Zaloguj się, aby obserwować  
KofeinowyPablo

Głosowanie na ulubionego redaktora CDA

138 postów w tym temacie

eld - za bycie tym kim jest. :P
Smuggler - za mistrzowski sarkazmi i ironię, za świetną drwine. :P

Nie pisałem o inteligencji, bo wiadomo, że wszyscy z Redakcji CDA są super inteligętni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler - bo jest mojim idolem ;]. A tak po prostu to widać że fajny gość... lub cokolwiek innego. W końcu nikt nie wie kim on jest ;]... może to kolon, klona Jarosława K.?
no i pewno EGM - za ten jego styl...
i... no chyba wszyscy, każdego lubie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smuggler forever :D Za to że jest niezwykle niezwykły :P Poprostu za całokształt i inność, a także za szerzenie kaganka oświaty ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemytnik (dla nie znających angielskiego Smuggler) jest misztrzem 100/100 ukończonych lvl gry zbluzgaj antyfana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wszystkich lubię. Innych trochę mniej, a innych trochę więcej. Ale to dzięki wszystkim jest CDA. Przy okazji pozdrowienia dla redakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo Smuggler;), super teksty w AR, choć w GameWalkerze przynudza pisząc to samo co zwykle o mmorpg-ach i grach sportowych oraz menedżerach;P. EGM ma świetne recenzje. Tak wogóle to mógłbym długo jeszcze wymieniać i nikogo specjalnie bym nie wyróżniał. Lubię całą redakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eld i Hut Sędzimir. Nie wiem dlaczego ale od razu poczułem do nich sympatię ... Elda może za to że recenzuje większość sportowych gier i jest fanem Football Managera tak jak ja. A Huta to chyba za ten luzacki (taki trochę skejtowski bym powiedział) styl ... Ale ogólnie lubię czytać artykuły wszystkich redaktorów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować