Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artur i Minimki - już w sprzedaży!

39 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 16:17, In The End napisał:

Gdyby na wet za darmo rozdawali to i tak bym nie wziął :p

Dlaczego ? Owszem, jakieś Maluch Racery, czy Rajdy na Berlin to bym się z Tobą zgodził ,ale nawet dość dobrą gierkę? Byłby przynajmniej prezent dla młodszego rodzeństwa/kuzyna czy kogoś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietna gra powaga, wymagania identyk jak pop3 bo chyba obie gry na tym samym silniku robione co z reszta widac jak sie screenom przyjrzec, walki jest calkiem sporo a na pewno duzo wiecej niz w popie, sa tez logiczne zabawy ale te sa banalnie proste jak rowniez sa tez elementy zrecznosciowe i tutaj wlasnie nawet nie jeden dorosly bedzie mial problemy - takze mowienie ze to gra czysto dla dzieci to ja bym tak do konca nie byl pewny bo gra momentami jest naprawde trudna i bez pomocy doroslych to male dzieci nie wiem czy beda w stanie przejsc same cala gre (chociaz podobno teraz niektore dzieci sa niesamowicie zreczne ale ja takich nie znam :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra bazująca na kinowym przeboju. Tym jednak razem jest to podobno naprawdę dobra gra. Przynajmniej lepsza niż większość tego typu produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :) . Czy mi się wydaje, czy dział z grami dla dzieci rozpoczął United Offensive ;) ? Jeszcze tylko Rozumoli brakuje.

Filmu nie widziałem, siostra widziała i była zadowolona, tata widział i nie był zadowolony (nawet nie wiedział, że to by Luc Besson ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2007 o 16:20, Liqid napisał:

Dlaczego ? Owszem, jakieś Maluch Racery, czy Rajdy na Berlin to bym się z Tobą zgodził ,ale
nawet dość dobrą gierkę? Byłby przynajmniej prezent dla młodszego rodzeństwa/kuzyna czy kogoś
takiego...


No, ja bym wolał Maluch Racer''a, przynajmniej miałbym się z czego pośmiać. A skoro już padł temat beznadziejnych gier, to wie może ktoś, czy CDP wyda takie "hity" jak: Country Justice: The Revenge of the Rednecks :P, czy chociażby Super Stunt Spectacular? :P Zawsze byłem ciekaw jak beznadziejne są te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż CD Projekt wydaję też gry dla dzieci, które są tak samo nieodłącznym segmentem rynku jak gry dla dorosłych, więc musimy się pogodzić z Newsami takiego kalibru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film nawet fajny ale gra... Nieee ;P
Grałem u kolegi, szczerze powiem że niektórymi momentami troszke wciąga ale troszke i tyle xD
A tak pozatym to gra beznadziejna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować