Zaloguj się, aby obserwować  
krapeczek

Jakieś nowe, warte uwagi RPGi?

79 postów w tym temacie

Dnia 01.01.2006 o 10:42, kNOT napisał:

Ja wiem? Pewnie masz rację, a Heroes of Might & Magic 5 okaże się kolejną rosyjską
klapą...


Gdzieś napisałem, że uważam te gry za miernoty? Pytam się tylko, czy uważasz, że są rzeczywiście porządne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 18:39, kNOT napisał:

Pojawiło się demo dodatku do Evil Islands » ftp://ftp.nival.com/pub/evilislands/evilislands_addon_demo_rus.zip


Dodatek do Evil Islands? Ta gra ma dobrych kilka lat. Spodziewałbym się raczej sequela.. Który zresztą powinien się pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie sie zapowiada tytul Neverend - fantasy RPG(nawet ladna graficzka) i takze Dungeon Cleaners - cos ala Fallout tylko inna historia, ladujesz na planecie ktora jest wiezieniem itd. :)
Szkoda ze The Fall nie wyszlo do tej pory :( Nie pozostaje czekac na Gothic 3, Oblivion i Spellforce 2 ;)
pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że ''pan'' kNOT podaje tutaj ciekawe teksty, a nie wszyscy znają język rosyjski, to daję drobną radę ... WorldLingo ... http://www.worldlingo.com/en/websites/url_translator.html

A te gry wyglądają na zacne, tylko skąd czas na to wszystko wziąć... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mozecie polecic jakąs ciekawą gierkę RPG czekajac przed oblivionem:) Znaczy polską wersja:) Divine Divinity przeszedłem, podobnie z falloutami i baldurami, morrowind z dodatkami + gothicem nie wspominając:) DS i DS 2 odpada , co mozecie polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 19:12, Hitmanu napisał:

Czemu topic upadł ? Może by go ktoś podratował ?;)

Sprobuje :-)

Na stronie http://www.zero-sum.com/ jest do sciagniecia pelna wersja RPGa "Prelude to Darkness". Tylko uwaga: jest to aktualnie wersja beta, wiec nie mozna miec pretensji o bugi, ale tworcy beda pewnie wdzieczni za ich zglaszenie.

Gralem w to juz jakis czas temu, ale o ile pamietam PtD jest gra godna polecenia kazdemu, kto nie wymaga ladnej grafiki, a lubi gry RPG. System cech i umiejetnosci jest ciekawy, a fabula wciagajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 19:51, Elwro napisał:

> Czemu topic upadł ? Może by go ktoś podratował ?;)
Sprobuje :-)

Na stronie http://www.zero-sum.com/ jest do sciagniecia pelna wersja RPGa "Prelude to Darkness".
Tylko uwaga: jest to aktualnie wersja beta, wiec nie mozna miec pretensji o bugi, ale tworcy
beda pewnie wdzieczni za ich zglaszenie.

Gralem w to juz jakis czas temu, ale o ile pamietam PtD jest gra godna polecenia kazdemu, kto
nie wymaga ladnej grafiki, a lubi gry RPG. System cech i umiejetnosci jest ciekawy, a fabula
wciagajaca.


A mógłbyś zaopodać jakiegoś innego linka z Download''em bo na Mageuploadzie wszystkie sloty zajęte :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prelude to Darkness świetnie się zapowiada ale jakoś odstraszają mnie turowe walki... mam ochotę na czystego Rpg-a a nie na Herosa ;) Co o tym sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie, ale chłopaki z Reality Pump szykują soczystego RPG "Two Worlds". W pełni polska produkcja twórców ostatniej jak dotąd części słynnej serii RTS "Earth 2160".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 19:17, Hitmanu napisał:

Prelude to Darkness świetnie się zapowiada ale jakoś odstraszają mnie turowe walki... mam ochotę
na czystego Rpg-a a nie na Herosa ;) Co o tym sądzicie ?

Walki turowe to wlasnie element "czystego" RPG. To tak, jak w grach "papierowych"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować