób, które WoWa zamieniły w "klepankę lvl`i". Ich wola. Ale to nie gra do tego zmusza, ani nie jest tak skonstruowana. Każdy znajdzie to, czego szuka. Od jak najszybszego nabijania kolejnych poziomów trzymam się jak najdalej, i na nudę nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 14:39, Budo napisał:

Tiaa to dokładnie tak jak ostatnie bitwy fanów Gothic z fanami Morrowinda.


Dopóki nie zaczną latać wzdłuż i wszerz niepotrzebne wyzwiska, a będzie toczyła się w miarę sensowna dyskusja, to doprawdy nie widzę problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 10:27, J.a.k napisał:

To nie jest żaden Bug. Gra jest tak zbudowana że wystarczy stać w odpowiedniej odległości od wroga żeby módz go klepać.
I tak żeby uderzyć dużego potwora można stać oddalony niezły kawał.


A ja słyszałem, że w GW jak się jest w mieście to można grać w warcaby windowsowe, bo mają pospisanę umowę. Tylko, że ci, co grają przez Windowsa mają ułatwienia bo posiadają o jeden pionek więcej.

Dnia 27.11.2005 o 10:27, J.a.k napisał:

Grafika jest dużo lepsza w GW i kropka. I nie próbuj
bronić WoW pod tym kątem bo się ośmieszasz.



Grafika jest dużo lepsza w WoW i kropka. I nie próbuj
bronić GW pod tym kątem bo się ośmieszasz.

>A poza tym GW jest doskonale napisanym programem! Dowodzą temu dwa oczywiste

Dnia 27.11.2005 o 10:27, J.a.k napisał:

przykłady:
1)Koniec z Patch''ami! - na aktualizacje gry z premiery do stanu bierzącego czeka się dwie minuty (...)


To naprwadęznakomicie świadczy o zainteresowaniu twórców ich grą. Na szybkim łączu można ściągnąć jakieś 6 MB danych. Chcesz mi powiedzieć, że przez 5 miesięcy (licząc od polskiej premiery) twórcy władowali do swojej gry tylko 1 MB dodatków na miesiąc? :|

Dnia 27.11.2005 o 10:27, J.a.k napisał:

PS na temat taki: "Dlaczego GW jest rewolucyjną grą..." nie będę się rozwodził.


I bardzo dobrze, bo nie warto ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie troche dziwie WOW-graczom dlaczego podejmujecie dyskusje z GW-graczami -do tego jeszcze w newsie- na temat ktora z gier jest lepsza? Jakis oswiecony GW-gracz wyjezdza ze swoja kwintesencją wiedzy w newsie z WOWem ze GW jest lepsze, a wy podejmujecie z nim dyskusje na ten temat, to jest zalosne.

Znajdzcie sobie osobne forum z tytulem WOW vs GW i wtedy nawijajcie ile wlezie. Błagam nie robcie tego w newsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne screeny obu gier:
http://www.guildwars.com/gallery/gwscreenshots/gw083.html
http://forums.worldofwarcraft.com/screenshots/screenshot.aspx?imageindex=1&Set=0
Niech każdy sam oceni. I jeśli wyjdzie mu że GW to niech wie że wymagania gier są podobne, albo troszke na korzyść GW(na pewno trzeba znacznie mniej ramu).

Patche:
http://www.guildwars.com/gallery/gwscreenshots/gw072.html
To jest screen lokacji jaka wszyscy dostali za pomoca darmowego update''u. Widać na nim że mała nie jest(to co widać to tylko niewielka część), a mimo to zaktualizowanie gry od podstaw trwa pare minut! Update''y ściągają sie w czasie gry gramy, a nie przed włączeniem gry! W WoW wszystkie patch''e zajmują jakieś 600MB(chyba) więc na łączu 512kB ściąga się to 3 godziny(na 128kB 12 godzin, a na modemie 48 godzin).
Więc samo to świadczy o tym jak dobrze napisanym programem jest GW.

Co do dodawanej zawartości. My naszą będziemy dostawać zapakowaną na płytce CD. Nie trzeba będzie ściągać gigantycznych plików. A co za tym idzie autorzy nie mają ograniczeń co do tego ile mogą dodać(to kolejna przewaga nad WoW).

A dlaczego GW jest rewelacyjną grą... oj naprawde niechce was zanudzać jakimś zajebiście długim tekstem.

Co do reszty nie kłuce się już bo nie ma sensu i tak was nie przekonam. Ale w tych dwóch punktach MUSICIE mi rację przyznać!

PS No jeszcze walka... http://www.gametrailers.com/gamepage.php?id=22 -> onyxia. Oblukajcie sobie jak wygląda heroiczna walka z najsilniejszym potworem w WoW. Stoi banda gostków i macha mieczami w powietrze... żenada. A ten filmik miał niby zachęcić do gry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 21:33, Solstheim napisał:

> WoW i GW to nie ten sam rodźaj gier ale WoW jest napewno bardziej wciągający i ciekawy

A CZY ty grałeś w GW czy może
kierujesz się tylko jakimiś wypowiedziami innych wow w poruwnaniu do gw jest guwnem (GW ma lepszą : GRAFIKE GRYWALNOŚC WIĘCEJ
SKIllI BARDZIEJ WCIĄGA) i żeby uprzedzićtwe pytania grałem w wowa 10dni

Nie wierzysz zapytaj się Deva ;) On grał 10 dni i pisał że się uzależnił :P a gra w GW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 23:39, Czulu napisał:

"A CZY ty grałeś w GW czy może kierujesz się tylko jakimiś wypowiedziami innych wow w poruwnaniu do gw jest guwnem (GW ma
lepszą : GRAFIKE GRYWALNOŚC WIĘCEJ SKIllI BARDZIEJ WCIĄGA) i żeby uprzedzićtwe pytania grałem w wowa 10dn"

Ciekawe ile
widziales przez te 10 dni... Sadzac po bledach ortograficznych jestes kolejnym sfrustrowanym gowniarzem ktorego nie stac
na abonament. Ja osobiscie nie ide tak daleko zeby rozstrzygac ktora gra jest lepsza, bo obie maja unikalne, interesujace
elementy, a takze obie maja pewne minusy. Osobiscie wole WoWa, poniewaz bardziej przypada mi do gustu system rozwoju postaci
w tej grze.

"Mnie osobiście bawią te wszystkie kłutnie GW kontra WoW... bo i tak wiadomo że GW to jedyny powiew świerzości
na rynku gier PC, a WoW to powiew... tego co zwykle"

No tak, gra wyprodukowana w 21 w ktorej podczas proby wejscia do wody
napotykamy "niewidzialna" sciane to prawdziwy "powiew swierzosci"...

Sądząc po ilości błędów ortograficznych ? OK może i szczelam byki ale cuż po grach typu WoW GW w kturych brak polskich znaków , smao tak wychodzi a ja jestem umysłem od przedmiotów ścisłych (matma-żądzi) a mam 15lat więc dla niekturych moge byćguwniarzem ale mnie ciekawi jakoś panowie od gw dają rade bez abonamentu a jest tam o wiele mniej graczy niż w WoW-ie.
Niewiem ale ja mogę chodzić w wodziee w GW ale masz rację niewidzialne ściany śą ale tylko jak chcesz spaść z klifu ale jak to ktoś gdzieś powiedział"GW to nie gra dla samobujców" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować