Zaloguj się, aby obserwować  
namassa

UWE BOLL Kto lubi jego filmy?

30 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 15:19, Arthizo napisał:

Taa... Uwielbiam go. xD Jade po nim rowno u siebie na gramsajcie, gdzie w dzisiejszym wpisie
piszę o jego nowym filmie z gatunku gore-horror (phew, phew) "Seed". Le żenada, chyba szykuje
sie najgorszy film tego kretyna...


Gorszy od niego to był chyba tylko Ed Wood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już przy Uwe Bollu jesteśmy to czy mi się wydaje czy jakoś ostatnio o nim cicho ?? Wie ktoś nad jaką herezją pracuje tym razem ?? Czy może świat się kończy, a świnie zaczęły latać bo Uwe Boll skończył z robieniem crapowatych filmideł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 00:07, Hubi_Koshi napisał:

Jak już przy Uwe Bollu jesteśmy to czy mi się wydaje czy jakoś ostatnio o nim cicho ??
Wie ktoś nad jaką herezją pracuje tym razem ?? Czy może świat się kończy, a świnie zaczęły
latać bo Uwe Boll skończył z robieniem crapowatych filmideł ??

ale Dungeon siege the movie serio jest crapem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2009 o 00:09, KaRkAsZo napisał:

ale Dungeon siege the movie serio jest crapem?

Nie wiem nie oglądałem :-) Ogólnie to staram się unikać filmów Bolca, ciekawi mnie po prostu czy coś się stało że nie słychać nic o jakimś nowym filmie który tworzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podobalo Alone in the Dark... ale tylko daltego ze podczas listy plac lecial NIGHTWISH xD Nie no w kit... ogolnie film nawet nawet... gdyby nie koniec = mniej niz zero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko jeden jego film - Max Payne. Gra wyśmienita, jednak film ? Nic specjalnego, a miał być taki hicior niech on się lepiej weźmie za coś innego zamiast kręcić filmy na pdstwie. Gier bo aż się zwracać chce po tym co on zrobił z Maxiem :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować