Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

>W moskwie to takie samochody jezdza ze Ty w Polsce takich

Dnia 30.12.2005 o 15:29, Janeks napisał:

na oczy nie widziales...(wiem bo bylem - np. Lamborghini Murcielago) Do you understand?


Będąc pewnego razu w Wawie na tournee po kumplach widziałem ze 3 :P I masę innych samochodów. But who cares?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:30, spider88 napisał:

Ale kto wie czy za niedługo to się nie skończy , na śląsku wydawano Przegląd Sportow poniżej
ceny produkcji w reszcie kraju normalnie i automatycznie Sport zapowiedział oddanie sprawy
do Sądu , jak to jest możliwe że np. Pani domu mająca powiedzmy ok 40str na kolorowym kredowym
papierze kosztuje 1zł , czy to nie jest dziwne ?


Krwiożerczy kapitalizm. Kogo stać na taki numer robi tak. Jak konkurencja padnie, to sobie odbije. Czasy się zmieniły - mamy wolny rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:31, Colidor napisał:

>
> > Musi od ruskich kupiona...
> A co Ci sie u "ruskich" nie podoba..

Janeks, co Ci daje doczepianie się dwa razy do tej samej wypowiedzi? Na siłe szukasz powodów
do zaczepki? Pomijając już fakt, że nic zwiazaneog z tematem nie piszesz. Prowokujesz na siłe,
czy jak?

Nie Colidorze... wiem ze tak to moglo wygladac, ale nie szuakm zaczepki... Zauwaz ze Smuggler tez prowokuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 15:32, Keroth napisał:

Krwiożerczy kapitalizm. Kogo stać na taki numer robi tak. Jak konkurencja padnie, to sobie
odbije. Czasy się zmieniły - mamy wolny rynek.

Podam Ci inny przykład , wyobraź sobie takie np.wiertło do metalu produkcji China .Zgadnij ile kosztuje 1szt średnica 2mm . ok 20gr. Teraz weźmy koszt produkcji (wiem że nie wysoki ok miski ryżu za dobę ) plus transport (to już na pewno nie tanio) plus materiał plus maszyny (amortyzacja) , nie wiem kto ani jak to liczy że kosztuje to tyle :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:31, Arclight napisał:

>W moskwie to takie samochody jezdza ze Ty w Polsce takich
> na oczy nie widziales...(wiem bo bylem - np. Lamborghini Murcielago) Do you understand?


Będąc pewnego razu w Wawie na tournee po kumplach widziałem ze 3 :P I masę innych samochodów.
But who cares?

A ciekaw jestem jak dojechaly te Lamborghini do Wawy... a czy nie zostaly przypadkiem przywiezione??? NAwet nie chce osmieszac wlasnej stolicy i porownywac jakosci drog... - by the way ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:36, spider88 napisał:


> Krwiożerczy kapitalizm. Kogo stać na taki numer robi tak. Jak konkurencja padnie, to sobie

> odbije. Czasy się zmieniły - mamy wolny rynek.
Podam Ci inny przykład , wyobraź sobie takie np.wiertło do metalu produkcji China .Zgadnij
ile kosztuje 1szt średnica 2mm . ok 20gr. Teraz weźmy koszt produkcji (wiem że nie wysoki
ok miski ryżu za dobę ) plus transport (to już na pewno nie tanio) plus materiał plus maszyny
(amortyzacja) , nie wiem kto ani jak to liczy że kosztuje to tyle :-))


Taki chińczyk dostaje miske ryżu i się cieszy a ryż tani. Pozatym jakość tych produktówjest delikatne mówiąc słaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 15:31, Clawpek napisał:


"MI"- on to już ma we krwi ;D


No mam, mam. "MI" oraz "gdzies tam pisze" zamiast "JEST NAPISANE".

MI tam to wisi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:20, Bobo napisał:

Ostatnia moja wypowiedz:
Smug to antyfan. Antyfan wszystkich.


>>>Wszystkich niedorozwinietych intelektualnie.

Nigdy nie przyznal sie jakiegokolwiek bledu czy zlego

Dnia 30.12.2005 o 15:20, Bobo napisał:

stwierdzenia.


>>>A g... prosze pana - calkiem niedawno bilem sie w klate za babolki w CDA XIII. i co?

Dnia 30.12.2005 o 15:20, Bobo napisał:

Wszystko co nie tak jak on chce, to "be".


>>>I znowu pudlo. Podaj mi sensowny argument, a ja ci przyznam racje. Ale jesli twoje argumenty ograniczaja sie "bo ja tak uwazam, wiec tak jest" to wtedy owszem, stale jestem na NIE.

Dokladna definicja antyfana.


>>>No niestety nie do konca, pisze bowiem w miare gramatycznie i po polsku, nie po polskiemu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:38, Janeks napisał:

A ciekaw jestem jak dojechaly te Lamborghini do Wawy... a czy nie zostaly przypadkiem przywiezione???
NAwet nie chce osmieszac wlasnej stolicy i porownywac jakosci drog... - by the way ...


[OT] Do salonu pewnie na lawecie, a dalej to normalnie, po drodze. Drogi w Wawie wcale nie są aż tak bardzo dziurawe, przynajmniej ja tam nic nie urwałem jadąc samochodem. W takim Lublinie owszem, całe koło. [/OT]

Mnie w CDA razi zawartość AR (skąd się tacy ludzie biorą, mam na myśli piszących listy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 15:31, Arclight napisał:

Będąc pewnego razu w Wawie na tournee po kumplach widziałem ze 3 :P I masę innych samochodów.
But who cares?

Na pierwszej studzience by staneły że nie wspomnę o spowalniaczach, koleinach itp. Na TVN TURBO jest taki program gdzie podawano ile w polsce jest luksusowych aut, wszystkie te Lambo i inne są to laminaty z silnikiem Forda a prawdziwych takich autek jest kilka tylko że stoją one w garażach , lub na wystawach ,promocjach itp :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

, jak to jest możliwe że np. Pani domu mająca powiedzmy ok 40str na kolorowym kredowym

Dnia 30.12.2005 o 15:30, spider88 napisał:

papierze kosztuje 1zł , czy to nie jest dziwne ?


>>>Sa dwie mozliwosci: 1) dumping (sprzedaz ponizej kosztow wytworzenia) celem np. wykoszenia konkurencji wskutek wojny cenowej 2) ma tyle reklam, ze z nich zyje, wiec moze sprzedawac sie za symboliczna cene. Sa przeciez nawet pisma BEZPLATNE... i jakos zyja. Wlasnie z reklam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:18, spider88 napisał:


> Obnizka ceny spowodowana byla checia przyciagniecia wiekszej ilosci nabywcow, to chyba
oczywiste.
> Koncenry itd. nie znaja pojecia "milego [bezinteresownego] gestu"... Po prostu - nizsza
marza,
> wiekszy obrot - wy macie nizsza cene, my wiecej sprzedanych egz. - wszyscy szczesliwi,...

Troszeczkę to naciągane ,


>>>>To bylo bardzo w skrocie, rzecz jasna.

po co były w takim razie wcześniejsze podwyrzki , czyżby cena papieru

Dnia 30.12.2005 o 15:18, spider88 napisał:

spadła ,lub vat chyba nie. Gdyby tak było to nie było takiego czegoś jak inflacja .


>>>Mogly spasc koszta wytworzenia - np. udalo sie z drukarnia wynegocjowac duze znizki, toz samo przy zakupie papaieru itd, marze z dystrybutorem itd. Wydawca tez moze odpuscic sobie czesc zyskow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:43, Arclight napisał:

> A ciekaw jestem jak dojechaly te Lamborghini do Wawy... a czy nie zostaly przypadkiem
przywiezione???
> NAwet nie chce osmieszac wlasnej stolicy i porownywac jakosci drog... - by the way ...


[OT] Do salonu pewnie na lawecie, a dalej to normalnie, po drodze.

Chyba na specjalnych odcinkach...
,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 15:43, spider88 napisał:

Na pierwszej studzience by staneły że nie wspomnę o spowalniaczach, koleinach itp. Na TVN TURBO
jest taki program gdzie podawano ile w polsce jest luksusowych aut, wszystkie te Lambo i inne
są to laminaty z silnikiem Forda a prawdziwych takich autek jest kilka tylko że stoją one w
garażach , lub na wystawach ,promocjach itp :-)


Dodam, że to było na jakiejś głównej arterii, tej za tym nowym mostem (jak on tam się zwie), w centrum. Czy były one prawdziwymi Lambo, niestety nie mogę powiedzieć, nie miałem szans sprawdzić organoleptycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie miałem szans sprawdzić

Dnia 30.12.2005 o 15:46, Arclight napisał:

organoleptycznie.

Smakują smacznie później pozostaje taki metaliczny posmak :-)) ja sprawdzałem to we Włoszech , właściciel (Włoch) miał niezły ubaw gdy prosiłem o możliwość zajęcia miejsca za kierownicą ale się zgodził . Wspaniały dzwięk silnika po tym można poznać od razu ,bo nie wiesz czy to samolot Jumbo nie spada Ci na głowę czy to Lambo odjeżdża :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 20:21, B. Riv napisał:

zgadzam sie!!! smuggler na prezydenta ewentualnie krola

i CDA dla wszystkich! Podoba mi się w CDA brak idotycznych porad typu 1001 porad... "porada nr.1 jak zmienić tapetę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 08:21, smuggler napisał:

Tez mi chwala. Biora abonament i laskawie NIE przerywaja filmow reklamami. To teraz CHWALA
KIEROWCOM AUTOBUSOW, ze zatrzymuja sie na przystankach i biora ludzi do srodka!


A polsat lub tvn to niby co, nie biorą? Fakt jest taki, że wole oglądać filmy na TVP niż na tych bardziej komercyjnych stacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować