Zaloguj się, aby obserwować  
Lurrcio

Gram, bo...

293 postów w tym temacie

A ja gram bo:
Pamietam jak dostalem pierwszy komputer byla to jesien 1999 mialem w tedy 6 lat i pamietam jak mnie to zauroczylo poprostu zostalem wciagniety w ten niepowtarzalny klimat.
i tak jest do dzis (teraz jest to moim nalogiem):P bo jak wychodza gry ktore maja epicka fabule to nie moge sie od nich oderwac, poprostu nie moge.Bo wedlug mnie dora gra (jak np seria Gothic i SpellForce) maja w sobie to cos ze sa 100razy lepsze czy to od ksiazki czy od filmu..(oczywiscie nie wszystkie bo np WP w filmie jest duzo lepszy niz w grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(oczywiscie nie wszystkie bo np WP w filmie jest duzo lepszy niz w grze)

WP? Władca Pierścieni?
A czytałeś książkę? Jest o niebo lepsza od filmu, już nie wspominając o grach...

Trochę offtopowo, ale książkę polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:14, heyboy napisał:

>(oczywiscie nie wszystkie bo np WP w filmie jest duzo lepszy niz w grze)

WP? Władca Pierścieni?
A czytałeś książkę? Jest o niebo lepsza od filmu, już nie wspominając o grach...

Trochę offtopowo, ale książkę polecam :)

Tak ksiazka jest tez bardzo fajna ale nie widzisz tego co jest na ekranie tak jak w filmie.
Oczywiscie mozesz sobie to wyobrazic ale jesli masz na tyle bujna wyobraznie:)
bez urazy.nie bede sie sprzeczac jednym podoba sie to a innym tamto a jeszcze innym to obok tamtego.
napisalem jakie mi sie muzyki z gier sie mi podobaja i nie chce sie sprzeczac co jest lepsze.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram, bo mogę w tedy robić co chcę. Najbardziej lubie przenosić się na fronty II WŚ, biegać i strzelać, poczuć smak chwały, a kiedy robi się gorącą - wyłączam gre. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:03, lurynowicz napisał:

Gram, bo miło jest sobie pograć na gitarze (Frets On Fire) kiedy normalnie się nie potrafi...

Masz rację. Ja się nawet odprężam. Jak gram na gitarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram bo uwielbiam to robić, gram bo jestem od tego... no może nie uzależniony, chociaż z pewnych powodów może... :P Gram, bo lubię, gram, bo po to mam kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram bo hmm... mógłbym napisac bo lubię ale coś więcej chciał bym napisac więc napisze:D komputer dostałem gdy miałem 8 lat i od tąd siedzę i tłuke w różne gry poprostu lubie ratowac świat i zabijac smoki nawalac z miniguna i poprostu wsiąkłem w wirtualny świat jak do matrixa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować