Zaloguj się, aby obserwować  
Varras

Żegnam was...

9 postów w tym temacie

Żegnam was bardzo mile... Te 3 miesiące z wami mnie uradowały szczerze, ale już nie będe na forum. Chciałbym się pożegnać... Lecz nie z ircem i z gramisajtami :P Będziecie mnie tylko tam widzieć.
PS Na pożegnanie dostanę kopa i -1 do statusu na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz w status :( Dla mnie nie jest najważniejszy status,ale jednak jako obywatel znowu będe :( w pewnym sensie noobem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe...Pare degradzików może załamać człowieka. A mówiłem, usuńcie te przeklęte statusy. To nic! Ja miesiąc temu też miałem stan załamania psychicznego bo byłem Bumelantem, a mogłem być brygadem. Ale jestem, i chociaż każdy sobie włosy wyrywa że wtedy nie poszedłem, to byłem jestem i będe. Mówie ci, nie odejdziesz. COdziennie będziesz odwiedzał forum , w końcu znów zaczniesz pisać, i wrócisz. Więc ja się nie żegnam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 19:01, Varras napisał:

Popatrz w status :( Dla mnie nie jest najważniejszy status,ale jednak jako obywatel znowu będe
:( w pewnym sensie noobem :).



NIEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! nie odchodź!! Ja mam wywrotowca i się niepoddaje nieodchodź proszę z forum , trochę posiedzisz i znowu bedzie porzodownik,to forum jest poto żeby sie dobzre pogadać a nie wkuzrać sie i odchodzić bo mam słaby status :( Nieodchodź!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu mam nie odchodzić? Już tak miałem, mam drugie konto z Wywrotowcem, a poza tym będe na ircu i gramsajtach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


W takim razie żegnam, albo i do zobaczenia. Wszystkim ubolewającym z powodu degradów polecam stosowanie sie do zasad i regulaminu ;]
A wątek zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 19:03, Varras napisał:

A ja tak! Będe tylko na gramircu i na gramsajtach... Czytaj pierwszy post.


To jeszcze nie koniec świata że dostałeś degrada. Troszeczke luzu, przecież życie ci się ni zawali dlatego że znowu jesteś obywatelem. Ps po przeczytaniu pierwszych słów twego pierwszego posta myślałem że chcesz sobie coś zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować