Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Gram, bo...

293 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2005 o 21:42, glizda101 napisał:

gram bo:
Jestem uzależniony. Nie tylko od gier, ale w ogoóle od kompa (gry, net). I wiecie, co? Dobrze
mi z tym :D


Lepiej tak nie pisz, bo ja tak kiedyś napisałem i odrazu zaczeli wypytywać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:43, Yamamoto napisał:

> gram bo:
> Jestem uzależniony. Nie tylko od gier, ale w ogoóle od kompa (gry, net). I wiecie, co?
Dobrze
> mi z tym :D

Lepiej tak nie pisz, bo ja tak kiedyś napisałem i odrazu zaczeli wypytywać... :D


O co wypytawać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:47, Yamamoto napisał:


> O co wypytawać? :D
>

Zobacz początek tematu.


Oj, nie przesadzaj. Wcale Cię tak bardzo nie wypytywali :) Ale Ty napisałeś, że to uzależnienie nie tak na serio, a ja naprawdę jestem uzależniony. (A co najgorsze wcale się tym nie przejmuje!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram bo...uwielbiam przeniesc sie z Warszawy chociaz na chwile na Wybrzeze Mieczy czy do Kuldahar pomachac wirtualnie mieczem wcielic sie w ,,zlego magusa" i przezyc romas z Elfem.... Kurcze gram dlatego ze sprawia mi to straszna radoche....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dla rozrywki, ale nie tylko. Lubie RPG, gdzie np. zdobuje nowe levely czy punkty doświadczenia, czy może jakieś itemy, bo wtedy, że tak powiem chcesz być najlepszy, czy zobaczyc nowe umiejętności, bądź inne rzeczy które się odblokowuje. Dlatego gram np. w WarRock''a gdzie zdobuje wyższe statusy, a drugiej strony co nam te gry dają oprócz rozrywki i radochy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram dla rozrywki. Tylko dla rozrywki, również w mmorpg. Poznawanie nowych ludzi i rozmowa z nimi też jest rozrywką. Zresztą pisanie na forum także jest swego rodzaju rozrywką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować