Zaloguj się, aby obserwować  
Ashakel

Wasze ulubione pismo

43 postów w tym temacie

Witam,


Na wstępie chciałem zaznaczyć że owszem,istnieje już temat "wasze ulubione czasopismo komputerowe".No właśnie,komputerowe...to temat nie koniecznie o czasopismach komputerowych,aczkolwiek możecie o nich pisać.Piszcie tu jakie czasopisma najbardziej lubicie czytać,co kupujecie,co wam się w nich podoba...moje ulubione pisma to CDA,Focus,Gry planszowe i Nowa fantasyka...


PoZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim ulubionym pismem było "Kawaii" (jeszcze ze starą redakcją) a później "MANGAzyn" (redagowany przez tych z Kawaii). Niestety żadne z nich nie jest już wydawane. Szkoda. Wielka szkoda. Były dla mnie źródłem wiedzy o mandze i anime.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:35, piotrek-heroes napisał:

Raczej CD-Action oraz CD Project Insider


Dokładnie to samo, kiedyś czytywałem też Clicka. Ale odkąd zmienili skład redakcji poziom pisma spadł i nie kupuje go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiałem opiniotwórcze pismo "Działkowicz". Szkoda, że już się nie ukazuje. A teraz pozostało mi tylko CDA, Neo+ i PSX eXtreme oraz czasami "Polityka" lub jakiś niusłik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuje cd action bo wedlug mnie to najlepsze czasopismo o grach komputerowych w polsce, jest bardzo obszerne ,duzo ciekawych rzeczy ze swiata gier i sprzetu.Czytam cda o deski do deski bo warto.Najstarszy numer jaki mam to chyba z 1998 roku.Pozdr all :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click jest rulezz tylko to czytam najlepsze czasopismo o grach polecam :).Aha i czasami lubie poczytac sobie Super Expres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to na pewno National Geographic. Bardzo fajne pismo, stosunkowo niedrogie, a można dowiedzieć się naprawdę wielu interesujących rzeczy.

Do tego jeszcze Focus. Mają niezłe łamigłówki i artykuły z cyklu Historia i Wszechświat. Bardzo polecam tą gazetę.

Fotografia i aparaty cyfrowe: dla takiego amatora jak ja, co lubi fotografie jest to odpowiednie pismo ;)

I jeszcze od czasu do czasu PC Format.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować