Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Regeneracja płyt

10 postów w tym temacie

W jakiejś gazetce dowiedziałem się, że można naprawić nawet pęknięcia, które dochodzą aż do zapisu cyfrowego i można je zreperować!
I oto moje pytanie- czy to prawda? Za 14 złotych pokusiłbym się na naprawę Diablo II: Lord of Destruction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem że można, ale tylko te ZARYSY, które się odbijają w powierzchni płyty, inne głebsze zarysy, PĘKNIĘCIA podobno są nie do naprawienia =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się naprawic zarysowania.Metoda jest prosta. Jaka? Otóż będą nam potrzebne:
1. Porysowana płyta
2. Pasta do zębów (im mniej bajerów tym lepiej)

Na porysowaną stronę płyty wyciskamy paste i rozprowadzamy ją jo całej powierzchni płytki ( oczywiście tylko jedną stronę) ważne aby rozprowadzac w tym samy kierunku od środka płyty do krawędz. paste ostrożnie zmywamy też ruchem od srodka do zewnątrz. Delikatnie wycieramy.
Uwaga! Wszystko robimy delikatnie. Lepiej poprubujcie wcześniej na jakiej niepotrzebniej płytce. Je potrzebowałem jednej żeby zakapowac o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 16:39, Budyn napisał:

W jakiejś gazetce dowiedziałem się, że można naprawić nawet pęknięcia, które dochodzą aż do zapisu cyfrowego i można je
zreperować!
I oto moje pytanie- czy to prawda? Za 14 złotych pokusiłbym się na naprawę Diablo II: Lord of Destruction.

Pamiętaj o dożywotniej gwarancji jeśli kupiłeś D2+LoD w tej ofercie :D bo możesz wymienić na nowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 18:06, WoWmen napisał:

Pamiętaj o dożywotniej gwarancji jeśli kupiłeś D2+LoD w tej ofercie :D bo możesz wymienić na nowe ;)


watpie czy w ciagu miesiaca juz tak zmasakrowal plyte zeby ja wymieniac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 18:29, Archaon2 napisał:

> Pamiętaj o dożywotniej gwarancji jeśli kupiłeś D2+LoD w tej ofercie :D bo możesz wymienić na nowe ;)

watpie czy
w ciagu miesiaca juz tak zmasakrowal plyte zeby ja wymieniac ;)


Ta, 5 latek ma płyta :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie metody nie sprawdzalem, ale kumpel testowal na swoim telefonie. Mial porysowana szybke...
Podobno wystarczy zwykla pasta polerska, taka jaka mozna kupic w sklepach z kosmetykami samochodowymi. Droga nie jest, a efekt widialem na wlasne oczy, i bylem na prawde zdziwiony ... prawie nowka z tej szybki sie zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porysowane płyty naprawiają w wypożyczalniach, ale tam przynajmniej w moim mieście za jedną płytę muszę płacić15 zeta!!!!!!!! to duzo:/ znalazłem taką stronę regeneracja-plyt.pl i teraz przez tą stronę zlecam taką naprawę, ale wysyłam im płyty dopiero gdy uzbieram co najmniej 4, wtedy nie płacę za przesyłkę, wychodzi mi to taniej niż w wypożyczalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować