Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

mnie w CDA najbardziej razi to, że Smugg w AR każdego musi zjechać, bo dobrze jak jakiś jest głupek to zasługuje, ale niektórzy fani CDA są tam zjeżdżani po to, żeby AR było śmieszniejsze. Też lubie sie czasem pobrechtać jak Smugg wyśmiewa (i to bardzo dobre ;) jakiegoś idiote, ale mógłby czasami sie powstrzymać. Ale ogólnie (wg mnie) CDA było, jest i będzie najlepszym CZASOPISMEM o grach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ona ma zrobic jak pisze do nigo gosciu, który nie zna jezyka polskiego i go wyzywa? Po za tym AR to nie goraca linia tylko rozmowa o CDA, w którym fani maja cos do powiedzenia. :0

P.S. Czemu koles sie rzucał ze FEAR jest za krótkie według mnie strzelanka nie powinna byc długa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ja mówie, że Smugg jedzie i fanów, tych którzy znają ortografię i nie, murzynów, chińczyków, gejów, alfonsów, wrony, małpy, Kazię Szczukę - poprostu wszystko co sie rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej, czy to nie ejst oczywiste, że on naprawde nie jedzie "gejów i alfonsów"? jescze żadnego listu od tych panów nie widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 15:29, Bobo napisał:

Teraz nikt nie wyobraza sobie filmu bez reklam(...)


Ja sobie wyobrażam, np. TVP. Chwała im za to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 17:33, Alamar napisał:

> ... jestem fanem tej gazety...

Wpadka, tylko antyfani mówią gazeta ;)


A Ty mowisz jak? Moja dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście CDA się podoba. Jedynie mogłyby być lepsze pełne (przynajmniej jedną mogliby dać troszkę nowszą), reszta jest prawie idealna:
- styl - jako jedyne pismo komputerowe CDA ma styl,
- cena, – czego chcieć więcej za 15zł?,
- zawartość – inne pisma tyle tego (rubryk - szczególnie NL i AR) nie mają.
- czyta się zdecydowanie dłużej niż inne,
- pisany jest luźniejszym językiem, przez co nie jest sztywny (tekst)
PS. Do tych, którzy uważają Smugglera za kochającego inaczej – w naszym kraju nie jest to (jeszcze) zakazane. Dlaczego anty- fani mogą pisać, co im się żywnie podoba (czytaj bluzgi), a Smuggler ma im odpisywać grzecznie, kulturalnie i jeszcze pogłaskać po główce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dlaczego anty- fani mogą pisać, co im się żywnie podoba (czytaj bluzgi),

Dnia 29.12.2005 o 20:12, Krakers15 napisał:

a Smuggler ma im odpisywać grzecznie, kulturalnie i jeszcze pogłaskać po główce?

zgadzam sie!!! smuggler na prezydenta ewentualnie krola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 08:50, smuggler napisał:

Nie no, coz za radosna logika. Taki Glamour ma kilakset stron, zero CD i kosztuje chyba niecale
5 zl. A czemu? Bo sprzedaje bodaj pol miliona egzemplarzy i ma tyle reklam (praktycznie co
druga strona), ze go na to stac. A sa i pisma rozdawane za darmo, bo utrzymuja sie tylko z
reklam...

I od razu wyjasniam, ze "to dajcie wiecej reklam i obnizcie cene" to bardzo dobra rada ale
z gatunku "nie stac cie na Mercedesa? To znajdz taka dobra prace, zeby cie bylo stac". Pisma
"dla pan" maja inne reklamy niz pisma dla graczy - u nas nikt nie bedzie chcial reklamowac
cieni do powiek, perfum, bielizny, bucikow, bizuterii itd. (juz nie wspominajac o graczach,
ktorzy pienia sie na kazda reklame spoza branzy), a branza jest na tyle mala, ze nie ma szansy
by zyc z wplywow z reklam. Ale wiesz co ci powiem? Zrob tak: wez cene pisma. Policz wszystkie
strony, odejmij te z reklamami. Potem podziel cene pisma przez te ilosc stron. I zobacz ile
cie kosztuje strona w np. CDA i konkurencji. I zobacz kto tak naprawde jest drogi...


>> Panie Jerzy, wyluzujcie ;) Po co kłaść ludziom do głów słowa prawdy, skoro nie zawsze to trafi w sedno? Pewna grupa najprawdopodobniej zrozumie, że (tak jak mówiliście towarzyszu) target reklam jest ten sam, a nadal niepojęty. Że ceny są te same, a nadal pozostają tajemnicą dla czytelników.

Otóż moi drodzy. Nie chodzi o to, że tow. Smuggler wymyślił sobie cenę czy marżę i taka ona jest. Nad CDA jest przecież Bauer, który nadaje ton. To, że w grupie magazynów, które Bauer wydaje CDA jest niekoniecznie najważniejszym i najbardziej rentownym tytułem, nie musi dawać powodów do kłótni.

Jest tak, a nie inaczej i szanujmy redaktorów, którzy - powiedzmy to głośno - zarabiają psie pieniądze. Ci, którzy myślą, że pojedyncza jednostka (redaktor) może kosić 2,5 tys. netto jest w błędzie (oczywiście myślę tu o Bauerze). Nie wykluczam, że informatyk, grafik, dtpowiec zarabia więcej, bo to standard. Najgorsze jest to, że redaktor piszący o grach to bardzo niedoceniany zawód w Polsce. Bardzo.

Ci, którzy nie dotknęli branży osobiście, bardzo proszę - i za przeproszeniem (a jakże) - o przemyślenie swoich słów. Mylicie pojęcia moi drodzy. Zadajcie sobie trudu, aby w tę branżę się wpakować, a będziecie wiedzieć co to polski rynek.

Ament. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:23, graczomaniak napisał:

>zgadzam sie!!! smuggler na prezydenta ewentualnie krola

Ostatnio komus na takie cos odpisał "Aż tak źle mi życzysz?" :D:D

no to niech se wezmie jakis tytul wybierze moze byc np. paladynem(szlachetny zawod!) wybijal by antyfanow i ludzi ktorzy jego mieszaja z blotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie czepiajcie sie juz Smugga, przeciez to taki sam redaktor jak Allor, Hut, ELD, gem, Mac Abra. Cała ta ekpia jest naprawde fajna i fajnie sie czyta ich recki. Smuggler moze jest i ostrzejszy ale ma "najdrudniejsza" role czyli AR i dożeranie sie ze wszystkimi fanami i antyfanami CDA. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zazwyczaj sa antyfani, bo jaki fan CDA wyzywałby Go??? Moga jedynie powiedziec ze cos im nie pasuje, ale jeszcze sie nie spotkałem zeby jakis fan "niszczył" smugglera. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować