Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy CD Projekt i Atari, Inc. podpisały umowę dotyczącą wydania gry "Wiedźmin"

103 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2007 o 18:10, Modest-Vermin napisał:

Troszkę chyba spóźniony ten news albo na podgrzanie atmosfery :D
"Podpisanie umowy o dystrybucję z Atari Europe. Christian Gloe (Atari) i Marcin Iwiński (CD
Projekt) 31/08/06" Jest takie zdjęcie na oficjalnej stronie Wiedźmina :)

Czytaj ze zrozumieniem (piszę po raz kolejny ;) )
Atari Europe - to wydawca na Europę (jak sama nazwa wskazuje)
Teraz podpisano umowę na rynek Amerykański z Atari, Inc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, bo to naprawde dobra firma. Neverwinter Nights...TO jeden z tytulow wydanych przez Atari. Co jak co ale ta firma jest najlepsza jesli chodzi o wydawanie RPG''ow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ciekawe czy Wiedźmin będzie tak dobry jak piszą. Mam nadzieję że tak bo to oznaczałoby sukces polskiej produkcji za oceanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ciekawe czy Wiedźmin będzie tak dobry jak piszą. Mam nadzieję że tak bo to oznaczałoby sukces polskiej produkcji za oceanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko ciekawe czy Wiedźmin będzie tak dobry jak piszą. Mam nadzieję że tak bo to oznaczałoby sukces polskiej produkcji za oceanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:45, Neo 12 napisał:

Wszystko fajnie tylko ciekawe czy Wiedźmin będzie tak dobry jak piszą. Mam nadzieję że tak
bo to oznaczałoby sukces polskiej produkcji za oceanem.


Spoko wodza. Ten rok będzie rokiem wiedzmina. A w szczególnośc Bruxy ;)
Ale po co 3 razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już lekko przestaję wierzyć w Wiedźmina... graficznie i technologicznie już dawno się zestarzał, muzyką (przynajmniej tą z trailerów) również nie powala. Mam nadzieję, że chociaż fabuła będzie porządna, bo w przeciwnym razie szykuje się nam kolejny polski (s)hit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 18:15, Modest-Vermin napisał:

> Czytaj ze zrozumieniem (piszę po raz kolejny ;) )

Nie wymądrzaj się, poprawiłęm się sam ! :)

To ''po raz kolejny'' to nie było do ciebie, tylko tak ogólnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem... Przeciez to juz wiadomo dawno. Taki news był parę miesięcy temu. Jedyną nowoscią jest to Games for Windows

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:09, sferis napisał:

Ekhem... Przeciez to juz wiadomo dawno. Taki news był parę miesięcy temu. Jedyną nowoscią jest to Games for Windows

Tamto dotyczyło wydania w Europie. Teraz podany został wydawca na rynek amerykański. Atari Europe a Atari US to dwie różne firmy i dwa różne porozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobra wiadomość. Polskie gry cierpiały zwykle na brak reklamy, przez co bezdusznie szybko były zapomniane, albo w ogóle przechodziły bez echa. W przypadku Wiedźmina jest zupełnie inaczej. Możliwe, że sukces Painkillera zostanie przyćmiony. ;)

Ale fakt, że gra trafi także do graczy zza oceanu to nie tylko same pozytywy. Nie jest tajemnicą, że większość amerykańskich graczy woli bardziej proste, niewymagające uzycia szarych komórek gry. Już Gothic 3 pokazał jakie mogą być skutki skierowania gry do właśnie takich graczy. Miejmy nadzieję, że CDP Red nie popełni tego błędu co Piranie, bo może wyjść kolejna siekanina, która nie wniesie nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:22, Mroku21 napisał:

> No i żeby wymagania gry były na poziomie.
Ale jakim? Światowym? Lepiej nie ;p


Na poziomie krajowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atari coś ostatnio podupadło , więc liczy, że The Witcher może wyciągnąć ją na wyżyny :P
ale i tak dobrze, że jakiś znany wydawca podjął umowę - to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować