Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 10:36, janusz82 napisał:

a mnie wkurza to bo jeśli ktoś pyta o coś np w ksgry to dostaję normalną odpowiedz a w cdaction
może i to biorą żartem ale wg mnie bardziej obrażają tego kogoś a odpowiedzi i tak nie ma.mam
kilkanasnie numerów i na palcach jednej reki można policzyc normalne odpowiedzi. jedyne co
mi sie naprwde podoba to dzial "na luzie".


Mooze ty po prostu nie rozumiesz dzial Action Readction tak jak nie rozumiesz niektorych dziwnych recenzji (zreszta sam tak napisales), zreszta nigdy sie nie spotkalem z madrym pytaniem i z glupia odpowiedzia. Jedyne czego smuggler sie czepia to zasad ortografii, ale ja to zaliczam na plus bo mam juz dosyc tych dysortografow, dyslektykow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2005 o 08:28, Colidor napisał:

Smugg - bedzie jak zwykle: nie wiem, nie mam mozliwości poszukać, ale WIEM, że tak było...
:)

A Ty jak zwykle... myslisz ze jestes najmadrzejszy... wielki --obronca CDA... heh - "Smug"... phi - w AR chyba nie ma co udowadniac ze jest chamski klimat. trafila cholota na cholote...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 14:19, Janeks napisał:

A Ty jak zwykle... myslisz ze jestes najmadrzejszy... wielki --obronca CDA... heh - "Smug"...
phi - w AR chyba nie ma co udowadniac ze jest chamski klimat. trafila cholota na cholote...


Na Twoim miejscu raczej przystopowałbym z okreslaniem kogoś "chołotą"... Ani to kulturalne, ani bezpieczne... szczególnie, jeśli się kogoś nie zna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 14:47, Colidor napisał:

Na Twoim miejscu raczej przystopowałbym z okreslaniem kogoś "chołotą"... Ani to kulturalne,
ani bezpieczne... szczególnie, jeśli się kogoś nie zna...

Ojej... grozisz mi??? :D haha... Widocznie nie trzeba kogos znac osobiscie by miec o kims takie zdanie :) (wystarczy ze cos napisze)
Poza tym pojmij jedna rzecz, bo widze ze czegos nie rozumiesz - nikt na tym forum, wedlug mnie nie wypisuje wad CDA tak sobie, dla jaj - jezeli mu sie cos nie podoba to jasno mowi o tym. Jezli zas wedlug niego smuggler to cham to znaczy ze ma powod tak myslec. I nie musi Ci nic udowadniac, wystarczy jak powie ze w AR zachowuje sie jak prostak. Tymbardziej jezeli nie tylko on tak mysli. Prawde mowiac wisi mi co Ty sobie tam chrzanisz - probujac bronic CDA ja mam swoje zdanie i pozwol ludziom tez je miec. To jest temat dotyczacy wad CDA wiec ktos sobie pisze co mu sie nie podoba - a ma prawo do tego by cos mu sie nie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac wisi mi co Ty sobie tam chrzanisz - probujac bronic CDA ja mam

Dnia 22.12.2005 o 15:02, Janeks napisał:

swoje zdanie i pozwol ludziom tez je miec. To jest temat dotyczacy wad CDA wiec ktos sobie
pisze co mu sie nie podoba - a ma prawo do tego by cos mu sie nie podobalo.


Rozumiem więc, że jeśli powiem, iż moim zdaniem zahowujesz się jak dzieciak z piaskownicy, który próbuje pokazac, że jest najgłośniejszy na podwórku a na dodatek jest niewychowany, to nie muszę mówić dlaczeog, bo to moje zdanie i moge je mieć, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 10:26, janusz82 napisał:

najbardziej mnie wkurza to jak ci z cdaction nabijają sie z kogos kto zadaje im jakies pytanie.


Tak, tylko jakie pytanie? Zauważ, że jeśli ktoś n apsize poważny list to smg sie nie czepia, jedzie on natomiast tych odrobinę głupszych. A z resztą, jak ktoś się z ciebie śmieje to co, będziesz grzecznie odpowiadał, "tak, jestem głupi", czy po prostu zripostujesz tekst gościa?

Dnia 22.12.2005 o 10:26, janusz82 napisał:

przecież nie wszyscy są tak opcykani w tych sprawach i mogą nie wiedzieć prostych rzeczy, a
oni tak to wysmiewają choćby nie wiem jacy oni to byli mądrzy.


Mogą nie wiedzieć takich prostych rzeczy, jak ta, że opcykany pisze się przez B!

Dnia 22.12.2005 o 10:26, janusz82 napisał:

wkurza mnie też to że niektóre
recenzje zamiast napisać normalnie tak jak np w playu albo w ksgry to piszą takim językiem
że i taki co ze 20 lat siedzi w tym by nie zrozumiał.


Wiesz, istnieje coś takiego, taki narząd, w którego nazwie można zrobić aż trzy błędy:
- można napisać przez u zamiast ó
- można napisać przez s zamiast z
- można napisać przez k zamiast g

Generalnie homo sapiens szczyci się tym, że stosunek powierzchni tego narządu do objętości jest u niego największy. Jak widać nie u wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 10:26, janusz82 napisał:

najbardziej mnie wkurza to jak ci z cdaction nabijają sie z kogos kto zadaje im jakies pytanie.
przecież nie wszyscy są tak opcykani w tych sprawach i mogą nie wiedzieć prostych rzeczy, a
oni tak to wysmiewają choćby nie wiem jacy oni to byli mądrzy.


<<<Przyklady? A w ogole w AR smieje sie z ludzi nieznajacych spraw OCZYWISTYCH. CDA nie jest Cybermycha czy Easy Computers i jesli ktos pytania mnie o sprawy, ktore zna kazdy amator albo mozna samemu to OPCYKAC w kwadrans, to mu nie wysmarkam noska i nie zmienie pieluszki, tylko dam do zrozumuienia by nie czekal na pomoc, a sam sie do tegowzial. Ale pokaz mi POWAZNY problem, ktory wysmialem, co?


wkurza mnie też to że niektóre

Dnia 22.12.2005 o 10:26, janusz82 napisał:

recenzje zamiast napisać normalnie tak jak np w playu albo w ksgry to piszą takim językiem
że i taki co ze 20 lat siedzi w tym by nie zrozumiał.


<>>>Przykro mi ale CDA adresowana jest do ludzi umiejacych juz czytac ze zrozumieniem. Jesli oczekujesz, ze np. recka bedzie wygladala tak: QUake[ Kłejk] to jest fajna gra, bo jest fajna i ma fajna grafike - to nie kupuj CDA. Pojales przekaz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w CD-action razi mnie....zaraz co tu mnie w nim razi?A,juz wiem:mogliby dac mniej stron(i t6ak jest co czytac)wiecej humoru w ''''Na Luzie'''' i to wszystko bo lubie CDA i czesto go kupuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colidorze drogi, dość już, dość; zdrowia szkoda. "Koleszka" ma prawo do wyrażania swoich opinii na temat cda. Nic to, że nie umie wskazać które prostactwo konkretnie mu się nie podoba ani kto je uskutecznia nagminnie; ważne że coś mu się nie podoba. Reszta to już detale, które w tym przypadku zupełnie nie są istotne. Jest szczęśliwy, że całej forumowej braci może to przekazać. A przecież o to chodzi. Nie odbierajmy mu tej radochy. Radujmy się więc, bo i jest się z czego cieszyć. Nie naciskajmy zanadto. To się zdarza. Mimo nieodpartego wrażenia, że w tym konkretnym przypadku jest to pewien rodzaj dysfunkcji, moje serce rośnie, gdyż dopóki nie zagraża to jego zdrowiu - nie należy się martwić. Powinniśmy się cieszyć, że jest w stanie wytłumaczyć swemu lekarzowi rodzinnemu, w którym miejscu np. konkretnie odczuwa ból, że jego organizm ma możliwość to sprawdzić, poprzez wysłanie odpowiednich sygnałów z i do mózgu. A reszta jest zupełnie bez znaczenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smuggler -> Wśród tych listów, które dostaje redakcja CDA, chyba znajdują się ciekawe i merytoryczne listy, które można by umieścić w AR? Czy tylko dostajecie te listy z których można się tylko wyśmiewać? :) No i powiedz mi jaka jest idea dolnego paska (w nurmerach, które mam z 2004 roku coś takiego było, może już nie ma) gdzie są tylko i wyłącznie pochwały i wzniosłe rzeczy pisane o CDA. Rozumiem, każdy ma prawo chwalenia tego czego lubi, ale czy umieszczanie tego w AR nie zalatuje przypadkiem samo uwielbieniem?

Mam nadzieje, że dostanę odpowiedzi na te pytania ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2005 o 15:23, Colidor napisał:

Rozumiem więc, że jeśli powiem, iż moim zdaniem zahowujesz się jak dzieciak z piaskownicy,
który próbuje pokazac, że jest najgłośniejszy na podwórku a na dodatek jest niewychowany, to
nie muszę mówić dlaczeog, bo to moje zdanie i moge je mieć, tak?


Dokladnie tak! jesli temat by brzmial co Cie razi we mnie to naturalnie moglbys wyrazic swoje zdanie.
A ja bym wtedy nie mowil "ale dlaczego?" "Uargumentuj to," "prosze... prosze.... no powieddz dlaczego?" "Podaj dokladne miejsce i czas"... "eeeeeeeno wez, musisz miec wystarczajace argumenty by tak o mnie myslec" "heh, skoro nie masz wystarczajacych argumentow to nie mozesz tak myslec" - przeciez to az smieszne...
Po prostu masz takie zdanie i juz... widocznie cos Cie razilo i to napisales

Dnia 22.12.2005 o 15:23, Colidor napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i w tym miesiącu zaś sie nie doczekam jakiejś fajnej gry(czyt. erpega) trudno. Ale mam nadzieje, ze chociaż kalendarz edzie bo jak nie to jak wparuje tam do tego Wrocka to będzie źle ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem mówiac że coś cię razi ale nie potrafiąc podać argumentów, twoją jakże sensowną wypowiedź można streścić: "coś mi siem nie pdoba ale nie wiem co" ?

A sądzisz że w takim temacie próba zmiany twojego poglądu argumentami (których to ty nie chcesz podawać) jest offtopem, jeśli nie zbrodnią? To znaczy że Młodzieży Wszechpolskiej niie można przeszkadzaćw glanowaniu homoseksualistów bo ich tematem i myslą przewodnią jest glanowanie homoseksualistów, więc nie mamy prawa się wtrącać?

Tak zachowują się dzieci w przedszkolu.

--Jesteś głupi!!
--Ale czemu (ueeeeeeeee)
--bo jesteś głupi.

... i "dresy":
-jesteś głupi!
-czemu?
-jak ci się nie podoba to zaraz w zęby dostaniesz
-uważaj co mówisz
>- Ojej... grozisz mi??? :D haha...

A ludzie choć trochę dojrzalsi potrafią podać powód, a jeśli nie potrafią to sami siędomyślają że nie mają racjii, albo są uparci i obstają przy swoim, ale za to nie karcą po chamsku ludzi próbującym im uzmysłowić (argumentując a nie krzycząc STFU!) że są w błedzie...

Przemyśl to bo każdy ma prawo do obrony. WIesz chyba byś się nie ucieszyłjakbym założył temat o twoim poziomie, i kazał się zamknąć bo ja tu gadam że jesteś głupi, więc nie masz prawa pytać czemu, lub pisać że nie...

Przemyśl to zanim znów zabronisz komuś wyrażaćwłasne zdanie, bornićsię lub używać argumentów.

Co do grożenia, wiesz ja na twoim miejscu bałbym się że ludzie mnie wezmą za czuba, bo raczej grożenie fizyczne w internecie nie ma znaczenia, chyba że znasz czyjś adres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 01:40, Keroth napisał:

OKładka z AOE III jak leży pod lampką razi w oczy bo jest biała ;-).


...a niektóre nadsyłane listy są mało śmieszne. A. I nie ma mnie na screenie z recenzji WoW-a, a moja dziewczyna jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 00:12, michal19 napisał:

Jednym słowem mówiac że coś cię razi ale nie potrafiąc podać argumentów, twoją jakże sensowną
wypowiedź można streścić: "coś mi siem nie pdoba ale nie wiem co" ?

Nie, nie nie - podaje jasno co mnie razi.

Dnia 24.12.2005 o 00:12, michal19 napisał:


A sądzisz że w takim temacie próba zmiany twojego poglądu argumentami (których to ty nie chcesz
podawać) jest offtopem, jeśli nie zbrodnią?

Nie, nie jest - ale skoro mam takie zdanie na dany temat i mam powod to nie zmienie zdania.

Dnia 24.12.2005 o 00:12, michal19 napisał:

A ludzie choć trochę dojrzalsi potrafią podać powód, a jeśli nie potrafią to sami siędomyślają
że nie mają racjii, albo są uparci i obstają przy swoim, ale za to nie karcą po chamsku ludzi
próbującym im uzmysłowić (argumentując a nie krzycząc STFU!) że są w błedzie...

No podalem powod... np. napisalem wczesniej ze razi mnie cena...
I dostalem odpowiedz ze cena jest bardzo dobra... :D

Dnia 24.12.2005 o 00:12, michal19 napisał:

Przemyśl to bo każdy ma prawo do obrony. WIesz chyba byś się nie ucieszyłjakbym założył temat
o twoim poziomie, i kazał się zamknąć bo ja tu gadam że jesteś głupi, więc nie masz prawa pytać
czemu, lub pisać że nie...

Mam prawo sie pytac czemu... ale skoro cos Cie urazilo... to masz prawo to powiedziec. A ja na siel nie bede Cie zmusazal do zmiany Twojego pogladu.
W temacie co was razi w CDA wydaje mi sie ze chodzi o to by kazdy z osobna mogl sobie spokojnie napisac co GO razi w CDA - czyli jesli napisze ze raza go brzydkie okladki to tez (czy to dla kogos madre czy glupie) bedzie to jego zdanie do ktorego ma prawo. Bo kazdego moze cos razic.

Dnia 24.12.2005 o 00:12, michal19 napisał:


Przemyśl to zanim znów zabronisz komuś wyrażaćwłasne zdanie, bornićsię lub używać argumentów.

Przemyslem... i sadze ze jesli ktos napsize ze cena jest za WYSOKA - TO NIE MUSI NIC UDOWADNIAC... WYLICZAC ITP.

Dnia 24.12.2005 o 00:12, michal19 napisał:


Co do grożenia, wiesz ja na twoim miejscu bałbym się że ludzie mnie wezmą za czuba...

czyli w Twoim mniemaniu nie mozna miec wlasnego zdania, tylko brac opinie pewnej wiekszosci?

Dnia 24.12.2005 o 00:12, michal19 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i po co sie tak klocic? ja tego nie rozumiem...nie lubisz CDA nie kupuj nie czytaj BO PO CO ? jestescie masochistami? taka prawda...wiekszosc z was krytykuje to pismo po czym idzie polozyc sie na lozko podnosi materac patrzy czy nikt nie widzi wyciaga nowe CDA caluje je w okladke i bierze sie za lekture! poza tym mowisz ze razie Cie cena(Janeks) hmmm no dobra rozumiem Cie moze to 14.99 to za duzo ZA:
1. czasopismo
2. dema nowych gier
3. rozne porayd itd. itp.
wiem wiem...lepiej isc do kiosku i kupic sobie jakiegos po**osa w takiej samej cenie!
nom ale tak juz niestety jest...krytykujecie cos/kogos kto wam daje najwiecej nie oczekujac wcale tak duzo wzamian...przykre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 12:10, ma5b napisał:

i po co sie tak klocic? ja tego nie rozumiem...nie lubisz CDA nie kupuj nie czytaj BO PO CO
? jestescie masochistami? taka prawda...wiekszosc z was krytykuje to pismo po czym idzie polozyc
sie na lozko podnosi materac patrzy czy nikt nie widzi wyciaga nowe CDA caluje je w okladke
i bierze sie za lekture! poza tym mowisz ze razie Cie cena(Janeks) hmmm no dobra rozumiem Cie
moze to 14.99 to za duzo ZA:
1. czasopismo
2. dema nowych gier
3. rozne porayd itd. itp.
wiem wiem...lepiej isc do kiosku i kupic sobie jakiegos po**osa w takiej samej cenie!
nom ale tak juz niestety jest...krytykujecie cos/kogos kto wam daje najwiecej nie oczekujac
wcale tak duzo wzamian...przykre:(

Jak dla mnie to tych plyt w ogole mogloby nie byc... a za 19zl. mam juz niezla gierke.
Apismo jest ok... poza paroma szczegolami nic do samego pisma nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować