Zaloguj się, aby obserwować  
Khyho

Vavamuffin

14 postów w tym temacie

Heh, fanem nie jestem, ale miałem kumpla w Gimnazjum, który był Rastafarianinem, i dość sporo słuchał Vavy ;)
,,Vava to, vava to, vava to, vava to....." ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:11, zakrokrzy napisał:

Jak w tytule: temat o najlepszym warszawskim zespole reagge. Wszystkich fanów zapraszam.

Swego czasu słuchałem ich bardzo dużo, a w zeszłym roku byłem na <liczy na palcach> 4 koncertach w ciągu 4 miesięcy :) Nie jestem ich wielkim fanem, ale jakoś tak wyszło ;) Zresztą bardzo często grają we Wrocławiu, znów widziałem jakieś plakaty na luty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna kapela... Byłem na kocercie w Opolu, jakoś pod koniec ostniego roku szkolnego. Fajna sprawa, ale jednak za bardzo to reggae nowej generacji, różne już od Marleya,, czy chocby Bakszyża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 22:11, zakrokrzy napisał:

Jak w tytule: temat o najlepszym warszawskim zespole reagge. Wszystkich fanów zapraszam.

no niedawno zalapalem na ucho jeden kawalek. bodajze "bless". bardzo szybko mi sie wkrecil i zaczalem posluchiwac jak cos wpadlow rece. doszlo vavato i kilka innych kawalkow i tak mi zostalo;p od tamtej pory lubie sobie posluchac;p calkiem ciekawa kapela;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie jestem jedynym fanem Vavamuffinów? Dobrze wiedzieć ;]
Świetna kapela, bardzo mili ludzie (kontakt mailowy z nimi jest naprawdę łatwy, chłopaki chętnie odpisują :)) no i genialna muzyka. To od nich zaczęła się moja przygoda z reggae, raggamuffin i dancehallem. Vabang nie była jeszcze taką mieszanką, ale Inadibusu to prawdziwy mix gatunkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zespół .Ostatnio byłem na ich koncercie w Gdańsku . gdy się skoczył wszystkie piosenki chodziły mi pogłowie. . Jak ktoś chce to morze jechać do nowego yorku bo tam mają grać XD tak przeczytałem na oficjalnej stronie vavamuffin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować