Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2005 o 14:34, Colidor napisał:


> PS znalazł ktoś te tapete ze Smugiem w którmyś z archiwalów o którym wspomina Czarny Iwan??


A na cóz mnie tapeta: Sam mu zdjęcia zrobiłem i to z różnych kątów :) tyle że mój monitor tego
nie wytrzyma, więc i na tapetę nie daję :)))


hehehe wierze Ci na słowo :) ale może warto by było spróbować ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 14:33, Janeks napisał:

No dobrze - dam przyklad

Smuggler: "Antyfan to jak naćpany tępy kibol"



Hmmm... i Twoim zdaniem jest to udowodnienie wyzywania ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 14:35, Colidor napisał:

Hmmm... i Twoim zdaniem jest to udowodnienie wyzywania ludzi?


A czy powiedzenie na Ciebie Ty nacpany tępy kibolu - byloby wyzwiskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 14:37, Janeks napisał:

A czy powiedzenie na Ciebie Ty nacpany tępy kibolu - byloby wyzwiskiem?


W momencie gdy staję na środku rynku, chwiję sie na boki i drę ryja na całe sukiennice: "CDA to ch....!" - to nie byłoby to wyzwisko tylko stwierdzenie faktu, nie uważasz?
Bo jako sie wydaje mi się, by Smugg powiedział tak komuś, kto wystapiłz rzeczową KONSTRUKTYWNĄ krytyką... co zresztą już wyjaśniałem w porpzendim poście... Poza tym zauważ drobną róznicę: zdanie, które zacytowałeś to PORÓWNANIE a nie STWIERDZENIE.
Tak jak wczesniej powiedziałem o tobie, że zachowujesz się JAK dziecko w piaskownicy a nie że takim dzieckiem jestes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 14:40, Colidor napisał:


> A czy powiedzenie na Ciebie Ty nacpany tępy kibolu - byloby wyzwiskiem?
>

W momencie gdy staję na środku rynku, chwiję sie na boki i drę ryja na całe sukiennice: "CDA
to ch....!" - to nie byłoby to wyzwisko tylko stwierdzenie faktu, nie uważasz?
Bo jako sie wydaje mi się, by Smugg powiedział tak komuś, kto wystapiłz rzeczową KONSTRUKTYWNĄ
krytyką... co zresztą już wyjaśniałem w porpzendim poście... Poza tym zauważ drobną róznicę:
zdanie, które zacytowałeś to PORÓWNANIE a nie STWIERDZENIE.


Nie mniej jednak, mozna sobie takich tekstow oszczedzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 14:42, Janeks napisał:

Nie mniej jednak, mozna sobie takich tekstow oszczedzic...


Można... tyle że grzeczne głaskanie po główce i mówienie słodkim głosikiem: "jesteś be dzieciaku, źle postepujesz, a no no! dostaniesz po łapkach!" jakoś do tych "rycerzy" (tł. zakutych łbów) nie dociera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 14:44, Janeks napisał:

Poza tym nie sadzisz ze Smuggler moze razic? Ze jego "poczucie humoru" nie dla kazdego jest
zabawne?


A czy ja powiedziałem, żę nie może? Wszak nie urodził się taki, co by dogodził wszystkim.... Jednemu pasuje drugiemu nie. Nie mówię Ci przecież, zę masz go uwielbiać... Ale by podyskutowac, trzeba móc przerzucać się argumentami, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno z tego co piszesz wynika ze jesli ktos na Ciebie powie "Ty tepy waflu" to od razu trzeba rowniez go nawyzywac? Piszesz ze nie mozna grzecznie, a czy nie lepiej przemilczec i byc madrzejszym..., bo jesli smugg by tych tekstow nie podawal to by sie im znudzilo takie pisanie....

Takie dialogi
- Ty glupku zamknij sie
- sam sie zamknij idioto
sa nieco dziecinne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz śmieszy mnie szczególnie to wasze myślenie odnośnie ceny CDA. To ile Twoim zdaniem powinno kosztować takie pismo o takiej objętości i z tylkoma CD/DVD? Masz jakies inne porównanie, jakies inne podobne pismo o podobnej objętości itd. za niższą cenę? Bo ja takiego nie znam. Nie rozumiem Cie stary i Tobie podobnych. Jeśli chcesz mieć tanie pismo to masz Komputer Świat, pismo o połowę chudsze od CDA i z 1CD za połowę ceny CDA.
Tylko porównując CDA do KS to tak samo jak byś chciał porównać BMV do np. Matiza. Stary im większe pismo i więcej w nim płyt tym jest ono droższe. Poza tym po tej obniżce o 5 zyla to juz nie widze powodów do narzekania. Ale takim jak Ty i tak to nie pasuje, to wg Ciebie CDA powinno 7 zł kosztować!!! No zastanów sie troche chłopie!!

A co do AR to Colidor ma racje(w sumie wie najlepiej bo tam pracuje) ten dział od początku miał mieć taki jajcarski klimat i dzięki temu fajnie się to czyta. Zresztą Ty kupujesz KŚ to tam masz dział z listami dla sztywniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:02, Alamar napisał:

Wiesz śmieszy mnie szczególnie to wasze myślenie odnośnie ceny CDA. To ile Twoim zdaniem powinno
kosztować takie pismo o takiej objętości i z tylkoma CD/DVD? Masz jakies inne porównanie, jakies
inne podobne pismo o podobnej objętości itd. za niższą cenę? Bo ja takiego nie znam. Nie rozumiem
Cie stary i Tobie podobnych. Jeśli chcesz mieć tanie pismo to masz Komputer Świat, pismo o
połowę chudsze od CDA i z 1CD za połowę ceny CDA.


Doskonale to wszystko rozumiem... jednak mi sie te plyty dolaczone nie podobaja... dlatego pismo jest dla mnie za drogie.... co do objetosci samego pisma to bym jakies znalazl ktore jest tansze - ale owe pismo jest skierowane do wiekszej ilosci odbiorcow i nie zawiera plyt itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:17, Janeks napisał:

co do objetosci samego pisma to bym jakies znalazl ktore
jest tansze - ale owe pismo jest skierowane do wiekszej ilosci odbiorcow i nie zawiera plyt
itp...

I ma zbliżoną zawartość merytoryczną? Hmmm... czekam więc na tytuł i proponuję na takowe właśnie się przesiąść... Tylko że widzisz... jeśli pismo jest bez płyt i ma dodatkowo inny zakres tematyczny, to już nie można go porównywać do CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 15:17, Janeks napisał:

Doskonale to wszystko rozumiem... jednak mi sie te plyty dolaczone nie podobaja... dlatego
pismo jest dla mnie za drogie.... co do objetosci samego pisma to bym jakies znalazl ktore
jest tansze - ale owe pismo jest skierowane do wiekszej ilosci odbiorcow i nie zawiera plyt
itp...


Czekam na przykład!! Tylko na przykład pisma o grach a nie pismo typu CHIP(które zresztą uważam za bardzo wartościowe i które od czasu do czasu kupuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:25, Colidor napisał:

> co do objetosci samego pisma to bym jakies znalazl ktore
> jest tansze - ale owe pismo jest skierowane do wiekszej ilosci odbiorcow i nie zawiera
plyt
> itp...
>
I ma zbliżoną zawartość merytoryczną? Hmmm... czekam więc na tytuł i proponuję na takowe właśnie
się przesiąść... Tylko że widzisz... jeśli pismo jest bez płyt i ma dodatkowo inny zakres tematyczny,
to już nie można go porównywać do CDA...


nie Colidorze... w zasadzie chodzilo mi o to ze sa pisma (o zupelnie innej tematyce), ale o objetosci CDA i podobnej ilosci reklam ale kosztujace duzo mniej... jednak nie maja plyt...
I czemu mam sie na nie przesiasc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie zraziła jedna rzecz mianowicie: Recenzja gry Civilization IV ,dlaczego? ponieważ mieli czelność wystawić tej GENIALNEJ grze TYLKO 9+/10 dla mnie wszystko poniżej 10/10 to dla niej obraza ,a jedynym błędem jest to złe kodowanie filmów ale tylko to i nic wiecej! a poza tym CDA jest "kul" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:31, Alamar napisał:


> Doskonale to wszystko rozumiem... jednak mi sie te plyty dolaczone nie podobaja... dlatego

> pismo jest dla mnie za drogie.... co do objetosci samego pisma to bym jakies znalazl ktore

> jest tansze - ale owe pismo jest skierowane do wiekszej ilosci odbiorcow i nie zawiera
plyt
> itp...

Czekam na przykład!! Tylko na przykład pisma o grach a nie pismo typu CHIP(które zresztą
uważam za bardzo wartościowe i które od czasu do czasu kupuje)

jak powyzej napsialem... tamte pisma sa o innej tematyce - CDA ma pewien monopol bo w Polsce nie ma konkurenta... Tylko prosze nie podawajcie pism w stylu KS Gry- to zadne porownanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 15:32, Janeks napisał:

nie Colidorze... w zasadzie chodzilo mi o to ze sa pisma (o zupelnie innej tematyce), ale o
objetosci CDA i podobnej ilosci reklam ale kosztujace duzo mniej... jednak nie maja plyt...
I czemu mam sie na nie przesiasc?


No to ja Cię teraz nie rozumiem... Widzisz... można powiedzieć też, że Harley to jest dla mnie za drogi, i razi mnie jego olbrzymia cena, choć przecież można byłoby produkować go w niższej cenie, a jakby poszukać, to znajdą się wszak MZ-ki, które też mają silnik, dwa koła, kierownicę i zaliczają się do jednośladów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 15:34, Janeks napisał:

jak powyzej napsialem... tamte pisma sa o innej tematyce - CDA ma pewien monopol bo w Polsce
nie ma konkurenta... Tylko prosze nie podawajcie pism w stylu KS Gry- to zadne porownanie


A widzisz, czyli nie podasz przykładu takiego pisma bo takowego nie ma, czyli pisma o grach, które mogło by dorównać CDA i byłoby tańsze. Pisma o innej tematyce nie można porównywać z CDA bo to całkiem co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2005 o 15:36, Colidor napisał:

No to ja Cię teraz nie rozumiem... Widzisz... można powiedzieć też, że Harley to jest dla mnie
za drogi, i razi mnie jego olbrzymia cena, choć przecież można byłoby produkować go w niższej
cenie...

wlasnie...

Dnia 27.12.2005 o 15:36, Colidor napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować