Zaloguj się, aby obserwować  
tomek-bob

Cu w waszym pokoju wisi na ścianach??

221 postów w tym temacie

U mnie są plakaty Scarface, Tony Hawka, Freestyle fight red bull, Medieval II total war,piłkarze tacy jak Messi czy Matusiak, Celtic i chyba to wszystko.A co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 10:54, tomek-bob napisał:

U mnie są plakaty Scarface, Tony Hawka, Freestyle fight red bull, Medieval II total war,piłkarze
tacy jak Messi czy Matusiak, Celtic i chyba to wszystko.A co u was?


Plakat Gothic 3 i kilka obrazków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na lewo ode mnie to plakaty gothic 3 i guild wars : nightfall z CDA :D , a za mna to lotki ( no co sie takimi strzałkami rzuca :)) .A dżwi też się liczą ? leżeli tak to ulotka z megapizzy , ulotka z telepizzy ,ulotka z dagrasso :D ( pizzernia ) , zaniżka 50% na pizze z telepizzy :p , płyta " historia do 5 klasy " :D i jesze ze 2 ulotki za jakichś barów z chińszczyzną :P

PS: nie myślcie sobie że jestem jakimś spaślakiem XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na ścianach nie wisi nic. I bardzo dobrze bo nie będę oklejał ścian jakimiś plakatami z gier. To było dobre jakies 10lat temu jak miałem te 8 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny idiotyczny temat.
U mnie na ścianach wisi tynk, któremu przeszkadza obecność tablicy korkowej z przyczepionym plakatem DoW: Dark Crusade. Tynk się wnerwia i skarży się, że Lord Nekronów go podrywa. Z kolei sam Lord Nekronów dementuje te pogłoski sądząc, że tynk chce go wrobić. Dodał jeszcze, że tynk jest agentem SB o pseudonimie Wapno.
Już trzeci dzień trwa walka zbrojna pomiędzy plakatem a tynkiem. Amunicja się kończy. Tynk puścił farbę. W końcu przyznał się, że jest agentem SB i tajnym współpracownikiem NKWD (?). Policja zabrała tynk ze ściany, choć napotkała pewne trudności. Tynk nie chciał się tak łatwo oderwać od ściany, toteż Komisarz Stein zaczął go rozpracowywać szpachelką.
A kartonowe pudło z tynkiem do dziś leży w więzieniu o zaostrzonym rygorze w środkowej Polsce.

Moment, to miało być o tym, co wisi na ścianie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe,fajny temat,coś dla mnie :D

U mnie na ścianie wisi plakat z Niką z GW(CDA),Plakat z Allenem Iversonem z Philadelphia 76,plakat z Fernando Alonso(F1) i pare moich obrazów olejnych oraz szkiców ołówkiem.A na centralnym miejscu wielki miecz(nie wiem skąd,chyba japoński) z pokrowcem,naturalnie w ramie...


PoZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim pokoiku wiszą obrazy i półki wypelnione pamiątkami z różnych miejsc;] A na drzwiach wisi plakat Gothic 3( z CDA no i jakoś ten mag taki fajny;p). Oprócz tego plakat słonia i żyrafy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie na scianach to w sumie nic nie wisi (poza "tablicą" - takie cudo do przypinania kartek) ale zato drzwi są całe oklejone plakatami z gier (pes GW Wiedźmin, Githic itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wisi:

- półka z książkami
- półka z modelami samochodów i kolekcją czołgów
- 176 letni Niemiecki zegar
- wiatrówka długolufowa
- 2 obrazy, jeden przedstawia okręt na falach, a drugi myśliwych
- kalendarz z Clicka
- dywanik nieduży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 11:51, Markus89 napisał:

Ja zamiast samego pisania pokażę co u mnie wisi ;]

Sorka bo zapomniałem :P

Więc fotka 1 - plakaty: Rekrut, Kroniki Riddicka (angielska oryginalna wersja w antyramie!), Hooligans, X-Men 2.
Fotka 2: Zabójczy numer + Underworld na szafce (jest tego więcej, ale to temat o ścianach...).
Dodatkowo na powieszenie czeka Underworld Ewolucja.

20070203115312

20070203115320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować