Zaloguj się, aby obserwować  
Mike_Wraith

Nocny gracz

37 postów w tym temacie

Wczoraj około godziny 23.30 przeskakując po kanałach wpadłem na program nocny gracz na TvnTurbo lekko sie zdziwiłem i moją pierwszą myslą było że to jakiś program dla dorosłych :) a potem pojawiła sie prowadząca i pomyślałem że to naprawde jakiś erotyk :). ale zaraz na wstępie powiedziała: Witam w pierwszym odcinku nowego programu o grach komputerowych! no i wtedy sie dmyśliłem że chodzi o ten nowy program o grach sponsorowany przez cenege . a co głębiej do treści programu to nawet nie taki zły były recenzje Xpand rally Xtreme i Ninety-Nine Nights zapowiedz STALKERA test maty do grania i klasyka TES Morrowind i Fallout program nie zgorszy , musze zobaczyc jeszcze pare odcinków ale jak narazie Gram.TV jest lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczere mówiąc,to uważam, że ten program jest cienki. Jedynie nagrody trzymały poziom. Najbardziej szokowała mnie sztywna prowadząca, zbyt wyluzowany ton i teksty narratora i kompletny brak profesionalizmu, który wyszedł przy okazji recenzji Medievala 2. Dwa razy wmawiali mi, że w tej grze jest tylko kilka nacji i nie ma POLSKI!!! Jeszcze w tą grę nie grałem (chodź mam orginał) i wiem, że Polska jest dostępna (podobnie jak kilka innych nacji) po całkowitym podbiciu jej inną nacją. Dodadkowo czas antenowy zapchali urywkami słabych gier, bez żadnych komentarzy i jedynie dość dobrą muzyką w tle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tez widzialem kiedys ale jakos popolodniu z tego co pamietam...na ITV jeszcze cos jest o grach ale szkoda czasu na tamto ogolnie Lepiej właczec G.TV i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten program za bardzo przypomina GraMy ten sam facet opowiada o grze. a prowadząca jak niekturzy jeszcze pamiętają casting na prowadzącą to tam szukali ładnej dziewczyny z pięknym usmiechem i to im sie udalało niestety to jedyny jej plus. a najbardziej w tym programie podobała mi sie muzyka którą puscili w czasie recki Ninety Nine Nights -eye of the tiger z rockiego a reszta no słabizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 11:33, Rosveld napisał:

No tez widzialem kiedys ale jakos popolodniu z tego co pamietam...na ITV jeszcze cos jest o
grach ale szkoda czasu na tamto ogolnie Lepiej właczec G.TV i tyle!

Ten program o grach.....a raczej o konkursach na itv to katastrofa. Na cały program pojawiaja sie moze 2-3 recenzje, a prowadzący cały czas gada o konkursach, które są....dziwne. Nawet skusiłem się raz na jeden z ich konkursów.....prowadzący oznajmił iż brakowało mu 3 odpowiedzi, prędko wystukałem te 3 sms''y- zresztą pewnie nie tylko ja- aby się dowiedzieć po minucie, że nadal brakuje 3 xD. Omijam ten program szerokim łukiem bo jest to wg mnie tylko strata czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja program zaczołem oglądać od północy, więc wszystkiego nie widziałem. Ale muza była tam rzeczywiście słaba (z Rockiego też słyszałem w tym programie jeden kawałek, ale nie ten...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak komuś brakuje relacji z meczy Counter Strike, BF''a, AA czy innych gier to zapraszam na www.headshot.pl W telewizji bez rpzerwy lecą archiwalne mecze, z takich imprez jak chociażby WCG. :) A co do tych programów o grach w TV, to szkoda gadać. Prowadzący mają 0 wiadomości o grach i są wyuczeni tylko tego, co dostaną na parę minut przed programem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 11:52, Szumo napisał:

A jak komuś brakuje relacji z meczy Counter Strike, BF''a, AA czy innych gier to zapraszam
na www.headshot.pl W telewizji bez rpzerwy lecą archiwalne mecze, z takich imprez jak chociażby
WCG. :) A co do tych programów o grach w TV, to szkoda gadać. Prowadzący mają 0 wiadomości
o grach i są wyuczeni tylko tego, co dostaną na parę minut przed programem...


Niestety, choć widzę że w gram.tv nie jest tak źle, choć nie jest super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jeszcze nie oglądałem(załuje) ..
Bo ostatnio dostałem takiego laptopka po tacie strasznie słaby 1,6ghz celeron 512ramu.
Ale wow działa wieć jak wszyscy śpią (ja mam oczywiście laptopka pod poduszką)
i chyba wiecie co robie (necik oczywiście bezprzewodowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie, ten program ma jedna NIEZAPRZECZALNA zalete. Leci w czasie, keidy szansa, ze nie bede spal jest ogromna. Jeszcze ani razu nie widzalem gram.tv. Nie dlatego, ze nie chcialem, ale dlatego, ze dla mnie 10:30 w sobote jest pora nieludzka i przeznaczam ja na odsypianie tego co stracilem wstajac 6:30 w ciagu tgodnia...

Co do programu - nie wiem co Wy macie do prowadzacej. Fajna ^^. Barbara Pasek - niestety google wywala strone ze zdjeciami, ktora nie istnieje :/... Glos narratora jest swietny. Pamietam go jak dawno temu slychac go bylo w jakims innym programie o grach. Wracaja wspomnienia :). Nie bede go porownywal z gram.tv, ale powiem, ze dla mnie jest to duzo lepsza pozycja od tego czegos co lecialo wczesniej na TVN Turbo gdzie probowal sie wykazac ten mlody chlopaczek.

Zboaczymy co bedzie dalej :).

>>> mike91
O tej porze mial leciec erotyk, wiec pewnie to Cie zmylilo ;P. Ja tam tez pierwsze co zobaczylem to prowadzaca i sie zastanawialem kiedy zacznie sie... ekhm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 12:17, Piotrek K. napisał:

A dla mnie, ten program ma jedna NIEZAPRZECZALNA zalete. Leci w czasie, keidy szansa, ze nie
bede spal jest ogromna. Jeszcze ani razu nie widzalem gram.tv. Nie dlatego, ze nie chcialem,
ale dlatego, ze dla mnie 10:30 w sobote jest pora nieludzka i przeznaczam ja na odsypianie
tego co stracilem wstajac 6:30 w ciagu tgodnia...



To samo uważam. Też gram.tv nie oglądałem jeszcze. Ale to nie dlatego że zawsze śpię o tej 10:30 ale po prostu rano myśle o czym innym niż telewizji/grach. A nocnego gracza też oglądałem, też przypadkowo (szukałem czegoś ciekawszego ;P ), i też wkur... wkurzała mnie prowadząca, i też zauważyłem ten "brak Polski", i też wydaje mi się że Polska jest... (przecież to chyba jest jak w Rome: dopiero po podbiciu można grać tymi "innymi", czyli oni nawet nie przeszli gry...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś to interesuje, to właśnie Nocny Gracz zaczął się na TVN Turbo. :) Tylko nie wiem, czy jest to powtórka, czy nowy odcinek, bo jeszcze tego nie widziałem. :D Właśnie zaczyna się recenzja Kuźni Przeznaczenia. Ale kiepski podkład muzyczny dobrali... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego programu nie oglądałem ale sądze że program Hyper o grach komputerowych też on jest.I jest on lepszy od tam tego. Bo jak przeczytałem że prowadząca jest na tam tym programie sztywna to nie ma porównania z tymi prowadzącymi w Hyperze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejżałem ten program.... "Nocny gracz" ma dużą zaletę- jest długi (ponad godzinę trwa) i są tzw. teledyski itp... całość prezentuje się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

23:30 to dla mnie zdecydowanie za późno. :P A sam program też niezbyt mi się podoba - kiepska prowadząca, podkłady muzyczne przy recenzjach mi się nie podobają, te całe "teledyski" też są dla mnie niewypałem. :/ Poza tym wszyscy mówią tam w takim strasznie "luzackim" stylu, co też mi nie przypadło do gustu. :P Chyba zrezygnuję z dalszego oglądania tego programu - jest wiele pożyteczniejszych rzeczy (na przykład czytanie książek). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:16, syriusz.b napisał:

Informacja: z tego co wyczytałem w Tele Tygodniu to następny odcinek będzie w poniedZIałek
o 23:30 ...


To oznacza, że w soboty są powtórki czy w poniedziałki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować